Visszajelzés Gyógynövények rejtélye 2. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 20.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia Kuzdern!
    Még fákat aratom 1 óra múlva és 1 db keveredni fog a malomba,akkor magamtól végig vittem a játékot. Lilából már most túlteljesítésem van,de 1 db-ot nem adok el addig még nincs meg Felhő,mert már az X-et szépen benéztem. Most +3 db-bal arattam és a következő aratás még belefér a 4 órába.
    Megköszönöm,ha legközelebb ki írod nekem nagy betűkkel,hogy X vagy esc!;) 1 életre megtanultam ki-be lépni.
    Tegnap ugyan kibuktam,de ennek ellenére tetszett ez az event és még pár napig élvezni fogom,mert úgy bele zsibbadt a hátam!
    1 hiszti és minden helyre billen.;)xDxD
     
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sikerült a jobb oldalt most megcsinálnom amit az elején nem is gondoltam:) a maradék növényt eladtam még most reggel is kb 40-50 milliót kerestem nagyon tetszik,hogy piacképes a event növény:)xD más a taktika,hogy a magokkal kell gondolkoznixDszámomra az event itt véget ért jókat beszélgettem minden jót VISZLÁT.....
     
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Egy aratás és teljesen kész az event!!Gondoltam nem sok esélyem van a teljes befejezéshez, de meg lesz!!!xDKöltöttem 100 milkát, visszajött 150!xDLesz még növényem a piacra 1 pengőért adom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!36 perc a 6-os vágányon!Ebben a pillanatban kész lettem!!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.19
  4. egyprobatmeger

    egyprobatmeger Aktív író

    Némi csengőpengőt is bevetettem a biztonság kedvéért, mindkettő felhősor meg is lett..., a jobb oldalt végigvittem, a bal oldallal nem erőlködtem különösebben a felhősor után...
     
  5. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Nos én ami árak ki voltak rakva pl 44ezer, akkor adtam ,most 21ezer cs.ért.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  6. stuccos12

    stuccos12 Törekvő

    Sziasztok! Hát én bizony egy kissé el vagyok keseredve :(, mert ez az event már zsinórban a ki tudja hányadik, amit nem tudok végigvinni. Pedig nem dolgozom (jelenleg munkát keresek, kb. 3 hónapja), nyilván nem minden szabadidőm töltöm a farm előtt, de mégis egyre többet annál, amit a család elvisel, hogy egy-egy eventtel kész legyek. Pénzt is költök rá időnként (munkások, vagy egyszer-egyszer FA-t vettem, vagy eventnél egy kicsit rásegítettem az olcsóbb csomaggal), időm is akad - és mégse megy. 158-s szinten vagyok, a kezdetektől játszom (2 év kihagyással), és most arra gondoltam, vagy abbahagyom az egész játékot, vagy csak elengedek olyan kívánságokat, mint pl.: de jó lenne végre egy póniistálló, vagy mocsári ciprus stb.! Azt pedig tiszta hülyeségnek tartom, hogy azért veszek X mennyiségű FA-ért valamit az event során, hogy valamicske FA-t visszakapjak, a végén pedig kiderül, hogy még rá is fizettem!
    Nyilván az eventezéssel kapcsolatban volna még mit fejlődnöm, de munkanélküliség ide, vagy oda, nincs mindig időm és alkalmam totál felkészülni egy-egy eventkezdésre, átolvasni alaposan a fórumot.
    Tudom, nem kötelező játszani, csak sajnálom, hogy az, aki nem megszállottan játszik, sokszor így "lemarad" (mert gondolom, ezzel nem vagyok egyedül), viszont tisztában vagyok azzal is, hogy nem körülöttem forog a világ :D;).
    Na, azt hiszem, kiengedtem a mérgem :oops::cry:- bocsánat, de ez már kikívánkozott belőlem, és ha OFF ez a hsz-om, akkor vállalom a következményeit.
    És minden kedves gazdatársamnak kívánok minél több sikert a játékban - függetlenül az eventek végeredményétől!
     
