Gondűző teaházi csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 27.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Igazad van rumot igyunk, duplán látjuk majd a teát és a sok felröpitxDAkar a nyavalya ilyen melegben fúrót látni, jöjjön majd a télen és a meleg szobában gyártjuk a madáretetőketxDxDNa ezért ültettem tele az összes Bahát fával,hogy csak sok rummal lesz felröpim!!!A másik baj az, ha iszom nem látokxDMajd tapogatok, kopott gumicsizmábanxDA BP-nek meg üzenem, nem kell fúróóóóxDMég a végén belefúrok a saját patámba;)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.6.16
    dagaz70, H-Anita, Bátyus és 11 más kedveli ezt.
  2. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Hallottunk már ilyet, nem lesz oszt' vót xD
    Ezért írtam, ha napi 1 eventnövény mellé folyamatosan hosszúérésűek mennek ki lehet számolni meddig érdemes eventes gazt vetni. Így a fölösleges termelést ki lehet hagyni. Ugyanis, ha látszik 2-3 nap alatt, hogy nem lesz meg a felröppenő (mert mostanság már az event végén sincsen megemelve, hanem ugyanolyan "ratyi" marad a mennyiség mint event közepén) azért a 3TP/CSP mennyiségért 1db-ot nem éri meg vetni ugyanazon idő alatt pl. a saláta az eventes növényhez képest egy "vagyont" hoz a piacon :p
    Amúgy értem, hogy nem az eventesgaz termelése a probléma.
     
    dagaz70, _Ilona49_, Meellcc és 14 más kedveli ezt.
  3. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Elméletileg 10 lesz a kezdőcsomag! :D
     
    kutyaszálló, _Ilona49_, Meellcc és 5 más kedveli ezt.
  4. Szürkepenész

    Szürkepenész Aktív író

    Azért a felhőknél lehetne egy kicsit több fantáziája a készítőknek - már csak TP, BTP, CSP adnak. Én inkább csak a csillagokért hajtok - a gazdaköriben már csak drágák vannak (arany állatok nagyrészt)
     
    dagaz70, emocy91, kutyaszálló és 8 más kedveli ezt.
  5. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nyugtával dícsérjük a napot, ha itt is úgy van beállítva a felröppenő, mint a vadaskertben, akár csillagot is ültethetünk, akkor sem lesz l hét alatt egyetlen filterünk sem.
     
    dagaz70, emocy91, kutyaszálló és 10 más kedveli ezt.
  6. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Egy kis ráhangolódás az eventre:
    [​IMG]
    Ha már hányingeretek van, hagyjátok abba a kép bámulását! xD
     
    Fatther, dagaz70, H-Anita és 18 más kedveli ezt.
  7. monesza30

    monesza30 Utánpótlás-írogató

    sziasztok farmerek: csak annyit szeretnék meg jegyezni hogy barom uncsi már az hogy az eventek teljesítéséért mindig ugyan az a jutalom.kacsakata,szupertrágya, és társai,igaz adnak titok fát ,titok ólat ami igazából semmi extrát nem add olyan uncsi számomra ez már. Régen legalább adtak aranyat vagy pl aranyat termő fát jó lenne ha ezek a jutalmak vissza térnének az eventekbe!!:mad:
     
    taga1, kutyaszálló, _Ilona49_ és 8 más kedveli ezt.
  8. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Szeretem a régi fajta eventeket! Nem kell minden feladatot megcsinálni benne! :D:music:;)
     
    dagaz70, H-Anita, kutyaszálló és 6 más kedveli ezt.
  9. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    Olyan langyosnak néz ki az event, hogy teljesen elkeseredtem...
    Gyakorlatilag 2x2 -es területen, trágya nélkül is le lehet termelni a gazt.
    Hiába izzítom a 128 tikólat, meg kakukkfészket, nem lesz 500 CSP a trágya.
    ;) :D :D
     
    dagaz70, H-Anita, taga1 és 8 más kedveli ezt.
  10. dodokacsa6663

    dodokacsa6663 Járnitanuló

    Hát ahogy nézem még szupertápot sem ad nagyon gondolkodom a kihagyáson inkább legyártom a vadaskerthez az állatokat és a növényt
     
    H-Anita, kutyaszálló, ho-hoboy és 3 más kedveli ezt.
  11. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    És lehet, hogy a saláta, búza, répa, több röpit ad. Én már voltam úgy, hogy az event végén ezek adták meg a hiányzó pár db-ot. Valami nekem gyanús és nem tudom miért, ebben az eventben. Valamit nem igazán értek. A gaz nem sok, a röpi sem, ha jól adja. Akkor ez csillaggyűjtésre jó, mert az aji karcsú.
     
