Gazdák Budapestről és Pest megyéből!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Akko tetszett hozni jó kis Zalai borocskát! Na kérem erre nekem nix időm mert itt állatkákat tartunk és ép tenyésztés zajlik több terepen nem érünk rá pletykálkodni dogozunk :D
     
    lukimi, Zsémbes-banya, Vadóc és 4 más kedveli ezt.
  2. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Akkor nincs borocska Kiskirályfi! Dolgozni józanul kell, különben is az állatok nem szeretik a borszagot!
    Iszkiri tenyészteni, és tessék ám megörvendeztetni ha nagy boom van!:);)
     
    lukimi, SZERENCSELOVAG, Vadóc és 4 más kedveli ezt.
  3. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Nálunk zöldbableves, zacskóban sült csirke és krumpli volt a menü. Nekem ecetes erős paprikával. A mostani event piachatásának köszönhetően jelentősen megnövekedett a CSP készletem is. Én nem tenyésztek most tovább, (azt meghagyom Brekiéknek) áttértem a szupertáp kímélő üzemmódra. ;)xD
     
    Zsémbes-banya, Vadóc, .sylvia72. és 3 más kedveli ezt.
  4. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Én sem láttam még ilyen megoldást. Jópofa, ha valakinek van ilyen nagy lyukú füles edénye. Ami nekem van, abba nem férne bele a fakanál nyele. :)

    Én csak nyelek nagyokat ;) Ebből a menüből én is szívesen csiepgettem volnaxD

    Szia Breki! Vagy konkrétan pestiek vagyunk, vagy a baráti társaságunkban vannak pestiek ;)
    Muszáj volt helyet találnunk, lehet, hogy még holnap sem lesznek nyitva a topikjajink.:oops:

    Én is jól megduzzasztottam a bukszáimat. A Picin valamivel több, mint 20 M-t árultam ki, a nagy farmon közel 30 M-t :pxD
     
  5. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Húúú de jót ettetek ti is! Akkorákat nyelek, mintha nekem nem is jutott volna ma étel.xD
    Hanem veled hogy jártam hallod-e? Írom szépen sorban a leveleket, egyszer csak úgy döntött a levelezési rendszerem, hogy ettől kezdve bárkinek is írnék, a címzett mindig mikszafarm. Percekig próbálkoztam mindenféle praktikákkal, vagy ötször ráolvastam, hogy neki már írtam, de ragaszkodott hozzád. Aztán a végén ki kellett lépnem, újra belépés, és akkor "végre megszabadultam tőled", mármint ott, akkor és abban az értelemben. Amúgy természetesen nem szeretnék, és te sem szabadulsz tőlem.:)
    Sajnos azt hiszem Ema a megérzés jó. A hétvégén biztosan nem javítják meg. Ha mégis, akkor majd örülünk, bár szerintem itt is jó. Talán majd jönnek még többen is!:)
     
    Vadóc, .Emama., .sylvia72. és 2 más kedveli ezt.
  6. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sajnos, nekem meg nagyon le apadt a bukszám, mert vennem kellett tenyész állatokat, arany áron...most meg vakarom a kobakomat, miből szerezzek egy kis cspt........
     
    Zsémbes-banya, Vadóc, .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  7. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

  8. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Na az se rossz Mari!!!!!!A rétesért nem rajongok,csak a káposztás és répásat eszem ritkán.De te ezt jól tudod.Rég ismerjük egymást;)
    Janzi,vágd magad az autóba és gyere.Szívesen megkínállak...
    Én palacsintából is csak a lekvárosat szeretem.Illetve a Hortobágyit.Tényleg régen játszom,a nyugisokhoz pedig 2010 szeptemberében csatlakoztam.....
     
  9. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    És hol a többi levelem? [​IMG]
     
    Zsémbes-banya, Vadóc, breki072 és 3 más kedveli ezt.
  10. brasihugi

    brasihugi Fórum hercege

    Szevasztok.
    Marika örülök hogy találtatok egy helyet ahol írhatunk.

    Breki véletlenül sem Pestiek ill. Pest megyeiek nem vagyunk néhányan.. Remélem nem zavar hogy használjuk a topikot, és lehet hogy tájszólással beszél némelyikünk, attól még nem vagyunk kevesebbek mint a Pesten élők , akiknek nagy része vidékről származott el.

