Visszajelzés Gonosz vizek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. adri1117

    adri1117 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Előre elmondom, hogy nagyon szorgalmas gazda vagyok. Most erős kétségeim vannak, hogy szabad-e folytatnom a farmozást. Jelenleg az a kettő gyöngy van a birtokomban amit a buborék adott. :cry:
     
    soresne, edina242 és szotyola2011 kedveli ezt.
  2. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Én a legutóbbi ilyen játékon egy gyöngy híján hasaltam el a felhőt 2 pályámon is. Azt hittem a guta üt meg.
    Most már megnézem, a felhő megéri-e. Ha megéri, kiváltom, ha nem, akkor marad magának, és a ládára hajtok meg a munkásra -esetleg, szóval, megtanultam gazdálkodni vele, bár nagyon bosszantó, hogy van ahol 6 gyöngyöm is van, van ahol meg egy sem.
     
    adri1117 kedveli ezt.
  3. magika

    magika Fórum mestere

    Tanácsot kérnék. Én most elég szerencsés pecás voltam. Vannak gyöngyeim (12 db) és az a kérdésem, hogy levásároljam-e őket, vagy tartogassam a felhők kiváltására, amik még nem nyíltak meg (gonosz vizek 1-2-3)?
     
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ezt magadnak kell eldönteni. Én várnék vele a végéig, majd akkor költekeznék.
    De a döntés joga a te kezedben van.:)
     
    maszilva és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ma ismét kaptam 2 gyöngyöt;)
    Most gyűjtögetem addig amíg nem lesz meg a felhőkhöz kellő mennyiség;) már van 8;)
     
    -Erbrow- és Evita-55 kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Remélem itt tényleg csak elfeledkeztél a dolgokról, és nem szándékosan próbálod megvezetni a társadalmat.
    Mai írásod így magában nem állja meg a helyét, hisz az igazsághoz sok minden más is hozzátartozik...
     
    [mendy], Sali~*.*, edina242 és 4 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem felejtkeztem meg... ;) De már oly sokszor kaptam meg azt, hogy olvasni kell... :music: gondoltam mások ezt teszik... :wuerg:
    s így képbe vannak:music:

    A kosárvásárlásból származó gyöngyökből piccolót és neon ólas ládát váltottam ki... ezen felül van 8 gyöngyöm;) ellenőrizhetően;)
    Ha összegzem a csevegőben lévő írásaimat;)

    Egyébként jogos az észrevételed;) A holnapi helyzet jelentésnél figyelek a részletekre;)
     
    tandem6 kedveli ezt.
  8. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nekem is van 2 xD
     
    -Holdfeny-. és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Nekem már van 4 gyöngyöm. 2 az eventablakba történő beadásból, kettő pedig pecázásból.
    Nagyon luxus csalit és Nyársorrú halat sem láttam, de még rengeteg idő, ládabontás, horgászat van vissza.

    Az előző ilyen event is így kezdődött nálam, de a beindult és én elégedetten zártam az akkori pecázást.

    Jó játékot Mindenkinek!

    Üdv: Nami.
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem tudom mitől gonosz a víz , de az enyém aranyos , mert már ennyi ládát adott . :inlove:

    [​IMG]
     
    jucus100, -Erbrow-, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Én minden reggel kibontom amit kapok;) s el is horgászom... Eddig elégedett vagyok az eredménnyel.. ugyan ma nem kaptam gyöngyöt;)
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hali!
    12 ládát bontottam, gyöngy egy darab sem. Lehetne titkos gyöngy a neve. :D ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.10.21
    jucus100, soresne, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Vagy láthatatlan gyöngy ? Nekem akkor több millió van , de nem látom .
     
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Még 14 napot tudunk horgászni...2 db gyöngy jött eddig;)
    Én optimista vagyok, becsületesen horgászok...az event nehézségi besorolását nem találtam:wuerg:az ismertetőben...
    Az event fantázia neve /Gonosz vizek/...lehet, hogy, ez telitalálat lesz:p

    Na de játszunk ez a lényeg...nincs haragxD:Dés még van idő...további szép estét...vár a Milánói sertésborda...
     
    inanna11, ljanika6, jucus100 és 8 más kedveli ezt.
  15. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia! Sziasztok!
    Az idő relatív attól hogy van közel sem biztos hogy elég.Most sem fűzök sok reményt ahoz hogy a gyöngyök úgy ellepnek mint Moszkvát a hóesésxD
    Még az sem biztos hogy a buborékokból meglesz hisz még addig sem jutottunk elxD:cry:
     
    inanna11, jucus100, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egészen lelkesítő vagy xD:cry:xD Igen is meglesz a felhője mindenkinek, mert sikerülni fog. :D Bőven van még idő rá :) és alig valamennyi kell hozzá, ha valaki eventezik mellette :)
     
    jucus100, GA-BI-O-Farm, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  17. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    "Egészen lelkesítő vagy" Tudom én is optimista vagyok csak ritkán jön be az amit szeretnékxDxD:cry:
     
  18. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Korábban kaptam 2 gyöngyöt, ma pedig 3x2-t a pecázásokból. Nem lesz ez olyan vészes...
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és Sárika555 kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ma sikerült szaporítani a homárok csapatát... már 4- en vannak:wuerg:
    A legjobb mai fogás a polip volt... :music: A snecik eddig elkerültek;)
     
  20. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Mindenkinek olyan szerencsét kívánok amilyent én kaptam.
    Prémium csalival kifogtam 2 kardhalat, ajándék ládákból meg 2x2 gyöngyöt kaptam.
    Annyira örültem a gyöngyöknek hogy csak néztem ki a fejemből , jól látok-e, és elmaradt a kép megörökítése.
    Eddig összesen 12 gyöngyöm van amelyből 2db-ot váltottam ki, 10-et meg horgásztam.
     
    Fuhur, ursa11, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.