Visszajelzés Gonosz vizek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Tegnap, miután begyűjtöttem a csaliládákat engedtem a kísértésnek és elmentem pecázni...luxusból ugyan csak 3 engedélyt kaptam de ez nem vette a kedvemet...a makréla kivételével kaptam mindenféle halacskát és a végén meglepődve vettem észre, hogy 16 gyöngyöm gyűlt össze...ebben természetesen benne van az a 2 db is, amit az előző eventnek köszönhetően váltottam ki zsetonért...tehát a felhősorokra már megvannak a gyöngyök...ami ezután jön az már a bolti kínálatra fog menni...szóval ne keseredjen el senki, akinek nem úgy szaporodnak...pikk-pakk összejöhetnek. További jó pecázást mindenkinek:)
     
    szellorozsa, Csoki2020, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam 6 db van. Vészes vagy nem, azt nem tudom, de nem sok. :D
     
    szellorozsa, Csoki2020, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Nekem is 6 db van, bár a fele itthon a szekrényben, az alsó nadrágaim alatt lennénekxD:D
     
    soresne, szellorozsa, Csoki2020 és 5 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ma kifogtam az első snecit:( azaz makrélát...
    Nem hiányzott:music:
    Kardhalat 3 napja nem láttam....:wuerg:
     
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Bocsájtsd meg, de a jobb oldali "Halbarátok" oszlopból nálad kitörölték? Ha kéred, tudok ide tenni képet a kardhalról a saját oszlopomról. Igaz nálam "Nyársorrú hal" a neve.
     
    szellorozsa, Csoki2020 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Igaz igaz... :wuerg: A horgomra nem akadt...:music:
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. -Xhexania-

    -Xhexania- Aktív író

    sziasztok olyan gondom van hogy teljesítettem az 5-ös 6os bubit de nem tudom kinyitni az első felhősort a 3 bubi alatt. Nekem most már a letölthető verzió van és itt nem találom az ID számom
     
  8. agica48

    agica48 Aktív író

    10 gyöngyöm van és nem tudom kinyitni a felfőt, Démon zseton hiány miatt???? Mindent teljesítettem, hol bújt meg??? Köszönöm a segítséget!!!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Démon zseton a jelenleg futó, és szintén a teliholdas területen játszódó, Tűzkő és kénkő eventben szerezhető.
    Az eventhez növényt a teliholdas farmon lehet csak ültetni, de felröppenőt a ott is meg a gombaerdőben is lehet szerezni.
    A zsetonokat etetéssel tudjuk megszerezni: 5, 9, 15, 59, és 73 etetés után kapunk démonzsetont ebben az eventben.
    Kérlek olvasd el az event leírását:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tűz-és-kénkő.21678/
     
  10. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Amennyiben nem találod az iD számod itt a segítség : [​IMG]
    Leírva : A jobb felső sarokban a "Sárga-kék" fogaskerékre kattintva a bal alsó ikont megnyitod, ahol a játék beállításokat tudod megváltoztatni.
     
    szellorozsa és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek végezz el egy takarítást Ccleanerrel, de minimum egy frissítést, mert ha beadtad az 5-8-6 buborékokhoz az oda való zsetonokat, akkor meg kell, hogy adja a 3. számú pozícióban levő felhő kiváltási lehetőségét.
    Idézet az event leírásából:
    "Részletek:**
    A felhősorokat adó buborékok 2-2-2 event találkozási pontján vannak.

    Az első felhősor a 3. buborékban rejtőzik.
    Feloldása az 5. és 6. buborék teljesítése után kattintható.


    A második felhősor a 13. buborékban rejtőzik.
    Feloldása a 11. és 15. buborék teljesítése után kattintható.


    A harmadik felhősor a 9. buborékban rejtőzik.
    Feloldása a 4. és 14. buborék teljesítése után kattintható."
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. -Xhexania-

    -Xhexania- Aktív író

    köszönöm ID 9743712 akkor most meg tudjátok nézni miért nem tudok hozzáférni az első felhősorhoz a gonosz vizeken játéknál? köszi

    már kész
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.10.21
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Mire vonatkozik az, hogy kész?
    Sikerült kiváltanod a felhőt, vagy még nem?
     
  14. -Xhexania-

    -Xhexania- Aktív író

    a takarítás kész a felhő nincs meg

    meg van köszönöm. a hatos nem volt meg csak az 5-8 a 6 oson nem volt lakat de nem volt kész ez bezavart
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.10.21
    szellorozsa és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, jól látod a dolgot.
    A 8. hely már a medve beadásakor szabaddá vált, de onnan nem tudtunk az előző eventnél tovább haladni a 6.-hoz, mivel a 6. a mostani eventhez kapcsolódik.
    Ha valamely szomszédos buborékról leesik a lakat, az azt jelenti, hogy arra tudunk/kell menni tovább a beadásokkal.
    Amikor beadod a 6. pozícióba a démonzsetont, akkor váltható ki a 3-as buborékban levő felhő.
     
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Az életben sem jó a polipot a kagylók közelébe engedni. Itt meg pláne!
    :D
    peca.png
     
    maszilva, soresne, ursa11 és 20 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Lassan , de biztosan , napról napra gyűlnek a horgász ládák. :inlove:

    [​IMG]
     
    jucus100, Kuzdern, Csoki2020 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!Sziasztok!
    Szeretném tovább lelkesíteni a jó népetxD A mai nappal bezárólag még mindig 4 gyöngy dekkol a vitrinbe:cry: ebből kettőt persze a nagylelkű BP-től kaptuk:inlove:<--"köszönöm"--> a hungary moderátor team közbenjárásával.
    De nem vagyok elkenődve mert már hirdetést is adtam föl:wuerg:. Sőt holnap benézek egy ékszer boltba hátha.Bátraké a szerencsexDxD
     
    jucus100, Kuzdern, Csoki2020 és 5 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt tényleg lelkesítő, de ne fáradjál el nagyon messze, csak a szomszédoktól kérdezd meg, hogy nekik mennyi van.
    Kisfarmokon ma pecáztam és sorra jöttek a gyöngyök nyereménynek.
    Én is nézegetem a tenyésztett gyöngysor nyakláncomat, hogy hogyan lehetne bevarázsolni a számlálóra két gyöngyszemet, annyi hiányzik ahhoz, hogy elégedett legyek :)
    Vettem kosarat is, mindjárt az event indulásakor, de írd és mondd két szem gyöngyöt kaptam az összesből, Vagyis az sem segített túl sokat..
    De nem adom fel, azért is meglesz a végére mindenkinek a kellő számú gyöngye, neked is, hidd el nekem :)
     
    jucus100, Kuzdern, Csoki2020 és 4 más kedveli ezt.
  20. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Én már a 4-ik napon föladtam :cry: szinte hajszálra megismétli önmagát az event csak annyi különbséggel hogy akkor 12 gyöngy jött össze most pedig 4db.
    Várok még a hétvégéig aztán be is fejezem ha ez az elcseszett event nem fog gyöngyöt adni.:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.21
    Kuzdern, Csoki2020, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.