Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zali1111

    zali1111 Fórumprofi

    sziasztok!
    Segítene valaki: a farmárudában úgy tűnik számomra, hogy az édes titkos felhő kitehetőit lehet venni, de mi a vásárlásmánia felhősor, arra mit lehet kitenni? nem találom a tájékoztatót, rég biztos olvastam de elfelejtettem....
    mz
     
    heureca3 kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Vásárlásmánia felhősor

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 60:00
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • Bahamara szint x 400 BTP
      • Farm szint x 400 TP
      • 1 db Csemegés láda láda
    • Nem tematikus felhősor: szabadon választható 3 db 1x1-es dekor, 2 db 1x2-es és 1 db 2x2-es dekor helyezhető fel rá.
     
    HéricsBáró, heureca3, *bálint* és 4 más kedveli ezt.
  3. hupi78

    hupi78 Fórum hercege

    no tessék annó úgy fejlődtem :Deladtam a pijjacon a felesleget vettem belőle sok sok sütit és már szintet is léptem:Dkinek a pap kineka pnéxDxDxDxDsok sok ember más stilus ez igy van jól
     
  4. hupi78

    hupi78 Fórum hercege

    üdv tamás jó lenne ha többször is megvehetnénk jobban haladnánk
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Elhiheted, nem rajtam múlik ;)
     
  6. zali1111

    zali1111 Fórumprofi

    igazán köszönöm...
    fórum keresővel nem találtam....
     
    heureca3 és meszimarsi kedveli ezt.
  7. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Részemről végeztem az eventtel.kb. 800 FP jött össze,a legnagyobbal kezdtem,700.000 körül átmentem a középsőre,onnan 250,000-nél a kicsire. Topon nem indulok úgysem,úgyhogy nem sajnáltam a gyümölcsöket. De biztos vagyok benne,hogy kitalál a BP. valami nagy durranást,a kosarazással is bőkezű volt,nyilván nem véletlenül. Kellenek majd azok a pengőcskék,nem is váltottam ki semmit,most van 3880,és biztos vagyok benne,hogy egyszer még ez is kevés lesz.
     
    heureca3, taga1, -kaktuszable- és 11 más kedveli ezt.
  8. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    .
    Sziasztok, jó reggelt :) Azért arról se felejtkezzünk meg, hogy a farmáruda kínálatában van olyasmi is, amit egyébként csak FA-ert lehet megvenni. Ilyen pld.a sztrágya, sztáp, kacsa kata. Nagyon sok játékosnak nincs lehetősége FA-ert vásárolni, míg most ezeket megveheti FP-ért. Persze-persze itt volt a majomkirálynős event, ahol lehetőség volt felhalmozni belőlük, de tudjuk, hogy Sztápból, sztrágyából sose elég. Ha úgy nézzük a FP a FA csp-s változata. Akinek nincs lehetősége FAt venni, de egyébként van sok gyümölcse a pajtában, és nem sajnálja annak egy jól átgondolt ésszerű határig akár megérős is lehet bedobálni. A farmárudában pedig az állandó kínálatnál korlátlan mennyiségű sztápot sztrágyát tud beszerezni. A bevásárlásnak csak a FP szab határt :) Ha nem lenne nekem is a TOP az elsődleges, lehet, hogy elgondolkoznék a bedobáláson. :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 10.6.17
    heureca3, taga1, PalMa és 12 más kedveli ezt.
  9. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Már négy farmpengőt szereztem a csodagyümölcsökből. :)
     
    heureca3, .dina1., meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  10. eszterlánc2001

    eszterlánc2001 Junior szaki

    Ezt nevezem! Mennyiség a javából, csak győzd elkölteni! Azt hittem amikor indult az event, hogy megérős lesz de már látom hogy nem az. A királynő alatt egy egy alkalommal amikor a kosarat eltoltuk minimum 6 max12 FP esett le. Most meg rengeteg terményt kér 8 FPért. Szóval szerintem kinthagyom az összes fámat még 1 körre aztán jönnek az ólak és nemesítek továbbra is a másik két farmomon.
     
