Visszajelzés Gyógynövények rejtélye - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 7.8.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia! Szerintem már most sem érdemes piacra termelni a termékeket! Ha külön külön kiszámolod mit mennyiért tudnál eladni akkor nem éri meg keverni.
    Persze ez csak az én meglátásom, én csak adok-veszek, nem keverek már régóta semmit. minden egységem 5. szintű, értelmét nem látom. persze ha nem keverne senki akkor én se tudnék venni és ezzel csp-t keresni.....
     
    imi010, ursa11 és Ivibaba54 kedveli ezt.
  2. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Sziasztok !
    Ez az az event, ahol fel kell kötnöm azt a bizonyos ruhaneműt, mert megérteni első olvasatra is épp elég. Legalább is nekem. Azért várom, s csinálom is, majd menet közben alakul. Sok sikert és szép napot Nektek !
     
    maszilva, meszimarsi, SzilvaG és 2 más kedveli ezt.
  3. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Igen, csak + ajándékot már nem kapsz érte, csak a ládát, amiből a növény jön.
     
    gomboc58, meszimarsi, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Toma! :)
    Nagy mázlink van, hogy véget ért a megérdemelt pihenésed, nyaralásod, így ismét köztünk lehetsz! :D :inlove: :inlove:
    Nagyon szépen köszönjük ezt a jól megalapozott "menetrendet" én vakon megbízom benne, mivel te csináltad, és ezt fogom alkalmazni. :D
    Én is örülök, hogy egy kis taktikázást igénylő event feladatot kaptunk, nekem tetszik, és szerintem is "megérősek" a nyeremények, és izgatottan várom a holnapi 14 órát. Totál vegyes dolgokkal várom az event kezdést: raktárházak, fák, hortenzia, mamutok. Aztán majd kiderül melyik mit hoz röpiügyben.
    Furcsa lesz 2*2 -zni, fel is írtam a füzetkémbe ;), de a célért át kell szoknunk most erre, és nem automatikusan 1*1-ezni. ;):D De valóban úgy van ahogy mondtad Toma, hogy az egész event alatt folyamatosan csak felszaporítunk. :D
    Sikeres és örömteli eventezést, és bőséges, vagy inkább elégséges felröppenőt kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    maszilva, rozo52, nolina1965 és 19 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem itt a véghajrában a láda fontosabb lesz mint a külön ajándék;)
     
    nolina1965, meszimarsi és Maszatka47 kedveli ezt.
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Jól kidolgozott event ismertető, és jó event. Nem lesz nehéz szerintem, jól megcsinálták. Három területnyi fával várom az eventet. :)
    Sok sikert mindenkinek! :inlove:
     
    Fatther, rozo52, Gio és 2 más kedveli ezt.
  7. Bogyo69

    Bogyo69 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Na végre egy izgis event, mindenképpen végig szeretném vinni! Egy kérdés, ha jól láttam, akkor a tenyésztésekből is jöhet felröpi?
    Akkor holnaptól farmpengő és felröpi?
     
  8. Flowerfield

    Flowerfield Törekvő

    Az én piacomon fél milla körüli egy darab, bőven megéri megvenni és megcsinálni, de én eddig is letermeltem a hozzávalókat. De egy hónap múlva jó ha a harmadát fogja érni - de hosszútávon én beárazom a tizedére. A probléma inkább az, hogy ha felhőt csinálnak az ilyen kapósabb termékekre, akkor senki sem fogja gyártani, mert nem éri meg, plusz mindenkinek jön a felhőből, így túlkínálat lesz a piacon. Rövid távon persze jó, mert a kicsik ebből fejleszthetik a műhelyeiket és mindenkinek lesz combos bonusza. Hosszú távon meg megölik a piacot, ugyanúgy, ahogy a tenyészállatokkal is tették... Ma is már csak jóformán ezt a pár Tp adó cuccot meg RACS-ot érdemes piacolni, de utóbbit 300k-ért lehet venni alapanyagárba, és 400k-ért továbbadni, lassan jobban megéri a mogyorót és a hagymát kirakni piacra, mint keverni belőle. S ugye a cukkinis is mogyorót evett, akiknek meglesz a felhő nem fogják termelni, még jobban felmegy az ára. A jövőben hagymát és mogyorót fogok termelni üres időkben.
     
    zolmány, tothkrisi5 és -vadocka70- kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Azt a mindenit és hűűűűűűűűűűűha!!!
    Sziasztok!
    Ez nagyon tetszik , szuper lesz!
    Mire mindent átgondoltam és kiszámoltam, Toma verziója már fent volt, így még jegyzetelnem se kell...Köszönöm szépen!
    Végre valami fincsi! Hajrá!
     
