Gazdák Budapestről és Pest megyéből!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Halihóóóóóó...jó hogy ide találtál, Hugi! Látod, szépen sorban jönnek a gazdatársak! :) Hétfőnél előbb nerm lesz nyugiház, de itt is jól érezzük magunkat..:)

    Én nem régen réteseztem, de mindig nyújtom...:) :) Lányom vett rá, de mindenki szereti, én csaka sós réteseket, az édeseket nem.

    Erzsike! Megint az a disznóvágás!!!! Halálra éhezem magam....így aztán lehet ám diétázni!!!! Hurka, kolbász, pecsenye....na, jól van, megyek szívni egy kis friss levegőt!!!!
     
  2. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Nagyon guszta, egyet én is kérek szépen belőle ;)


    Már a felét csak nem ettétek meg a 200 kilós disznónak?xD

    Szegény Sütike, ez a csevegés most nem igazán tesz neked jót :music:
     
  3. Vadóc

    Vadóc Fórum bárója

    Sziasztok, én is ideértem!;)

    A két felhősor megvan, a kisebbeken is megcsináltam a neonólakat, mert volt a pajtában hozzávaló, s ennyiért nem lehetett kihagyni.;)

    Akkor most Sütike, s Erzsike kedvéért, meg lelki nyugalmáért nem részletezem a mai menüt.;)xD
     
    Zsémbes-banya, lukimi, .sylvia72. és 3 más kedveli ezt.
  4. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Ahha! Az én kíváncsiságommal meg mi lesz? Hm?:p;):mad:;)xD
     
    .sylvia72., .Emama., Vadóc és 2 más kedveli ezt.
  5. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sütikék nyami!! Nagyon szépen köszönöm nektek! Azok a régi szép idők :cry: amikor még picike kicsi fiú voltam és falu :D:inlove: na látjátok azt mindig vissza tekerném az összes ott töltött nyarat, telet, búcsút stb stb haj :)
     
  6. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

  7. Vadóc

    Vadóc Fórum bárója

    De ők ketten vannak!!!!!:pxD
     
  8. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Nem probléma, imádom a finomságokat, sajnos...most csak vissza gondolok, mi mindent ettünk az ünnepek alatt....:) :)

    Szia! A kis farmon én is le szedtem az ólakat, mert nagyon szépek, meg 80 lakatért a felhősort, így is meg érte. Szépek ezek az ólak. :)

    Én is vissza tekerném...:) Igaz, a finom házi sütikben nincs hiány, mert imádok sütni, meg aztána nevem is kötelez rá...de a fiatal éveket szívesen vissza hoznám.:D :D
     
  9. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Ha breki.39, akkor ha nem sztápot küldesz neki ajándékba, akkor kivág. :p Vigyázz vele, egy öntelt, borzasztó alak, vannak nagy farmjai is, ismeri a játékot, sőt, mindenkinél okosabbnak képzeli magát.
     
  10. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Valaki elkezdte a brekit nyomni mert már több helyről kaptam én vagyok e a breki + szám.Nem
     
  11. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    31 a neve után,csibepontot nem küld persze.Annyit írt most,a tenyésztés foglalkoztatja még,bocsi de most a nagyobb pályáimon sok a munka.:music: 31 szint negyedénél jár.
     
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Zsémbike bizonyára törölni kellett volna az előzményeket és jó lett volna.:)
     
  13. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Lehet, hogy ugyanaz, mint a 39, nekem ő volt csibém. 31-es volt ő is.
     
  14. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Ne is említsd.Mikor még én is kislány voltam,:Dmilyen szép idők voltak ezeket én is visszatekerném. :)
    Egészségetekre.:)
    Gabi!Írjad már le légysziiii,én is nagyon kíváncsi vagyok mi volt Nálatok az ebéd,pedig én is fogyókúrázom.:)
     
    Vadóc, Zsémbes-banya, breki072 és 4 más kedveli ezt.
  15. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa


    Sziasztok !

    breki csibéhez kénytelen vagyok hozzászólni. Lassan már minden farmot megjárt. Egy nap nem küldtem neki szupertápot és kivágot. Ígaz írt egy levelet, ha elfogyott a sztápom, akkor keres másik mentort. Nagyon inkorrekt. Nem is kért Tőlem semmit sem , csak én küldtem neki.
    Bocsi, de kikivánkozott belőlem.
     
  16. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Szia-Sziasztok! :)
    Kaptam 1 üzenetet,hogy jöjjek ide,mert itt mindenkinek jut hely! :)
    Igaz nekem aztán semmi érdekeltségem nincs Pest-megyéhez! Lecövekeltem már 22 éve Békés-megyében!
    Aki nem ismer,bemutatkoznék:
    Ez az igazi nevem amin írok:Suba Klára,42 éves vagyok!
    Két csodálatos fiam van,Anti 21 és Csabi 11 évesek! :inlove:
    Egyedül nevelem Őket már 8 éve,apukájuk örökre elment!
    A Farmerama a kikapcsolódásom,nagyon szeretem a játékot! Minden nap itt vagyok,munka után ahogy jut időm rá,máris jövök! Nagyon sokat olvasok,tanulok a Fórumon(ról)!
    Rengeteg segítőkész embert ismertem meg, van akit személyesen is ismerek,van akit egy közösségi oldalról,de egyszer szeretnék személyesen is találkozni Veletek! :) Most,hogy több időm volt,még többet olvastam,és azt láttam,hogy a különböző Topikokban milyen összeszokott csapat van! Ez nagyon jó! A mai rohanó világban van 1 játék,1 fórum ami összehozza,összekovácsolja az embereket!
    Nagyon érzelgősnek tartom magam,tudok (és szeretek is) nevetni,de ha úgy hozza az élet akkor sírni is szoktam!
    A nevetés a legjobb gyógyszer....

