Visszajelzés Gombafarm 2. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 14.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaaa :) Hááát, én is a 4. feladatot végeztem ki, és az 5-nél jártam úgy mint te. Most van 10 db termesztett gombám amit szaporítani kell, mert betettem a feladatba, a 10 db híján az összeset. :music: Itt állok

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.22
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!

    Na szóval, az eventes területen termesztem a növényeket. Felröpit két területen kapok. Tisztáson és az esőerdőben. Gondoltam, hogy alaposan leírom neked, de inkább készítek egy metszést és láthatod a saját szemeddel, hol tartanak a hangyáim. :D ;)
     
    jutka190226, vihence, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. :D:D Nem való nekünk ez az event. :D Ezek szerint le vagyok maradva egy pincurit, mert a 4. felénél járok.
    Szia, :D Valahogy én is így csinálom. Nagyon szépen állsz, de miért nem adod be? Persze ne úgy, ahogy mi. :D
     
    kovacstne, jutka190226, vihence és 4 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megvárom a végét. Tudom, hogy nem kellene, de nem érdekel. :D Próbálok annyi növényt összeszedni, amennyi kell.
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Azért szoktam csak beadni, hogy már nálam legyen a nyeremény. :D Kakaska türelmetlen kakas. :D
     
    kovacstne, jutka190226, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én sem szoktam várni, de ez most más. Megfogadtam, hogy trágya nélkül végigviszem. :D
     
    jutka190226, inanna11, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hát nem. Node sebaj. Tuti biztos vagyok benne, hogy nem most tettem be utoljára majdnem az összeset. Annyira nem bírom ezt a fajta eventet, hogy hibát, hibára halmozok. Majd csak figyeld...én hogy leszek holnap lemaradva. 2x fogok tudni aratni holnap. Reggel, és valamikor este.
    Jönnek vendégek, ünnepeljük az anyukám 86. szülinapját :inlove: és nálunk lesz az össznépicsaládi összejövetel. Jön az anyu, a tesóm a családjával, a gyerekem a családjával...szóval leszünk páran. Már ma készülődők, hogy holnap ne legyen olyan sok meló. Sütök, főzök... és hisztizek..mert menet közben persze, hogy kiderül, valami hiányzik xD
    Szóval, holnap kisebb gondom is nagyobb lesz, mint az event :)
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Érik a gomba az 5. feladathoz:[​IMG]
    Szerintem nem vagy lemaradva és nem is vesztesz túl sok időt.

    Szia Apja erre csak azt tudom mondani: Jé én is így csinálom :D, nem is értem miért de Te tudod?
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.22
    jutka190226, Pandapoc♥, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne ám ráírd a sütikre is a farmneveket! :D ;)
     
    jutka190226, margot1964, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sajnálod szegény növényektől a trágyát? Nem lennék növény nálad. :DAkkor legalább adjál nekik sz.trágyát, attól boldogabbak lesznek. :D
    Óóóó, Anyudnak még nagyon-nagyon sok boldog szülinapot. :)
    Sajnos én se bírom a szöszmötölést, valahogy idegesít az egész. :D

     
    jutka190226, PalMa, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  11. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!

    1.794 Édesgyökér és 1.222 Temeszetett gomba kell a végéig.
    Megegyezik az érésidejük, ezért akár vegyesen is lehet őket ültetni.
    Egy kör termése nettó 158 db
    1.794 + 1.222 = 3.016 db
    3016 / 158 = 19,088 de mivel nem kell visszaülteni ezért elég 19 kör a végéig.

    1.688 Édesgyökér és 1.150 Temeszetett gomba kell a felhőig
    1.688 + 1.150 = 2.838 db
    2.838 / 158 = 17,96 ez kerekítve 18 kör. Ennyi kell a felhőig.

    Az érésidő vízzel és trágyával 3:36. Ha megteheted, hogy "rendszeresen" arass, akkor
    napi több mint 6 aratás fér bele naponta. 3 nap alatt a végére lehet érni, ha a felszaporítást
    nem számolom.

    Én "kitakarítottam" a két területet. Az Erdei tisztáson maradtak a Mamutok és a füvészkertek.
    A maradék területre javarészt 12 órás XXL-es fákat ültettem.
    Az Esőerdőben füvészkertek és 12 órás XXL fák voltak. Az érést Kacsa Kata turbó trágyával
    gyorsítottam. Most már bőven túl vagyok a szükséges mennyiségen (849 db vízcseppem van).

    Indításkor vettem egy közepes kosarat, hogy a felszaporítást elkerüljem.
    Jelenleg 760 Édesgyökerem és 365 termesztett gombám van. Ma még egyszer, és kicsivel éjfél után
    még egyszer aratok. A hétvégén hála Istennek programom lesz, így kimarad kb. 3-4 aratás.
    A végét kedd délelőttre tervezem.

    Sok sikert, jó játékot mindenkinek.
     
    jutka190226, inanna11, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Arra gondoltam, csak nem mertem kiírni. Tudhatnád mekkora bekakkantósvagyok. :D
    Nem biztos, hogy darabra kitudom majd számolni a növényt, de legalább felhúzom magam megint. Aztán jöhet az új cél...
     
    jutka190226, vihence, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Azért egy picit le vagyok maradva, mert Ti már elkezdtétek az 5. részt, nekem meg fel kell még szaporítani a 10 magot.
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Lehet, hogy igazad van, de én is beadom az összes aktuális magot és várom a sült galambot, akarom mondani az "5 ajándékba kapott magot" a rendszertől :D Talán spórolok vele valamit az event végéig :D, bár ebben nem vagyok biztos, de azért sem számolom ki.. :D
     
  15. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Köszönöm szépen :inlove: Igen, hát remélem még jó sokáig velünk lesz. Mondjuk még úgy 100 évig :D
     
  16. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Én is úgy döntöttem, hogy spórolok a szupertrágyával :D
    A vizeshordóm elég száraz, mert a bahát nem alakítottam át, csak a szélen vannak fák (a tölgyesben mammutok vannak, meg 5 füvész valamikkel ezer éve fixen). Jelenleg 105 cseppem van, vasárnap estig meglátom mi a felhozatal, és talán a finisben alakítok még.
     
    kovacstne, jutka190226, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  17. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Drága életem! Nem nagyon értem, hogy ücsöröghetsz a 4. felénél? **** alvó vagyok évek óta, s ha éppen kinyitom a csipám-nem tudatosan- akkor esetleg aratok. Tudatosan semmiképpen. Hármat teljesítettem úgy, hogy tényleg top-on voltam eddig.
     
    kovacstne, jutka190226, mamszi5107 és 4 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Zoli, hááát ettől a 6 aratástól leestem a székről. :D Kakaska szeret ám aludni is. :D Ha háromszor tudok aratni, akkor már tapsikolok. :D
     
    kovacstne, jutka190226, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  19. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szía Szomszikám! Te csak süssél, főzzél, ünnepeld a családdal drága édesanyádat!:inlove:
    Biztos vagyok benne, hogy akkor is kész lesz az evented, majd drukkolunk neked!;)
    Édesanyádnak boldog szülinapot, és jó egészséget kívánok szeretettel!:inlove:
     
    jutka190226, PZoli64, Fätum és 2 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ezek szerint nem voltál top-on, mert akkor már jobban állnál. Én se állok jól a többiekhez képest.
     
    jutka190226 és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.