Visszajelzés Gyógynövények kirakója csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 26.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Én éjjel kitettem egybe az összes maradék magot, mert úgy gondoltam pár db senkit sem segít ki, egy szempillantás alatt elvitték éjjel 1-kor. Remélem jó helyre ment.
     
    marcsi152, osztrak12, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  2. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Nagy jó event és jó minijáték volt. Végre kicsit megmozgatta a logikát :)
    Maradtak magjaim, mert a játék jobban tetszett :) Most adtam el maradék növényt, mert senki nem jelentkezett érte.
    Ilyenkor azért talán már olyan kapta akinek az eventhez kell.
     
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma! Én értem amit írsz, de a példa alapján szuper-trágyát szórt el. Itt én ara következtettek hogy ha nem sikerült az event akkor rossz volt a talaj.o_O vagy nem volt kifejlesztve a tölgyön a rúna. :music: Nyilván lehet más is.Én nem használok pannit , azaz írhatom hogy nem kell hozzá.o_OHa valaki szuper-trágyába látja a megoldást hiába írom a zöldségeket nem fogja alkalmazni, de nem mindegy milyen talajt használ.o_OPersze biztosat számok nélkül nem lehet mondani, de ha pannik nélkül lett 3* annyi malomtermékem mint ami az eventhez kell akkor ez aligha pénzkérdés. Az indulási pont az ez.o_O
    Itt persze általánosságba kaptunk 1 infót hogy több-ezer szuper-trágya se elég, lehet számtalan ok ami miatt nem sikerülhetett és nem biztos hogy a következtetésem helyes. lehet pld a farmon röpizet stb
    Számtalan helyes úton lehetett megoldani az eventet , én alapvetően az általam alkalmazott példán keresztül közelítettem meg. :)valamint a bahára koncentráltam mert a csevegő alapján az volt a nehezebb pont.
    Én nem fogalmazhatok olyan pontosan mindig mint te mert : ad 1 nem lenne hiteles,o_O 2 nem is tudok;):)
    Viszont a visszajelzések alapján ( nem 1 event volt aminek a végén nekem írtak köszönő levelet kiemelve talán nem haszontalan a stílusom.:music:)
    Persze az más kérdés hogy én is azt rakom össze amit tőled is tanulok.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.3.20
    osztrak12 és Mica67 kedveli ezt.
  4. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Vasárnap mindkét oldallal kész voltam, különösebb erőfeszítés nélkül. Toma, Melan útmutatása szerint, az event nem volt nehéz.
    Vártam ezt az eventet, készültem rá, az előzőek jók voltak. Ment a piac, volt eladó, volt vevő! Most lényegében csak vevő lett volna, ha tudott volna mit megvásárolni!
    Nem szégyellem, hogy keresni szerettem volna a piacon, mert amíg van kereslet és megvásárolják az árút, addig mindenki jól jár.
    Most a csevegő jóformán csak arról szólt, hogy szürke a piac, senki nem rak ki eventnövényt. Persze, hogy nem rakták ki fillérekért, inkább senki nem termelt a piacra, ezért sokan nem is tudják befejezni az eventet.
    Ez így senkinek sem volt jó! Vasárnap óta azért a szabad helyeken ültetgettem eventest, de nem az volt a fő tevékenységem, azért remélem pár embernek így is jól jött.
    Ezt az eventet is sikerült elrontani, egyszerű mezi event lett belőle, már a következőt ebben a formában nem várom vissza...
    További sikeres kattintgatást, akinek még szüksége van növényre.
     
    marcsi152, Anna051955, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  5. margot1964

    margot1964 Járnitanuló

    Szia!
    Nagyon köszönöm ezt a bal kezes enteres taktikát, tényleg működik!
     
  6. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Most lettem kész mindkét oldallal, ha nem tudok kicsit piacozni a jobb oldal nem lett volna kész.:)
     
  7. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Nagyon csalodott vagyok.reggel 4-kor keltem,hogy tudjak bogyot venni ,de nem sikerült.Mindegy hány tétel volt kirakva már más lecsapott rá azt hiszem 1 kicsit pihentetem A JÁTÉKOT
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  8. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    A 9-es és a 22-es állomáson voltam.
    Rengeteg növényt kitettem délben és még most is! Mind elment!!!
     
    marcsi152 és cili53 kedveli ezt.
  9. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    A 16-os piacon ennek a tizede volt a legmagasabb ár.
    Ott nem lehetett kaszálni, de nem is erre megy ki a játék. Vagy igen?
     
    marcsi152, osztrak12 és gazdagnő kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők!
    Kedves Játékosok!

    Köszönjük a közreműködéseteket, a tapasztalatok megosztását.

    A segítő hozzászólásaitok megoldáshoz vezettek azok számára, akik kérdeztek.



    A csevegő zárul az event végeztével.

    Találkozunk a legközelebbi eventes csevegőben!
     
    osztrak12 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.