Visszajelzés Gyümölcsbólé-szökőkút csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 31.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A malomtermékekhez szükséges hozzávalók és az egyéb hozzávalók a pajtából.
    Gyümölcsbólé-szökőkút 1.
    Malomtermékhez:
    567 db alma és 648 db körte vagy
    972 db sárgabarack és 972 db birsalma
    Gazdaköri feladathoz:
    170 db szilva
    135 db körte
    235 db cseresznye
    150 db alma
    Gyümölcsbólé-szökőkút 2.
    Malomtermékhez:
    3.600 db vörös áfonya
    3.600 db uborka
    Gazdaköri feladathoz:
    650 db zeller
    600 db uborka
    950 db vadszeder
    1.550 db vörös áfonya
    Gyümölcsbólé-szökőkút 3.
    Gazdaköri feladathoz:
    600 db maracuja
    400 db mangó
    750 db ananász
    650 db füge
    1.550 db szőlő
    Gyümölcsbólé-szökőkút 4.
    Malomtermékhez:
    2.200 db dinnye
    440 db narancs
    Gazdaköri feladathoz:
    1.100 db dinnye
    1.550 db áfonya
    3.250 db cukornád
    160 db narancs
    [​IMG]
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nagyon lerágott csontot tudnék csak mondani, de hátha ezzel segítek: Mi lenne, ha pl. 1 területen csinálnád az eventet és kiszednél belőle mindent, ami a farmodat segíti. A másik 2 területen töltenéd a pajtádat vagy gazdaköriznél.
     
    -happy58-, ildiko44, bindi5454 és 5 más kedveli ezt.
  3. milanzs

    milanzs Rutinos

    Általában azért álltam neki az eventeknek, mert volt event. De ezt már nehéz jó érzéssel csinálni. Pénzt nem akarok beletenni. Felhősor mániásnak mondanám magam... de ez már... ez nem az a kategória, aminek szívesen nekiállok, pedig szeretem ezt a játékot, 2010. áprilisa óta játszom.
     
    szida57, -happy58-, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hali!
    Persze jó a felhő, nem vitatom, de 5%-ért egész hónapban kapálni, megint kütyűt szedegetni időre, rémálom :mad:
    A múlt hónapot igaz még idő előtt is, minden eventet 100%-ban megcsináltam, de írtó sok energiát és egyebeket fektettem bele. Nem beszélve arról a 3 napos idegbajról, amikor a Zemplénben voltunk, nem volt térererő a vodafonnak így Rolinak az osztott wifijét használtam, meg más segítséget is kértem. Hazaérve meg 72 minijátékot kelett lejátszanom, agyrém.>:(
    Én ilyen hónapot mégegyszer nem akarok átélni. Aztán ott a többi event, legalább lenne azokról is ismertető, hogy eldönthetnéd, melyiket csinálod. Így hát inkább ezt kihagyom, mint hogy féluton kelljen abbahagyni, mert ismerve magamat belegebednék is megcsinálnám:oops:
    Én nem tudok előre 1 hónapot tervezni, néha még 1 hét is necces:eek:
    Szerintem majd előbb utóbb a játék készítői is elgondolkodnak azon, hogy miket akasszanak a játékosok nyakába,ha meg nem akkor 9 év játék után,nem fogok megcsinálni minden eventet, szépen lassan majd leszokok róla.:wuerg:
    Úgy is mondták már páran, hogy nem kell minden eventet megcsinálni, hát itt az ideje, hogy elkezdjem:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.19
    sutimami57, csigamaj, missuzy_53 és 20 más kedveli ezt.
  5. bukta-agi54

    bukta-agi54 Kivételes tehetség

    Drága Toma !
    A Hangládás javaslatoddal bearanyoztad a napomat ! Régen nevettem ekkorát, még a könnyem is csorgott! xD Majd akkor eventezek, ha a BP elfogadja a javaslatodat!
    A harangszó, vagy a vonatfütty zene lenne füleimnek, és ahogy írtad, a pajtámat sem terhelné !:D:D
    Szép estét , és jó játékot kívánok mindenkinek !
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.19
  6. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát most volt időm megnézni, hogy milyen event jön és kicsit olvasgattam is, szerintem odafent most már biztos hogy elgurult a gyógyszer:cry::cry::cry::cry:
     
    missuzy_53, szida57, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  7. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Imi! Ha mindezt eladom a piacon,megcsinálok egy pár gazdakörit!Na meg eladom a trágyát is!xD
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az a baj hogy mindenkit megértek , aki most kiakadt. Amikor először olvastam el az ismertetőt, azt hittem hogy valami tréfa. El kellett olvasnom még egyszer, hogy jól olvastam-e. A 17 fejlesztés nem lenne rossz az almás ládához, de hogy még venni kellene hozzá 3 ládát, az már nekem is sok. Aztán elolvastam, hogy a 17 fejlesztéshez mennyit kellene ültetni és még kis is kellene rakni 2x1-s területre, azt rögtön feladtam. Maradt a felhő számolása. Nem mondom hogy kevés a 34 ezer növény, de csak ezt kell leküzdeni, utána már csak 18 ezer körüliket kér. Sajnos csak azt tudom mondani, hogy mindenkinek magának kell eldöntenie.
     
    missuzy_53, -happy58-, ildiko44 és 13 más kedveli ezt.
  9. avatar1972

    avatar1972 Utánpótlás-írogató

    Ez az event az összes többi megalomán eventet űbereli, ha ez volt a cél ,akkor gratulálok,sikerült .
    Kihagyom,kirakom az almafákat,az állatokat, vetek valami másnapig érőt,és eventezzen aki kitalálta.. (ennyi gazzal egész Kínát el lehet látni )
     