  7. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok, a jobb oldallal kész vagyok már egy ideje, a másikra azt mondtam nem érdekel, de mivel az elején én is vásároltam jó pénzért, így csak annyit piacoztam, hogy visszahozzam az elköltött pénzemet, pedig mindíg jóval kevesebbért tettem, ki mint az élen álló eladó. És végül a bal oldal is kész lett, ha már lúd, legyen kövér. Nem volt rossz event.
     
    Gio, osztrak12, Hagymácska55 és 2 más kedveli ezt.
  8. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Azon nem gondolkodtál el,hogy valamit esetleg nem jól csinálsz?
     
    Gio és stuccos12 kedveli ezt.
  9. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Köszi, de így jutottam el eddig, hogy tenyésztettem, elhasználtam az összes sz.tápot. Piacozással azért be tudtam fejezni, sőt, a maradékot el is adtam féláron :) remélem, olyan tudta megvenni, akinek szüksége volt rá, és nem üzérkedik vele...
    de jó se... :D
     
  10. magika

    magika Fórum mestere

    Én a többséggel ellentétben nem hibáztatlak, mert én sem fejezek be sok eventet, mert manapság event event hátán van, így hát nincs miről lemaradni sem! A kezdetek kezdetén még azért voltak az eventek hogy feldobják a játékot. Ritka alkalmak, amit akkoriban nem jelentettek be előre, így felkészülni sem lehett rájuk és mivel még nem voltak eventnövények sem, a pajtából kellett beadni a cuccokat és ha nem volt ott sem, akkor a piacról beszerezni, evvel jól felpörgetve a sokszor csak pangó piac életét.
    Ma viszont csak "event"-ből áll az élet itt a farmeramaban és mivel nekem valós életem is van nem akarok csak emiatt folyton a gép előtt gubbasztani. Szóval egy szó mint száz engedd el ezt a teljesítési kényszert, mert előbb utóbb mindent meg lehet szerezni akár cserenapon is és ha nem, akkor sem dől össze a világ! Élvezd inkább a napsütést és sétálj a szabad levegőn!
     
    Gio, osztrak12, stuccos12 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. boszi52

    boszi52 Rutinos

    53 millát költöttem,hogy betudjam fejezni az eventet, most ezt visszaszereztem tegnap délutántól a piacolásból. Ez nehéz volt,nem hittem volna,hogy sikerül.
     
    Gio kedveli ezt.
  12. stuccos12

    stuccos12 Törekvő

    Kedves magika! Pont erre jutottam el én is: elengedni. :) Mivel készülök az őszi Spar maratonra, így valóban a szabadlevegőn való futás fontosabb, mint a játék. Kedves Blökix, látod, ezért nem tudom befejezni az eventeket, mert nem ez a legfontosabb, csakhogy eddig frusztrált a "kudarc", ezért írtam ki magamból. Tisztában vagyok azzal, hogy vannak játékosok, akiknek kell ez a kihívás, illetve a játék készítőinek érdeke is, hogy fenntartsa az érdeklődést. Pont mint egy futóversenyen: vannak rövidebb és hosszabb távok, mindenki maga dönti el, hogy melyiket bírja. Aszerint áldoz rá időt és pénzt is, hogy melyik távot tekinti valós kihívásnak. Ezért tehát nem panaszkodom tovább, inkább veszem a nyúl... akarom mondani a futócipőmet!xD
     
    bocsinet, Gio és farmerogirl kedveli ezt.
  13. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Szép komótosan 90/100,
    jobb oldal meg 100%
    Meg nem is tudom, mennyi Csp:p
    Sikeres befejezést kívánok mindenkinek.
     
    Gio kedveli ezt.
  14. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Sajnos elérkeztünk ehhez a perchez is, véget ért az event ebben a pillanatban...
    Sajnálom, pedig bent maradhatna örökké. :D

    Gratulálok mindenkinek akinek sikerült elérnie a céljait! :inlove:
    Remélem még idén találkozunk még ezzel az eventtel, és hogy a piacozáshoz nem nyúlnak és marad a régiben minden! :)
     
    Gio, Sali~*.* és osztrak12 kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Eventezők, Játékosok!

    A "Gyógynövények rejtélye 2." event véget ért.
    Köszönjük az ötleteket, a segítő posztokat, a tanácsokat az esemény zökkenőmentes teljesítéséhez!

    Találkozunk a következő események csevegőiben!

    A topic bezárt!

     
    Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.