Gazdaköri feladatokkal kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Szerintem nem kell sehová - nálam egy nem tematikus felhőn csücsül.

Othep és mandityalexandra kedveli ezt.
  2. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A Csodaszarvas expressz eventben nyerhettük Hapcit, 2012-ben.
    Nem tartozik hozzá felhő.
    Ezek szerint bárhová teheted.

3. mandityalexandra

mandityalexandra Fórumgróf

Köszönöm a választ, de ez egy másik Hapci, ami gazdakörből jött és medve van rajta, amit molesztál egy lepke, nem két rénszarvas (ezt jeleztem is hozzászólásomban, hogy két hasonló nevű van). Bár lehet, hogy félreértettem az írásod, és az első mondatban csak megemlítetted a rénszarvasos dekort és a másik két mondatban válaszoltál a medvés Hapcira.

Ettől függetlenül köszönöm szépen a válaszod! :)

4. Othep

Elnézésedet kérem, én olvastam felületesen. :)

Kiderítettük, hogy tematikus felhőre egyik sem való.
    A Medvés dekor 2015. májusában egy titokzatos akcióból érkezhetett.
    Köszönjük, hogy felfedezted a dupla elnevezést. :)
    A Medvésre névváltoztatást kértünk.

mandityalexandra és zsani_apja kedveli ezt.
  5. sala11

sala11 Utánpótlás-írogató

Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni. A rémséges szántó "Gonosz iker" feladatába kéne IZZÓ FALEVÉL. Ezt hol/ hogyan tudom megszerezni? Köszönöm: sala11

6. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Izzó falevél az Izzó bükkfa termése, a "Reszketés a holdfényben" gazdaköri feladatból tudsz egyet szerezni!
    Az Izzó bükkfát fás válogatásból is lehetett szerezni:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/fák-a-játékban.17269/#post-926064

SorszámKépeNeveAlapXLXXLTermés neveTermés pajtaértéke
    1.[​IMG]Izzó bükkfa06:00 óra
    75 TP
    -03:36 óra
    150 TP
    Izzó falevél245
    Csereképes, nemsokára lesz Ajándékozás és cserenap, akkor is tudsz szerezni belőle!

7. oroszso

oroszso Járnitanuló

Kb. egy hete (pontosan nem tudom) nem lehet látni a gazdakörben a feladatokat. Nem tudom megcsinálni. Kérném a segítséget.
    oroszso ID: 4148585

8. Othep

Szia.

CCleaner-es géptakarítást végeztél mostanában?
    Ha nem, tedd meg, kérlek.

Klienssel vagy böngészővel játszol?
    Ha böngészővel, akkor böngészőváltással próbálkoztál-e már?
    (A Mozilla Firefox-ot ajánlom vagy esetleg az Edge-t.).

Úgy próbálsz-e bemenni a gazdakörbe, hogy játékba lépés után nem egyből odamész, hanem először más területeken tevékenykedsz, csak utána keresed fel a gazdakört?
    (A játék adatbázisainak időre van szüksége a teljes betöltődéshez.)

-ágianyu33- kedveli ezt.
  9. marika275

marika275 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Ma végre befejeztem a gazdakőrben a kakukkos feladatokat. Kakukk utánpótlás, Kakukk titkok, Kakukk fiókák, ahol volt egy felhő, és hozzá dekorok. Kakukkmama 1-2, kakukktojás 1-2, doki küldetése 1-2. És az iszapfürdőzés 1-2 amit sehol sem találok. Kérlek benneteket, ha lehet, nézzetek utána! Köszönöm szépen. ID: 1868029

10. oroszso

oroszso Járnitanuló

Bongészővel játszom google chrome-vel, nem régen takarítottam. Kipróbálok akkor másikat. Köszönöm a választ.

11. Othep

Szia ismét!

