Visszajelzés Grafika, a játék egyik húzóereje

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Laxiaa

Laxiaa Aktív író

Régen olyan szép rajzok voltak. Most mindegyiket átrajzolják valamilyen förmedvényre.
    Nem beszélve arról, hogy olyan kicsik az ábrák, hogy alig látni.
    Miért kell mindent elrontani ami eddig szép, jó volt? Hiúsági kérdést csinálnak belőle?

zagimichna, nolina1965, stb_farmer és 3 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

halihoó!
    Most fedeztem fel ezt a topikot. Lehet láttam már, de nem emlékeztem, az biztos. :D Csak néztem, mint grafikus a 48- as színes ceruza készletnek. :D
    Na szóval, ha hiszitek, ha nem, nekem a kedvenc itemem a farmaranyfa. :D ;) Van több is, de az most nem publikus. :)

Rebcsok, magdi06, Matold és 8 más kedveli ezt.
  3. nolina1965

nolina1965 Fórum ezredese

Például a narancs mandrillban lévő állat engem igen erősen emlékeztet egy óangol juhászkutyára. Legalább egy kicsit lenne majomformája!

magdi06 kedveli ezt.
  4. Mici-farmer

Mici-farmer Járnitanuló

A szüreti fesztiválhoz tartozó "eventkertes" felület nekem nagyon tetszik, köszönjük :)

Othep, -gyöngy-581, Rebcsok és még 1 ember kedveli ezt.