    HéricsBáró, rozo52, Maszatka47 és 11 más kedveli ezt.
  10. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! Farmpengő ma 14 órától holnap 14 óráig reppenhet fel tenyésztésekből. az event holnap 14 órakor kezdődik, így sajnos a kettő pont elkerüli egymást. :(
     
    taga1 kedveli ezt.
  11. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Igen, jöhet. DE: Az akció és az event nem fedik egymást.

    Farmpengő: holnap 14:00 óráig,
    Felröpi: holnap 14:00 órától.

    Sajnos.
     
  12. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Annak, aki 60+ szint felett nem akar sokat számolgatni...
    Ültetgetsz, gyűjtöd a felröpiket, gyártod a malomterméket. Játszod a minit, kapod a magokat. Amint megvan 146 vízibogyó, 143 szúrós gomba és 132 völgyi rózsa, bontod a farmot, telerakod komfort termőtalajjal a területeket, bekajálsz karácsonyi sütit, fehér ártatlanságot, és minden földi jóval megszórva elültetgetsz, amit csak lehet. Komforton csatnival, KK-val megszórva 1 magra 19 jön, a leghosszabb növény érésideje is (meggyorsítva) 6 óra alatt marad... ennél semmi nem gazdaságosabb, és még termény bónusz sem kell. 1-2 nap alatt megvan, 421 szupertrágya és KK szupertrágya "befektetéssel".

    Amúgy annak, aki még az elején kérdezte; egyáltalán nem kizárt csak piacról teljesíteni, csak amíg nincs tapasztalat, rizikós. Nem tudni, játékosonként mennyi felröppenő lesz, ki mennyivel "teljesít túl". Ha kész az event, nekem fontosabb lesz a pajtám töltögetése, mint a piacra termelés. Csak szólok :)...
     
    eviii_mee, Gio, tothkrisi5 és 7 más kedveli ezt.
  13. monika6767

    monika6767 Törekvő


    Ez már meg mennyire királyság! Nem is tudtam, h ilyen is volt legutóbb! Le vagyok nyűgözve!!!!
    Kööööööösziiiiikeeeeee! :D:D:D:D:D


    Amúgy nekem is elsőre tetszik!
     
    Gio, -Fülemüle-70, csopke1 és 3 más kedveli ezt.
  14. Bogyo69

    Bogyo69 Járnitanuló

    Hoppá, ez elkerülte a figyelmemet, köszönöm, hogy szóltál!
     
    Ivibaba54 és Anulu73 kedveli ezt.
  15. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Nem biztos, hogy elsőre értettem a leírást, de majd próbálkozom, Toma leírása nagyon jó, és persze még bogarászok majd.
    Én spéci kifejezetten szeretem azokat a felhősorokat, amik a szintet szorozzák, és ha jól számoltam, 180 ezer pontot kapunk (legalábbis az én szintemen) 12 óránként :D - remélem, jól számoltam.;)
     
  16. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Többszöri elolvasás után van az elképzelésem:
    30 malom
    7 mini játék
    láda nyit
    ültet
    24 mini játék
    láda nyit ültet

    JÓL gondolom?
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... Köszönöm az ötletet...:music: Van még mit tanulnom:pxDxDxD
     
    Maszatka47, -Fülemüle-70 és Ivibaba54 kedveli ezt.
  18. Vicacica

    Vicacica Járnitanuló

    Helló! Nem egészen így van,a komforttalajba 3 db vetőmagot ültetünk.
     
  19. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Ez nagyon jó ötlet. A komfort nem is jutott eszembe, pedig tényleg ahhoz kell a legkevesebb mag! :)
     
    Ivibaba54 és csillaglili55 kedveli ezt.
  20. Pacis

    Pacis Utánpótlás-írogató

    Hát.... Elolvasva a hozzászólásokat aludnom kell még rá, hogy egyáltalán belekezdjek-e. Az előző event sokkhatása alatt vagyok mégo_O
     
    Zobnatica, emocy91, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.