Visszajelzés Gombafarm eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 9.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A rendszer 5 óránként egészíti ki a készletet 5db-ra.
    Mivel még ülteted az édesgyökeret, így várnod kell a növényre. (Ne feledd kérlek, ha van a földben eventnövény, az a hiány nem olyan mértékű, mint annál a gazdánál, aki véletlenül lenullázta a készletét, nem tud termelni, mert nincs mag a folytatáshoz.)

    Édesgyökér kiegészítést 2021-03-22-én 05:26:39 órakor kaptál.
     
    szellorozsa és ulmo12 kedveli ezt.
  2. keresztanyu51

    keresztanyu51 Haladó

    Köszönöm szépen válaszod!
     
    szellorozsa és ulmo12 kedveli ezt.
  3. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nálam ez az event sose lesz kész. Iszonyat lassan haladok. Még 3 aratás kell az édesgyökérből, hogy eljussak a felhőig.
    Vízcseppem sok van, de a többi növényt már nem lesz idő letermelni.
    Annak örülök, hogy legalább a felhőt sikerül megszerezni :)
     
  4. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nekem is csak úgy lett meg, hogy egy álmatlan -volt- szomszédom segített néhány éjszakai aratással.
    Egy régebbi 5let alapján termelem tovább, igaz, minimális TP-CSP-ért váltják, de sok kicsi sokra megy és ez az a terület, ahol úgysem lehet semmi mást sem csinálni...
     
  5. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Bénázgattam, bénázgattam ... xD
    Ma reggel visszaültettem még egy kör gombát, pedig már megvolt a befejező mennyiség, csak nem figyeltem oda.
    Nemrég sikeresen végeztem. A neon ládából neon kutyaól lett.
    Jó volt az event, aranyos grafika, teljesíthető feladatok, jó nyeremények, nem zavarta a farm többi részét, csak türelemből kellett hozzá rengeteg. :D Van még 26 óra, hajrá, aki még csinálja.
     
  6. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Gratulálok Neked ! Az összegyűjtött 6 " ELBA " titkosból,egy medúza sem lett.
     
  7. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Na végre végeztem ezzel a hangyás eventtel,csoda.Azt hittem sosem jutok el idáig.
     
  8. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!!!
    Eventecske lerendezve:p:p:p:p:inlove::inlove::inlove::inlove:
    Azt hittem már csinálom egy éve, alig tudtam vele haladni, naggyon nem tetszik event volt-.-xD8)
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  9. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    A gombászás kész:D715 vízcsepp maradékkal:cry:
     
    szellorozsa, kutyaszálló és Kuzdern kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szívesen küldenék, ha lehetne! :D
    [​IMG]
     
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Vízcseppem van, csak már időm nincs:oops:de a felhő megvanxD:D

    Én most nem utazok a végállomásig, hamarabb kiszállok;)
     
  12. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Még fél óra és én is a végére érek.A ládából neon juh lett.A 2 titkosból,orrszarú narancs és pálcikahegyező narancs,szóval a medúza elkerült pedig kevertem tápot is,hátha....
    1313 vízcsepp maradt.
     
  13. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Nem tudom ki tudnak-e találni olyan csábító nyereményt, amiért én mégegyszer belekezdjek egy hat napnál hosszabb Eventbe!?
     
    szellorozsa és -katalinjani- kedveli ezt.
  14. katica063

    katica063 Haladó

    Szia!
    De jó Neked!!! Nekem a növényből van elegendő, de azt hiszem a felhő nem lesz meg,mert 90 db vízcsepp hiányzik!!!
    Azt hiszem nem lesz meg!!!!:cry::wuerg:
     
    szellorozsa és -katalinjani- kedveli ezt.
  15. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    nem örülök! 2 hét és ma nem tudom befejezni az eventet, mert munka is van meg áramszünet is lesz! de cserébe telefonon nemtudok játszani! Nem baj, tanultam belöle! Legközelebb bele se kezdek! Minek van a sok szupitrágya meg KKTrágya ha nem lehet felhasználni??? Csak gyülik a pajtában! :(
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem én találtam ki , olvastam valahol .....
    Na , itt is működik a gyors ctrl gomb , ha gyosan egymás után akarsz kirakni dolgokat .
    Az más kérdés , hogy a rendszer nem akarja elfogadni .

    [​IMG]
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Látom, sikerült bővítened a tyúk termelésre fordítható területedet:music:
    Ügyes vagy!
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Nekem maga a ctrl gomb sem gyors, sajnos.. valahogy nem úgy működik ahogy azt megszoktam.. pont ellentétesen. Arra gondoltam, hogy elég pocsék állapotban van a billentyűzetem..:cry::cry:, de ha ez Neked sikerült és még aratni is tudod és szaporodik vele a tyúk állományod akkor ügyi vagy :D
     
  19. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nekem neon pulyka lett az még nem volt a pillangó tényleg csodás nekem van 2 is. De a fontos, hogy 1 tápért kapunk 5 állatot. Ezért én mindegyiknek örülök. A picolóból pogo-show lett de a farmpengő is mindig kell örülök neki. Kicsit hosszú volt de szerintem megérte. Maradt 1263 vízcseppem ezt csak azért jelzem, hogy ha figyelünk és a játék is úgy akarja nincs gond a felröpivel. Jöhet a következő. Szeretek keresgélni bár sok időt elvesz de érdekes legalább használjuk az agyunkat is nem csak kapálunk. További jó munkát és sok sikert kívánok.
     
  20. ideals2011

    ideals2011 Haladó

    Sziasztok!
    Na, pont egy aratáson hasalok el, még egy óra hiányzik egy utolsó aratás lebonyolításához. Kész vagyok!
    Mindig megfogadom, hogy ilyen eventbe nem szállok be.. - úgy kell nekem. Nem aludtam csak vagy 2 órát az éjjel, hogy a pályákat le tudjam aratni, mégsem lesz kész két helyen, a harmadik is kétséges. El vagyok kenődve! Mondjuk hatkor kéne aratnom egy utolsót és négykor vége az eventnek... Kivagyok.. :eek:
     
    szellorozsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.