A Chrome mostanában nem működik olyan jól együtt a játékkal.
    Tényleg próbáld ki inkább a Firefox-ot.
    A takarítás napi szinten szükséges lehet, főleg, ha esetleg több farmja is van valakinek.

zsani_apja kedveli ezt.
  12. smoldering

Szia!
    Kollégám ellenőrzése és a játék naplója alapján, az Iszapfürdőzés I. dekort a Nagy hajsza felhősor2 - re tetted fel.
    Megszerezted a gazdakörből -2020-10-10 08:34:42 -az Iszapfürdőzés II fejlesztést, de 2020-12-29-én 04:36:03 órakor, az Ajándékozás és kereskedelem eventben eladtad, visszaadtad a rendszernek!
    Csp-t kaptál érte.
    Így a Doki küldetése felhősorra nem tudod kitenni a dekort, mert ott csak egybeépítve lehetne ráhelyezni az adott felhőpamacsra.
    Esetleg Ajándék és csere napon megpróbálhatsz egy Iszapfürdőzés II.-t szerezni.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  13. marika275

marika275 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen a válaszodat!

smoldering kedveli ezt.
  14. fregolinyi

fregolinyi Törekvő

Sziasztok! Befejeztem a gazdakőrben a kakukkos feladatokat. A doki küldetése alap és az iszapfürdőzés alap dekorokat nem találom, így nem tudom összeépítve a felhőre rakni. :-( Megpróbáltam végignézni az összes területet és a felhőket, sikertelenül. Kérlek benneteket, segítsetek megtalálni :)Köszönöm szépen. ID: 3931098

15. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az Iszapfürdőzés I. dekorod az Alvilági Saga felhősor 2 egyik felhőpamacsán található, érésben van a felhősor.

A Doki küldetése I dekorod a Farm divatshow felhősor 2 egyik felhópamacsát díszíti, érésben van a felhősor.

Hozok egy leírást, melyben a "kakukkos" dekorok, I és II elemének összeszereléséhez olvashatunk tanácsot. Mert ezek a dekorok a fejlesztésekkel összeépítve kerülhetnek a saját felhősorukra.
    Jól jöhet azok számára, akik hasonló információt keresnek.
    Ez a hozzászólás a segítség.

zsani_apja kedveli ezt.
  16. aniko.jozsa

aniko.jozsa Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Kicsit balgának tűnik a kérdésem!10-11 évet játszottam a játékkal, különböző okok miatt kihagytam egy évet!Elfelejtettem, hogy hol találom az event növényeket, amiket ültetnem kell!Szégyenlem, de ez van!

17. smoldering

Szia!
    A mai napon nincs eventnövény, nem kell ültetni!
    Ma összesen: hópehely>> felröppenő kell, 88 db + 37 db kenguru.
    Az eventismertetőt itt találod:
    >> ITT <<
    Sikeres eventezést kívánunk!

18. örzsemama54

örzsemama54 Fórum-zöldfülű

Sziasztok, örzsemama ID 26830985 vagyok lehet buta kérdés de megcsináltam a MÚZEUM 2 feladatot a gazdakörbe és nem tudom hol juthatok hozzá a nyereményhez a /múzeumhoz/ válaszotokat kőszönöm szépen.

19. ptzsombi

ptzsombi Járnitanuló

Szia.

A gazdaköri feladatok megoldásával nem Múzeumot vagy más Raktárat kapsz, hanem csak a bővítésükhöz való építőanyagot.

(Ez alól csak a Rémséges raktárak kívételek.)
    1 Múzeumot kiválthatunk csillagokért a Tölgyön, de a többit farmaranyért kell megvenni a piros kosár alól.

Bővítsd ki tehát a meglévő Múzeumodat.
    Kattints a fogaskerékre, mintha be akarnál pakolni, és ott látsz majd egy zöld + jelet.
    Erre rányomva látsz majd egy zöld Fejlesztés gombot.
    Ott kell beadni a szükséges szerszámokat a 4-6 férőhelyesre bővítéshez.

Ezen a linken erről többet olvashatsz: https://board-hu.farmerama.com/threads/múzeum-raktárház-új-típusa-2022-június.22523/#post-1267352

Ha már maximumra fejlesztetted a meglévő Múzeumod, akkor újat kell venned.
    Ahhoz tudod a meglévő terveket felhasználni.

Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Kristály-farm

Kristály-farm Junior szaki

Sziasztok! Az egyik új gazdaköri feladatnál ( a nagy munkacsere) nincsenek elírva a beadandó növények száma? Irgalmatlan mennyiséget kér, a másik két új feladathoz képest is, de a megszerezhető nyereményekhez képest is. Mintha egy nullával többet írtak volna a kért mennyiséghez.
    Köszi!