Visszajelzés Gonosz vizek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kubikus

    kubikus Fórum-zöldfülű

    Honnét kellene jönni a gyöngyöknek?Tudom nevetségesen hangzik de aki még nem játszott ezzel annak eléggé érthetetlen ...
    Azt hiszem feladom ezt a játékot, annyira bonyolult egy kezdönek pedig teljesen érthetetlen még a szövegezése is..
     
    Utoljára szerkesztett: 13.10.21
    elsolking és máriamargit kedveli ezt.
  2. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    ? Mi....??! Én biztos bevizsgáltatnám...! :D
    nem a kosarat:DDDD
     
    milanzs, jutka190226 és Fuhur kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Idézem az eventismertetőt:
    [​IMG]
    Ritka gyöngy
    Horgászós mini-játék során véletlenszerűen kaphatjuk. Továbbá az event felületén 3 buborékból is hozzájuthatunk több darab ilyen kellékhez.
    Felhasználása: A felhősoros buborékok kiváltásához vehetjük igénybe, valamint a Horgászboltban fizetési eszközként költhetők el.
     
    maszilva, .barbi1., jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már 24 van:p
     
    jutka190226, soresne és furmint111 kedveli ezt.
  5. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    1 órája böngészem, de sehogy nem jövök rá. Medvét beadtam. Most Ki kell mindig várni a 18-20 órát ami majd ad valamit, abból lehet kiváltani valamelyik zseton félét és arra indulok el. pl a tudószsetont a 3.matrica. Lehet túl egyszerű, de egyszerűen nem értem se a játékot, se a logikát, hogy a zsetonokat miből lehet szerezni, hogy haladni tudjak
     
    máriamargit és kubikus kedveli ezt.
  6. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Ha beadtad a medvét, akkor ki tudtál szedni 2 csaliládát. Ezt ha akarod, kinyithatod és halászhatsz.
    Utána valóban kell várni majdnem egy napot, hogy ismét learathasd a mezőt.
    Amennyiben csinálod az aktuális "Kísérteties időutazás 2"-őt, akkor a beadások során még hozzájuthatsz Munkászsetonokhoz, amikkel ki tudod váltani a pecás event további mezőinek egy részét, hozzájutva további időzítővel ellátott mezőkhöz is (Most összesen 3-hoz). Ezeket szintén 23 óránként arathatod.
    (Tudászseton mező másik párhuzamos eventhez tartozik majd, megfordítva, ami a most futó Kísérteties időutazás 2 eventnél a Munkászseton, az egy másik párhuzamos eseménynél a Tudószseton.)
    Későbbi eventekben más zseton lesz, de a logikája kb. ugyanez.

    Az event ismertetőjében kb. ez van, csak hosszan, részletesen.

    Üdv: Nami.
     
    .barbi1., jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Köszönöm a gyors választ! Szép estét
     
    Namiamano kedveli ezt.
  8. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Valamit nem értek, avagy rosszul olvastam el, de van hat gyöngyöm és nem tudom megnyitni az első felhőt.
    Kérdésem ez miért van?
    [​IMG]
     
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A Gonosz vizek -átfogó eventhez 3 eventből kapunk zsetont.
    Most az első event játszódik: a teliholdas farmon és a Gombaerdőben.
    Ott kell termelni a Csíkos pohárgomba eventnövényt és gyűjteni az obszidián felröppenőt, és az építmények megépítéséhez beadni a Kísérteties időutazás 2. eventhez. Az onnan kapott összesen 5 db Munkászsetont kell beadni a medve utáni, következő buborékokhoz.
    A Gonosz vizek event ablakban "felszabadított" buborékok között vannak olyanok, amelyek láda jellel és órával vannak ellátva.
    Az órás buborékokat 23 óránként le lehet aratni, és pecázáshoz adnak csalit, amelyekkel a Gonosz vizek eventablakban lehet pecázni, ha rákattintasz a Nyomás horgászni írásra.
     