    -happy58-, ildiko44, milanzs és 7 más kedveli ezt.
  10. zlev1

    zlev1 Utánpótlás-írogató

    Már eddig is úgy oldottam meg a 20-30e eventnövény igényű eventeket, hogy megvettem a Jack-es csomagokat, amikor lehetett, és 3-at indítottam belőle 1-2 napig, jobbára hétvégén. Így kíméltem az időmet némi pénz árán. De erre az eventre már ez sem megoldás, és nem is ér (nekem) ennyi Jack-et. A pörgetéseket már nem is gyűjtöm az eventekre, inkább elpörgetem naponta, mert alig jön belőle valami. Még tavaly ősszel is játékkal teljesíthető eventek voltak, most már inkább munkával.
    Ez a mostani annyira elvette a kedvemet, hogy a bahásat is elengedem. És ettől még meg is könnyebbültem. Szeretem én még ezt a játékot, vajon..?
     
    missuzy_53, -happy58-, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  11. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Ennyi növényt letermelni,mikor kint dübörög a nyár,a jó idő...Mégis mit gondolnak ezek?Eszemben sincs csinálni,inkább töltöm a pajtát.
     
    missuzy_53, erko63, milanzs és 7 más kedveli ezt.
  12. tyúkól1017

    tyúkól1017 Junior szaki

    Sziasztok!
    Nem rég értem el a 215-s szintet, vagyis elég régóta játszom. A kezdetekkor nagyon sok eventet nem tudtam befejezni, pedig akkoriban 4-5 ezer növényt kellett termelni 5-6 nap alatt - Boldog békeidők!! Akkor azt mondtam, hogy én is nagy leszek egyszer, de a mai kezdők mit mondanak? - semmit, lelépnek. Kb. két hónapja előfordult, hogy nem tudtam vmelyiket befejezni és most nem a jobb és bal oldali beadandókra gondolok, bár nagyon ritkán tudom azokat is végig vinni. Vannak erőforrásaim, de eldöntöttem, hogy nem áldozok be több ezer gyorsítót és KK-t 40 db farmaranyért. Régebben vettem az akciós 150 db-s FA csomagot, manapság a ritkán előforduló 50 db-t és a malom gyorsítást veszem meg. Nagyon-nagyon ritkán veszek vmit FA-ért, ezért nem hoz lázba. A farmozást a szép grafikáért, idegnyugtatóként játszom még ma is, de ez már kezd idegőrlő és időrabló lenni. Még a nyaralás alatt is megpróbálok időre aratni, most is képes voltam 10 napon keresztül napjában többször megmászni a 3. emeletet ( lift nem volt ). Valahogy mostanában az eventek sűrűsége és párhuzamos futása ( ez abban az esetben jó, ha használok kupont, de azzal is óvatosan bánok - ritkán jön a keréken, a farmpengőst meg nem tudni miért, elvették ), a beadandók mennyisége pl. ennél nincs arányban a 44 órával és az 1 db alma lehetőségével ( egy db xxl-s almafát 3x tudom naponta aratni... ).
    Még nem tudom, hogy belekezdjek-e, már soknak érzem, hogy egy event most már egy hónapig tart. Tudom, hogy nem kötelező csinálni, de többen vannak akik nem fogják végig csinálni v. el sem kezdik. És az a baj, hogy sokan ki is szállnak, a múlt héten lépett le a 140 szintű szomszédom.
    Sok sikert annak aki belekezd, a többieknek kellemes gazdálkodást kívánok!
     
    missuzy_53, Luca_511, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  13. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Hát de! Én nagyon gyúrok a matricákra! :p:)
     
    -happy58-, Negedi, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  14. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    na az aztán megéri...:pxD:cry::cry:
     
    Ribiszke és juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    No, no... tavaly volt róla szó a pletyiben, hogy akinek megvan minden matricája, az kap 1 FA fát. Hogy ez pletyi, vagy van valami valóságalapja is, azt nem tudom, de azóta nagyon figyelek hogy minden matrica meglegyen. :D
     
    Ribiszke, -happy58-, kovacstne és 8 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Most ért véget egy maratoni gazdaköri, erre újabb? Most már ez lesz mindig? Én nem csinálom, az biztos. :)
     
    Akela, missuzy_53, -happy58- és 11 más kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Azt elfelejtették közölni, hogy melyik évszázadban. xDxD
     
    Ribiszke, -happy58-, kovacstne és 10 más kedveli ezt.
  18. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Én a májusi Paradicsom küldetés óta egy eventet sem csinàltam, pedig előtte imádtam farmozni. A kezdetektől játszok. Az a baj rengeteg az eventnövény, kevés a jutalom. Nem éri meg folyamatosan a gép előtt ülni. Gondoltam ezt az eventet végre megcsinálom, mert hiányzik a farmozás, de ismét kihagyom. :( Már csak reggel lépek be, learatom a dekorokat és annyi. Az a szomorú, hogy több magas szintű szomszédomnak is megy lefele a hőmérője. Sokan eltűnnek. Régen havonta vettem a munkásokat, de azzal is szépen lassan leálltam tavasz óta. Már nem görcsölök a folyamatos aratáson. Aki még lelkes annak jó farmozást! :)
     
    Ribiszke, missuzy_53, -happy58- és 10 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem baj, én készülök rá ameddig élek. :D
    Viszont azt vallom, hogy aki sok mindenről lemarad, az nagyon lemarad. ;)
     
  20. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Te tudod, én nem olvastam. Vagy csak nem emlékszem...:oops:de hinni azt meg végképp nem:sleepy:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.