  12. A húzott szeműek szerintem összekeverték a levelet a filterrel.
    Manapság már nem az ötletesség, gyakorlatiasság emeli a játék színvonalát,
    hanem az abszurd teljesítési módok, vagy feltételek.
    A következő eventnél a 100-as szint felettiek nádpálcával alatta lévők vonalzóval lesznek megregulázva,
    ha nem ülnek a gép mellet reggeltől estig és nem teljesítik a 2000 event növényt és a 33 333 felröpit
    a malomban pedig nem őrlik le a 2000 darab 50 órás dödölét.
    Jó éjt mindenkinek.
     
    Fatther, Lillapilla73, emocy91 és 14 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha nemethnelzsuzs02

    Ez nagyon jó ötlet .:D
    De lehetne még fokozni . :music:

    9.000 macskát megetetni közben a farmon dödöllével , és megsimogatni őket :p:oops::wuerg:xDo_O:cry:
     
    Lillapilla73, Gio, bindi5454 és 9 más kedveli ezt.
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    10 magot fogunk kapni.

    Nem gyúrok a Topra, kevésnek tartom magamat hozzá.:D
    Mivel véges mennyiségű szupertrágyából gazdálkodom, egy ilyen eventnél nem nehéz előre lefektetni a játékszabályokat.
    De nem tartom soknak a felröppenőt. Hosszú az event, 100 felröppenő összejöhet a szomszédoktól, 130-150 felröppenő lehet kezdésnél...

    Annyira csak nem tolnak tán ki velünk?:D

    Ki is vettem a képet az idézésből, mert már szédelgek.:D:D

    Farmaranyfa tényleg jó lenne, de az nem volt soha event nyeremény.
     
    emocy91, Kata_rzis, bindi5454 és 6 más kedveli ezt.
  15. játékos593302

    játékos593302 Utánpótlás-írogató

    Csak ne adjanak ilyen ötleteket, mert ha valóban lesz, akkor valakinek nagyon szoros lesz a gumicsizma...........:):):)
    Jó játékot mindenkinek!:):)
     
  16. nagymargit1

    nagymargit1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Ügyes voltam megszokásból elkezdtem az aratást a farmon. Szerencsére még a termés nem volt beérve . Így nem volt csak pár fa veszteségem .Elkezdtem aratógépet vadászni,a másik farmon,bagoly kellett volna,de a piacon sem volt annyi,mint kellett volna / 124 db/ Úgy hogy most nagyon őrültem a 2 ajándék aratógépnek. Még jó hogy olvasgatom amit írtatok. Mert a Bahamákat viszont nem arattam le. Szaladok is gyorsan aratni őket.
    Kívánok felröppenőkben gazdag játékot mindenkinek.
     
    kissme6, Peszi2, bindi5454 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    És bár a felröppenők száma miatti felháborodásoddal egyetértek, a többi kijelentésed enyhén szólva is álszent -.-. Csak úgy kíváncsiságból hányadik szinten is vagy? Vagy mióta is játszol? Én 97 és több mint három éve. Tehát mielőtt a hülyeség áradat kijönne a szádon, tegyél fel három kérdést akár magadnak is "Robin Hood"
    1. Az aki 100 fölött van mennyi ideje játszik?
    2. Mennyi időt, energiát, pénzt, paripát és parittyát rakott a farmjába, hogy elérje azt a szintet?
    3. És te mennyit?
     
    emocy91, Amateur*, kovacstne és még 1 ember kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Eventezők
    Én ázok ,Teázol , Ő ázik ........
    [​IMG]
    Alig várom , hogy elkezdődjön az event . :p
    Aloha soramay72

    Amit zölddel írunk , az általában vicc.
    De le is írtam apró betűvel , hogy nem gondolom komolyan.
     
    _Cygnus_, Meellcc, Peszi2 és 3 más kedveli ezt.
  19. pifepöfe

    pifepöfe Fórum biztosa

    Sziasztok :)
    Egy kis segítség a GondűzőTea eventhez, magamnak készítettem de megosztom veletek, hátha nektek is segít
    :)

    [​IMG]


    Az excel táblázat letölthető a saját gépetekre innen:
    http://members.chello.hu/g.kalna/gonduzotea.xls

    Amennyiben sikerül eltolni a beírást, akárhányszor letöltheted innen az eredeti, nem rontott változatot. Ne felejtsd el! CSAK A KÉK ALAPÚ mezőbe írj bele, a többit az excel kiszámolja. A baloldali táblázat utolsó 3 sora az összes(még letermelendő) tételeket tartalmazza, ennyit kell még lenyomni.

    A jobboldali táblázat mutatja, hogy mennyi btto és netto eventnövényed lesz ha a táblázat KÉK ALAPÚ mezőit kitöltöd.
    A vetőmagot magadnak kell kiszámolni ha komfort talajt használsz, azt az egyet nem tudtam beprogramozni, mert szöveg és szám is van benne, így az excel automatikus paraméterei a kevert adatok miatt nem működnek.
    Sok sikert a táblázat használatához
    :)
     
    mingo826, maszilva, progabi és 10 más kedveli ezt.
  20. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Már bele szédültem;)xD
    Fő az optimizmusxDxDxD
     
    Gio, Peszi2, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.