    Örülök , hogy sok nyugist látok itt. Ma laza napom volt. Holnap jönnek a gyerekek, és közkívánatra halat készítek nekik.
    Végeztem a tenyésztős eventtel. Megszereztem mind a két felhősort. Jelenleg pótolom az állatokat.
    Reggel írtam a nyugisokhoz, de nem tudtam elküldeni. Később ismét írtam az előzőhöz, de azzal is pórul jártam, Nem baj , ha belehet menni egybe felteszem az egészet. Kicsit zavaros, de majd kihámozzátok.
    Én is gondolkodom a rétesen, mert a fagyasztóban van elég cseresznye és meggy. Sajnos nekem nyújtanom kell, mert nincs itthon kész tésztám. Meggondolandó.
     
    -elzemari-, lukimi, sHaDoW_sOnG és 4 más kedveli ezt.
  11. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Nálunk sajttal töltött sertésborda volt sült krumplival tartárral.Én is kerestem egy kis csp-t,de csak alapállatokkal,mert nincs sok tenyészállatom eladásra.o_O Palacsinta lesz nálunk is holnap.:)
     
  12. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Szerintem is teljesen jó itt, a lényeg, hogy beszélgethessünk valahol :)

    Próbálj meg készülni a következő neonos eventre ;)
    Én jó előre bavásároltam tenyészállatokat, majd simákat is, azokat adtam most el. :)


    Na annál inkább jó, hogy találtunk ideiglenes helyet magunknak :)
     
  13. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Én a tenyészdögöket pajtakészletből adtam be még tegnap késő délután. Tenyésztettem mindenféle állatot, pont annyit, amennyi lakat az első felhősorhoz kellett. Beüzemeltem a felhőt és fel is adtam a további tenyésztést, sikertelenség okán...
    A mai 200 kilós disznó rendben feldolgozásra került, a kóstolót holnap kapom meg...
    Ma már nekem senki ne beszéljen kajáról, bár az itt említett menük mindegyike kiváló. Holnaptól küldhetitek sorban egyet-egyet minden nap.
     
  14. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Zsémbikém jöttem kicsit körülnézni, látok egy-két ismerős arcot itt.
    Sajnos a kuckósok közül nem sokat, érdekes, hogy mennyire tud hiányozni,
    a kis megszokott kis csapatunk.
    A javítás valószinűleg, csak hétfőn fog megtörténni.
    Nekem most lett egy arakacsám, a rózsa pehelygyüjtőre hajtok, , és még
    ki szeretném váltani, a felhőkön kivül az egyik neonos kitehetőt, már csak
    ez van hátra,.:)
    Akkor mára Ende lesz.:)
     
    suba_klara, lukimi, SZERENCSELOVAG és 5 más kedveli ezt.
  15. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Biztosra vettem, hogy a fórumosoknál nincsenek hétvégén.:( Mindegy, most már csak reménykedjünk, hogy hétfőn gyorsan helyreáll a rend!:)
    Gyönyörű ez a havas táj az aláírásodban.:)
    Az úgy volt, hogy hiába írtam neked vagy 10-t, - mit 10-t 100-t - és hiába voltál ott címzettként, látod? Azt meg máshová küldte. Ajajajajajjj!:p;)xD
    Szia!:)
    Brekit egészen biztosan nem zavarja.:)
    Réhétehesehen gondolkozol.o_O Soha nem mernék olyan rétesnek nekiállni amit nyújtani kell.:oops: Na az evésnek annak már hamarabb.:p
    Szia Erzsike!
    Szívesen disznólkodnék veled együtt abból a holnapi kóstolóból.

    Szia Gizus!
    Ez a tenyésztés akkor neked is egész jól ment. Végre valamit már adott is!
    Hajrá az újabb aráért!:)
    Előbb - utóbb majd csak idetalálnak a többiek is.
    Tényleg nagy úr a megszokás, nekem már csak ténfergés volt órákon keresztül. Hetvenhétezerszer megnéztem, hogy rend van-e már, aztán nem volt.:( A lényeg, hogy nem érinti az egész fórumot a probléma.:)
     
  16. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    De nagyon is zavar mert nem hoztatok még nagyon finom sütikéket :cry::cry: mert a falusi házi sütikéknél hm nincs is jobb :D:inlove:
     
  17. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Szia Kukucska! Kompromisszumos integetést hoztál? ;)xD
    Szerintem holnapra lemaradsz ezekről a kajákról:music:

    Szia! :) Szóljatok ti is a többieknek ;) Jó kis hely ez, mindannyian elférünk :)
     
  18. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    lukimi, SZERENCSELOVAG, breki072 és 4 más kedveli ezt.
  19. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Jajj! Mié' nem mondtad előbb? Na nézz ide! Ez mind - mind - mind házi!:)
     
  20. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Gondoltam új hely, új beköszönés.
    Nem nagy gond, ma úgyis megettük a fél disznót... [​IMG]