Visszajelzés Gombafarm 2. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 14.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia apja!
    Második kör növöget a földbe, majdnem bedobáltam a maradékot, aztán szembesültem vele, ponthogy abból van kevesebb, amit elsőre be kell adni, így egyenlőre nem adogattam be a maradékokat.:music:
    Neked is tud ilyened lenni , Erika, Fatum szomszim készítette közhasználatra, a fejlődésibe megtalálod:)
    Avatár is van, csak azt még nem szeretném lecserélni.
    Mondjuk az lenne a legszebb, ha mindannyiunknak ilyen lenne a bannere;)
     
    jutka190226, magdi06, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én nem nagyon cserélgetem az avatarom, bannerem helyén meg aktualitások vannak. Figyelemmel kísérek mindent. Motoron, mit szenvedtem hét elején. :D Nem tudtam belépni, aztán este eszembe jutott, hogy régi farmnevemmel regiztem még. ;)
    __

    Nálam még az első kör érik. Tudod, ilyen a munkás ember sorsa. :D Viszont a földeket átrendeztem és megfogadtam, hogy szupitrágya nélkül csinálom. :D Felröpim 111 db van, de ez is mindegy. ;) szó szerint - nagyon pici vigyori smiley
     
    jutka190226, PZoli64, Rizstej és 4 más kedveli ezt.
  3. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia Apja! A bannered már nem minden sorban aktuális. A heti event is már lejárt. :D
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :D Szia Gabi!
    Pont így jártam majdnem én is, de még időben észbe kaptam és inkább elvetettem..., Tartok tőle, hogy hiába is kiabálnám, hogy országomat egy kis gyorsításért, mert ez így túl lassú....A fáim gyorsabban érnek be, mint a gaz a földben :(

    Én is megfogadtam, de ha arra járok ki szeretne szabadulni egy sikító frász manócska belőlem... Csak még visszatartom, ne hogy elijesszem vele szomszédaimat :D
    Vágom a centit, hogy mikor is lesz vége az eventnek :D Sajnos még túl hosszú.
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, mami!
    Azt egyszer sikerült végigvinnem. :) Az már örök marad.
     
  6. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :)
    Nnna, hát ideértem én is. 24-20 órás fák a bahán+16 db Panni, az erdei tisztáson mamut fák és ott is leghosszabb érés idejű fák, az ültetvényen 14 db varázsfa és a cukimuki szomszédjaimnak köszönhetően, kereken 300 db vízcsepp lett. Most tettem le az első teljes területnyi édesgyökeret. 22:44-kor lesz kész. :music: Hát őőőő, ha ébren leszek learatom. Majd kinézek valami rettentő izgi filmet a TV-be, hátha az ébren tart -.-
    Viszont a bal oldali részt nem tudtam megcsinálni, mert nincs elég fahasábom. Most gyártom őket a manufaktúrában. kb egyszerre lesz kész az édesgyökérrel. Strucctojásom az van bőven, de ezt a nyamvadt fahasábot benéztem. No nem baj. Majd kész lesz az is.
    Minden esetre arra készülök, hogy szét unom az agyam ezen az eventen.
     
    jutka190226, maszilva, Zsike49 és 5 más kedveli ezt.
  7. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia drága Szomszikám! Hogy mi milyen szinkronban dolgozunk ;) én is 22:40-kor aratom az első teljes területet!
    Még nem tudom hogy tartom ébren magam, talán eszek egy nagy adag fagyit..xD
    Az unalom űzésre még nem találtam semmit!;)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  8. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaaaaa :inlove:
    Hát, én nem unatkozom. Feliratozom a bannereket :D Nem rég lett vége a Fradi meccsnek is a tv-ben, a férjem meg végig kiabálta az egészet. Volt ott minden. De legalább győzött a Fradi xD
     
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Én szeretem ezt a fajta eventet.
    Alapból sem szoktam unatkozni, van mindig tennivaló, ha nem a farmon, akkor a VV-ben.
     
    Othep, jutka190226, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  10. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Hááát, én learattam, nem aludtam el :D azért unatkozni én sem szoktam;)
    Jó éjszakát, szép álmokat !!!:D
     
    jutka190226, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    227 felröpi. Csak úgy tolják a fák. Mi lenne, ha még hangárom is lenne. :D
     
  12. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Szia Gyöngy!

    Köszönöm szépen, erre gondoltam.:) Én emlékeztem rosszul a db számra.:oops: Képet mentettem fájlba, asztalra, kinyomtattam. Memorizálás elmarad, mert ahhoz már öreg vagyok ;):p
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem :) Használd egészséggel :)
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    340 felröpi van. Simán összejön a kellő mennyiség, amire a növényeket letermelem. Jövő héten biztos végzek. :D
     
    soresne, maszilva, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  15. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Event befejezve, felhőn a kitehetők! xD
    Pajtatöltögetős szép hétvégét kívánok gazdatársak! :)
     
  16. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Áruld el a titkodat, amivel eljutottál idáig, de szerintem a tenyésztős csevegőbe akartál írni, vagy pedig a Gergő születésnapját fejezted be.
     
  17. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    20 órás fákkal vártam a kezdést, és megvettem a luxus kosarat! ;)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Tudsz élni, ahogy tartja a mondás.
     
    cirmi54 és jutka190226 kedveli ezt.
  19. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szerintetek teljesíthető még az event? Most kezdtem el, kedd óta nem volt gépem.
    Nem tudtam még olvasni semmit, csak gyorsan aratok, ültetek.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    A felrepi kész. 6 órás XXL korallfát és XXL tamarillót raktam ki, pannikkal, növ.serkentővel és kalózpapagájjal 3x tudtam aratni és szépen adták a felrepit. Turbót nem kaptak, örüljenek inkább, hogy egyáltalán elkezdtem ezt az eventet. :D Viszont a növénynél kimaradt aratás és csináltam egy nagy bakit is. El akartam tüntetni a magokat az 5 db-ért és beadtam az összeset. Az volt a szerencsém, hogy rákérdezett az utolsó magoknál, hogy biztos be akarod adni? No akkor a fejemhez csaptam, hogy hoppá nézzük már meg mit csinálok. :D Megmaradt a 10 mag, kezdhetem szaporítani. Holnapig nem fogok tudni beadni semmit, ezért kérdezem, hogy ki hol tart? A 4. felénél ücsörgök.
     
    jutka190226, mamszi5107, maszilva és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.