    .barbi1., jutka190226, Fuhur és 2 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    HéricsBáró, jutka190226 és zoldert kedveli ezt.
  11. kubikus

    kubikus Fórum-zöldfülű

    Egy cipőben járunk... csak olvasgatom hogy kinek már mennyi van..én meg azt se tudom hogy eszik vagy isszák... :D

    Köszi.. érzem a jószándékot.. :D A horgászos event során véletlenszerüen kifogjuk a pecával? :D Vagy kattogni kell érte valahol külön? :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.10.21
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    maszilva, .barbi1., jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha szépen megkérlek nem tennéd meg a saját érdekedben, hogy elolvasod az eventismertetőt? Sokat segítene rajtad :)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gonosz-vizek-eventeken-átívelő-horgászós-event-2021-október.21651/
    Igen véletlenszerűen kapjuk a horgászás nyereményei között, de nem csak ott lehet hozzájutni, az ismertetőben részletesen le van írva :):)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A felhők 2-2 event útvonalának határán helyezkednek el.
    Az első felhőt majd a 6. sz. buborék elérése után lehet kiváltani majd, amikor a következő eventben a démonzseton is bekerül a játékba, annak ellenére, hogy már most leesett róla a lakat az előtte levő 8. buborékról.
    [​IMG]
    Az első felhő a 3. számú buborékban van, és ahhoz az 5. és 6. buborékot el kell érni, hogy kiváltható legyen.
    A második felhő 13. sz. buborékos, ott a 11. és 15 buborék megszerzése teszi lehetővé a kiváltást.
    A harmadik felhő a 9. számú buborékban található, amelyhez a 4. és 14. buborék megszerzése szükséges.
     
    maszilva, jutka190226, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Mennyire jó, hogy hamar befejeztem. Várhatok jövő hét szerdáig.
     
    jutka190226, ladislaw11, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, túl gyors voltál. De most legalább ismét kedvedre játszhatsz.
    Ráadásul a full teljesítéshez majd eventezni kell tovább, a következőn is,
    [​IMG]
    Démonzseton
    Tűz és kénkő eventből szerezhető összesen 5 db

    sőt, a harmadik eventet is teljesíteni kell, ahol

    [​IMG]
    Tudószseton
    Tudományos rejtélyek laboratóriuma 2000 eventből szerezhető összesen 5 db
    .
    Mert hiába van meg minden gyöngy valakinél, a rendszer nem adja oda idő előtt a felhőket.
    Ezek az eventhez / eventekhez kötött a játékelemek, melyek nem sürgethetők, ki kell várniuk a sorukat.
     
    maszilva, jutka190226, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  17. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Hát jó hogy olvastam hogy egyszerűbb lett semmi csavar....
    1 estére megtaláltam a csalist, nem engedi beadni a medveolat vagy beakadt de 0 perc vab acsalin és sehogy nem lehet leszedni.
    2 a feladatoknál a vizköpőt hogy abánatba lehet megszerezni?
    jó hogy egyszerűbb lett... fél órája semmit nem találok róla.
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem medve ólat, hanem medvét (állatot) kell beadni, de ha rákattintasz, elveszi azt így is úgy is, hacsak nem történt már meg.
    Amikor a medvét beadtad, akkor ugyanabban az event ablakban tőle jobbra levő beadási részen megjelenik a "Használom" felirat, azt is le kell kattintani, és akkor indul el az óra.
    A Vízköpőtenyészetet (Vízköpő ólját) Jack boltjában tudod kiváltani, a 3. oldalon, az első sorban jobbra az utolsó ikonnál, - ha megvannak a hozzávalók.
     
    maszilva, jutka190226, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én még tovább is várni fogok, mert nem váltok ki semmit az event végéig. Pontosan úgy állok az eventtel ahogy TE, leszámítva hogy nekem 14 ritka gyöngyöm van, de az első két felhő annyira gyenge, hogy alaposan meggondolom, hogy feloldjam-e azokat, vagy valami hasznosabbat vegyek ki a boltból. Még nem döntöttem el semmit sem, éppen azért várok az "ihletre" :)
     
  20. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sikerült kifognom egy nyársorrú halat és kaptam két gyöngyöt :)
     
    Magdusnéne, bocsinet, soresne és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.