    Éppen ma nosztalgiáztam,sokan tudják,hogy honnan jöttem! Csongrád megyéből,egy kis községből,20 éves koromig éltem Kakasszéken! Lehet van aki ismeri a helyet,Gyógyfürdőjéről és a Szanatóriumáról ismert! Na ott nőttem én fel! Csodás hely!
    Egy barátosnőmmel beszélgettem ma és felmerült bennem a terv--mi lenne,ha visszaköltöznénk? Persze a gyerekeim hallani se akarnak róla! De jó volt visszagondolni a fiatalságomra,mennyire más volt akkor az élet...na most is tele vagyok érzelmekkel...

    Örülök,hogy Rátok találtam!:)

    Üdvözöllek titeket,Békés megyéből! ;)
     
    zsuzsa-mama, sutimami57, lukimi és 6 más kedveli ezt.
  17. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Brekike,én Budapestet csak az ország legnagyobb falujának hívom.Tőzsgyökeres pesti olyan mint a fehér holló.Az is pestinek mondja magát,aki egy éve lakik ott :) Ráadásul Rákos-borzasztó alsón..... szerintem ott nagyobb a kötődés a vidékhez!!!!!
     
    zsuzsa-mama, sutimami57, Vadóc és 4 más kedveli ezt.
  18. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Aha! Eszembe jutott honnan ismerős a Breki + szám. Nekem is volt csibém egy fél napig, de elküldtem,és akkor megkérdeztem tőled, hogy te vagy-e az.:D Nagyon fájt volna, de tudtam ám, hogy nem!:D
    Lécci a világért se mond meg Mikszának, hogy csak egy levelet írtam neki, mert látod, hogy mennyire kiabál? Félek tőle!:p;)xD
    Végre! Jó, hogy megtámogattad a kérésem, mert nekem már kifúrja az oldalam.:p
    Szia!
    Nincs miért bocsánatot kérned! Jó, hogy te is idetaláltál. Lassan - lassan jönnek majd még ugye?!:)
    Nem is csak a "kihajítás" volt a visszatetsző, hanem amilyen kioktató, gunyoros hangvétel társult mellé...
    Szia Klári!
    Kezet foghatunk. Az átlagosnál jóval érzelgősebb vagyok, mindenen tudok nevetni és sírni, sőt, tudok egyszerre nevetni és sírni is. Már nem bánom, elfogadtam magam ilyennek. Sokkal jobb, mintha nem lennének érzései az embernek!:)
    Köszi a bemutatkozást. Talán egyszer majd dob az élet lehetőséget arra, hogy sokan - sokan összegyűljünk valahol, mert sokakat szeretnék megismerni én is. Maga a játék is jó, hiszen már évek óta játsszuk, de a járuléka, az, hogy ha csak közvetve is, mégis csak a legkülönbözőbb személyiségeket ismerhetjük meg, köztük nem egy remek embert, az még a játéknál is jobb!:)
    Nekem az ország keleti része úgyszólván ismeretlen, de itt a játékban megismerkedtem pl. egy nógrádi társunkkal (Ő volt évekig az egyik farmomon a "férjem", aztán a való élet a már meglévő nagy fia mellé született egy kisfia, attól kezdve ő jóval többet vállalt, én pedig besokalltam a sok farmmal, így megszakadt a házasságunk, de mindig is szeretettel gondolok rá.:)
    Érdekes amit írsz, erről az oldalról még nem közelítettem meg a pesti voltot. Azt hiszem én tartósan nem tudnék nagyvárosban élni, mert túlságosan röghöz kötött vagyok, és ebben az esetben a rög valóban a földet jelenti. Az unokaöcsém viszont évek óta remekül megvan a fővárosban. Valahol ez alkat kérdése is lehet.:)

    Közben járom körbe a farmokat, és ahol van szupertáp, ott tenyésztek, több - kevesebb sikerrel.
    Egy helyen lett alapból Ürméh, egy másikon Táltos, egy helyen pedig Repülő röfi. Még három farm van hátra, megnézem azokat is.:)
     
    zsuzsa-mama, sutimami57, Vadóc és 4 más kedveli ezt.
  19. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Én azért vállalom 43(44 lassan) éve Pesten élek+ születem is :)
     
  20. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Szia Zsuzsa-mama! Jól tetted, hogy megírtad ;):) Én minden csibének írok egy üdvözlő levelet, amiben megkérdezem, hogy ismeri-e a játékot és van-e kívánsága, hogy milyen ajándékot szeretne. Gyakorlatilag senki nem felel erre, ez a breki sem felelt, aztán kivágott, mert nem sztápot küldtem neki. :music:
    Nekem kezdetnek ezt a levelet küldte:
    "szia Ema, képzeld nálunk holnap indul a neon event, kár hogy nálad nem, mert ha indulna biztos szupertápot küldenél, de ne izgulj elöbb, vagy utobb nálad is megjelenik"

    Ezt követte még 4 másik, hasonló vagy még rosszabb stílusban.

    Szia Klári! (Szabad így szólítani?) Kedves vagy, hogy így bemutatkoztál, remélem a jövőben többet is fogunk találkozni! :)
    Nekem 3 fiam van, bár kicsit idősebbek, mint ahogy én is nálad :) A legidősebbnek már babája is van, aki a hónap végén lesz 1 éves :)


    Én tősgyökeres óbudai vagyok, csak sajnos már nagyon régóta nem ott élek. Bp. azért stimmel, csak volt egy köztes 10 évem vidéken.
     
    zsuzsa-mama, sutimami57, lukimi és 5 más kedveli ezt.