Gazdák Budapestről és Pest megyéből!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Breki,akkor te tényleg pesti vagy. ......na,ez a ritka.
    Zsémbi,jó az ,hogy maradtunk ott ahová születtünk.Bár tanulni ott voltam a fővárosban....
    Ema,akkor rögtön két tőzsgyökeresnek sikerült írnom :oops:
     
  2. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Nem baj az ;) Így legalább kiderül, hogy ki hol lakik, azok számára is, akik nem tudják még ;):)
     
  3. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Igen én is gondolkodtam a káposztáson, de mint tudod, volt a héten káposzta igy aztán elmaradt.A répás számomra újdonság, majd beszélünk róla.
    Hugi, örülök, hogy látlak téged is, és megtaláltad az utat errefelé.
     
  4. Vadóc

    Vadóc Fórum bárója

    Na jó, engedve az erőszaknak.:)
    Zöldségleves, rakott krumpli általam elrakott paradicsomsalátával és káposztával töltött paprikával. Desszert: A szekrény feltúrása , fa átnézése ottfelejtett szaloncukor után, majd kuncsorgás az ajándékba kapott édességek felbontásáért, melyet teljes megelégedéssel tettek a pocakjukba, bár még megtűzdelték egy kis sóvárgó tekintettel a repetát illetően.;)xD
    Szia Klári!
    Csatlakozom én is az érzelmileg túlfűtött társasághoz.:)
    Én meg a Pest megyeiek tömegét támogatom.:)
     
  5. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Persze,hogy szólíthattok Klárinak! Megtisztelő!
    Boldog születésnapot kívánok a kisunokádnak Emama!
    Kislány,kisfiú?
    http://kisbabanaplo.com/wp-content/uploads/2014/01/sddddtrst.jpg

    Biztos vagyok benne,hogy ezután is fogok itt lenni,mert olyan jók Vagytok!

    Megsült a tök! Szeretitek? Én nagyon,bár az epém nem! :)
     
  6. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Kislány és köszönöm szépen :) A két alsó, sarokban levő torta közül választanék neki egyet ;):)

    A sült tök nekem nem barátom :music::)
     
  7. bukta-agi54

    bukta-agi54 Kivételes tehetség

    Szép estét, sziasztok!
    Nem volt gépem pár napig, .de a probléma megoldódott a barátom segítségével!
    Most, miután felfogadtam egy vakvezető kutyát, aki ide segített, nehogy eltévedjek, tudok jönni gyakrabban!
    Elzemari is szolt, hogy itt a csapat... így aztán jöttem én is!!
    Legyen szép az estétek, és vigyázzatok magatokra!!
     
    Fatther, -elzemari-, zsuzsa-mama és 7 más kedveli ezt.
  8. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Tudod, ha megjavítják a fórumot, valószínűleg ide már csak elvétve járunk. Ez most tulajdonképpen egy szükségmegoldás, de megtalálsz bennünket a Nyugdíjasoknál vagy az Épelméjűeknél....Kuncogókat pedig már ismered.:)

    Köszi Vadóc!:)
     
    zsuzsa-mama, .sylvia72., Vadóc és 4 más kedveli ezt.
  9. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Köszönöm! Feljegyeztem magamnak a 2 Topikot! :) Megyek oda is majd! :)
     
  10. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Szeretem, talán legyűrnék belőle egy kisebb darabkát... [​IMG]
     
  11. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia, Klári! Örülök, hogy ide találtál! :) Mi is csak ide be cuccoltunk, mert zárva találtuk a törzs helyeinket, valami probléma adódott, és ahogy írtad is, valóban mindenkinek jut itt hely, akinek esetleg hiányoznak a játékos társak.
    Mi már jó ideje ismerjük egymást, és jó néhány társunkkal személyesen is találkoztunk, vannak, akikkel rendszeresen is. :) Jó ez a játék, nem csak szórakoztat, hanem barátokkal is gazdagít!
    Én is Pesten születtem, és mivel nagyszüleim ott éltek, nagyon sokat voltam náluk, mindig imádtam a városi nyüzsgést, és ez ma is így van. Sokat vagyok most is a fővárosban, de mindig szeretem. :)
     
  12. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Mindig is hittem, hogy a kutya az ember egyik leghűségesebb barátja!:D
    A részemet ebből átengedem valakinek aki nagyon szereti...., úgyhogy a tiéd Erzsike!:) Azon kevés étek közé tartozik amit még nem sikerült megkedvelnem.:)
    Azért köszi Klárinak a felajánlást.
     
  13. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Szia Ági! Jó, hogy te is megérkeztél, lassan tényleg összeáll mindenhonnan a csapatok apraja-nagyja :)

    Gyere majd, örülünk mindig az újaknak, akkor is ha vendségségbe jönnek :)

    Én szívesebben élnék valami csendes, nyugis helyen. Szép víz partján, hátam mögött erdővel és heggyel ;) Nekem nem hiányozna Pest nyüzsgése már :)
     
  14. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

  15. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Én meg örökre városi maradok. Vidéken élek, de nem szeretem. Kell a nyüzsgés, még a tömeg sem zavar.

    Szeretek ott lenni, imádom a plázákat, vannak kedvenc helyeim....A csendes helyek szépek, a természet csodás, de nekem unalmas. :) :)
     
  16. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Fatther, Vadóc, zsuzsa-mama és 5 más kedveli ezt.
  17. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Én Veszprémben élek, úgyhogy nem igazán vagyok pályán. Budapesten tanultam, ott laktam kollégiumban, de jobb szeretem a szülő városom.
    Majd inkább csak olvasgatok, nehogy megbántsak valakit:)
     
    kutyaszálló, Vadóc, zsuzsa-mama és 8 más kedveli ezt.
  18. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Szia Drága! De jó látni Téged is! :)
     
  19. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Jó ragadós székeitek vannak... [​IMG]
     
    Vadóc, Zsémbes-banya, .sylvia72. és 2 más kedveli ezt.
  20. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Óóóó! Mivel bántanál meg bárkit is?o_O Veszprém egyébként nagyon szép és élhető hely. Az unokahúgom ott lakik már második éve albérletben. Eddig kétszer voltam nála. Előtte csak a vár környékét ismertem, mert még anno oda jártunk értekezletekre.:)
    Az ő tapasztalatai alapján látom Veszprémet jó helynek.:)
    Csodás helyen nőttél fel.:)

    Úgy ám Erzsike!
    Nem mindenki székét kenjük be vele, de a tiédre dupla adagot raktunk annak idején!:):D
     
    Fatther, Vadóc, zsuzsa-mama és 6 más kedveli ezt.