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia szomszéd:D De ugye megérte? Szépen haladsz a farmoddal, egyre jobban mennek az eventek és a majommal szépen megszedted magad?! Én személy szerint, akár tanáccsal, akár röpivel segítettem, szívesen tettem és teszem ezek után is;) és őőőszintén örülök a fejlődésednek! Csak így tovább! Mondtam, hogy 30-as a legendám? Nagyon büszke vagyok rá!
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.17
    ljanika6, heureca3, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ez az event egy nagy lenyúlás :oops: Itt van az előző 8FP-sem . Ugyanyit dobáltam be akkor , mint kb most:p

    Akkor a 149 szinten voltam és kb 1200 FP-t kaptam , most csak 250 FP és a 30. szint :D

    Szívem szerint most abba is hagynám a bedobálást. :cry:Majd eldöntöm mi legyen :p
     
    heureca3, ulmo12, kovacsniki84 és 6 más kedveli ezt.
  13. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Még a nublonoknál is jobban lopja a pajta készletet?:music:
     
    genka53, heureca3, Ditti58 és 6 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha *bálint*

    Nem tom , én soha nem nézem mit csinálok , csak csinálom. :pDe most eléggé feltűnt , hogy valami nem oké. :cry:
     
    heureca3, ulmo12, taga1 és 9 más kedveli ezt.
  15. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziasztok , szép estét.

    Kérem tisztelettel a fórumozókat ,ne ijesztgessenek a BP féle Gyümölcs piaccal ,így is eléggé idegesek vagyunk ,különösen akik már befizettek, vagy akik szándékoznak.
    Körülbelül sok -sok regisztrált fórumozó mondta/írta , hogy megbízható / igen - nem / az ár - érték is.Ezek után ,ha mégis lehúzás lesz ,a végsőkig el fogok menni , egész a falig,hogy az összes felelős elnyerje büntetését ,azok a fórumozók is ,akik csapdába csaltak minket! :) :)

    További kellemes estét , jó farmozást
     
    bendi1121, heureca3, ulmo12 és 4 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Farmi

    Pharmer500#2 gazdatársunk aláírásából szedtem :p

    „Felelősséget vállalni csak azért tudok, amit én írok – hogy más mit olvas, azért csak felelősségre vonhatnak...”

    Szóval amit olvasol , nem biztos , hogy nálad is igaz . Nézd meg a farmodat , és ha jó , csináld:p
     
    genka53, heureca3, ulmo12 és 6 más kedveli ezt.
  17. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Maximális Tiszteletem Báró Ur .

    Elnézést kérek ha nem sikeredett eléggé komolytalanra kis hsz-m , majd legközelebb :)
     
    heureca3, ulmo12, Gio és 2 más kedveli ezt.
  18. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Én el sem kezdtem illetve annyi gyümi felröpi összejött amit a 3 FP-be betettem és maradt még 4 db azt majd holnap ilyenkor az addig össze jövővel berakom és ámen.
     
    heureca3, ulmo12, Fätum és 5 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Piaclady
    Ha a mostani event fejlődéseket nézzük , akkor mindig egyre több a beadandó. :p

    A következő elvileg még drágább lesz :cry: Szóval , ha igazam van , most kell ezt kihasznállni :inlove: Remélem nem tévedek :p
     
    heureca3, ulmo12, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  20. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Én vettem a lapot,hogy csak megnézted Gyümölcspiacnál PÉ-t és db számot. Rögvest falnak is szaladtál.:DxD
    Én megnéztem ezt és legnagyobb PÉ-ből is mennyi kellene melyikhez és gyorsan lapoztam is illetve elfutottam onnét,mint akit s***be rúgtak .;):D xD
    Azóta rá sem néztem,mert vagy a Gyümi Piactól ijedtem meg vagy magamtól:p,de valahogy utána éjjel csak forgolódtam és nem mertem elaludni.xD:cry:xDxD
    -Párom is felébredt rá és kérdezte is : :p Nem tudsz aludni?xD
    -Én gyorsan rávágtam,hogy:;) Miért kelt fel éjszakának idején?:music::inlove:xDxD
     
    heureca3, ulmo12, -katalinjani- és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.