Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Mivel sosem szoktam számolgatni, próbálom az event indulással.nekem mindig bejön,.Fákat kell kitenni, hát azt teszünk ki. Nem egy nagy bumm lesz, nem sok időt szánok rá!
     
    Maszatka47, Fätum és genka53 kedveli ezt.
  2. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum hercege

    Hát nekem rémlik valami, hogy rengeteg móringával készültem és nem mentem vele semmire mert csak farmost lehetett beadni....
     
    Maszatka47 és -.Napocska.- kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Azt hiszem,most hirtelen hülyeséget írtam! Nem ültetek több fát, sőt:lehet,hogy ki is hagyom az egészet.Majd látom mi éri meg és mi nem.Van gyümölcsöm, de nem igazán erre az eventre.Ki tudja? menetközben eldől.Marad minden a helyén.Vannak fák is kint, nem változtatok.
     
  4. -.Napocska.-

    -.Napocska.- Járnitanuló

    Sziasztok! Remélem farmos és Bahás fatermést is lehet majd beadni mert nagyon kifogytam a farmpengőből.:oops:
     
    Tigrislady és wqkicsi kedveli ezt.
  5. Enyémkájé

    Enyémkájé Utánpótlás-írogató

    Szia, ha most most fogod azokat a fákat kirakni, amiknek a termését beszeretnéd adni, hát... sokra nem mész vele
     
    magdi06 kedveli ezt.
  6. wqkicsi

    wqkicsi Járnitanuló

    Igazából max a felröppenő miatt érdemes kirakni a fákat én is kiraktam még +100 fát
     
  7. happyman1980

    happyman1980 Fórum ismerője

    Miért?
     
  8. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Nagy hirtelen most nem is tudtam, miért lett ez az ősrégi post beidézve, de már látom 8) Azért milyen cselesek a BP-nél. A TOP előtt íme egy pajta ürítős event. Mert azért valljuk be, ez az event nem kis mennyiséget nyelhet el a pajtából, ha nem vagyunk észnél. Törpölök rajta még egy kicsit mi legyen, de nem tartom valószínűnek, hogy belevágok. Sok fatermésem van hisz készültem egész évben a TOP-ra, tehát tudnék ebbe is betenni, de nagyon hajlok a felé, hogy inkább tartogatom a TOP-ra. :music:
     
    vm68, csio70, Orfanik és 4 más kedveli ezt.
  9. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Mindkettő beadható lesz! :)
     
    heureca3, Gio, Orfanik és 7 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok! :)
    Frissítettem és kiegészítettem a múlt alkalommal használt táblázatomat, s amennyiben a kereskedőknél a beadási szint differenciák nem változnak az előző ilyen mini eventhez képest, akkor az első 25 beadásra az alábbi táblázat szerinti, ideális sorrendet érdemes követni. Ez már utal arra, hogy milyen szisztéma szerint kell a beadásokhoz a megfelelő kereskedőt kiválasztani, mert mindig az a nyerő, aki az éppen aktuális ajánlat szerint a legkedvezőbb áron veszi be a portékánkat 1 FP-re vonatkoztatva. :D A táblázat szerint 25 db 2 827 809 CSP pajtaérték beadásával 90 farmpengőt tudunk megszerezni. :) Nyilvánvaló, a több FP eléréséhez folytatni kell a beadásokat. ;):)
    Minden fatermés beadható, (kivéve a terményes fák termését xD úgymint tehéntejfa xD és társai).

    [​IMG]
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove:
     
    Fatther, Beduina, Gio és 12 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Aloha -Mayacska85-
    Ezt az eventet szeretem a legjobban :D Mindent amit mondttál támogatom :inlove:
    Aloha Genka

    A 100. szintig meg se állok , s vissza se nézek :D A végtelenig és tovább xD:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    alex0824, genka53, -Mayacska85- és 2 más kedveli ezt.
  12. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Aloha HB!

    Hajrá, hajrá! :D
    Jól fog esni ez után a Tündéri alighaladós event után... xD ;)
     
    Domos52, alex0824, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez a 200 szintes táblázat jó ebben az eventben is ? :inlove:
     
  14. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Hát... öööö... izé... gondolom :)
    Majd jön valaki, aki okosabb nálam, és megmondja a tutit :D
     
    csillaglili55, alex0824, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika! :)
    Ez a táblázat amit hoztál, az a 2017.02.09.-02.13.-i event táblázata.
    Ehhez képest a 2017.06.09.-06.11.-ig tartó event idején már mások voltak a szint-differenciák, és most utalás vonatkozik rá, hogy ezzel megegyező lesz az event-mechanikája, de a beadási értékekről nincs olyan infó, hogy ettől eltérne ;);):
    [​IMG]
    Ebből az látszódik, hogy az 1. kereskedőnél a beadási értékek 7,25 %-kal nőttek, a 2.-nél, vagyis a középsőnél 6,18% és a 3. azaz a jobb szélsőnél 5,13% a beadások növekménye. :p
    Természetesen ezt a táblázatot lehet folytatni 300 beadásig is akár. ;):)
     
    długa, alex0824, csillaglili55 és 9 más kedveli ezt.
  16. dudute2

    dudute2 Rutinos

    sziasztok már 14 elmulot és nem kezdödik még az event .Nem tuaom mikor indul már
     
    farmeres53 és długa kedveli ezt.
  17. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Sziasztok! Nálatok megy a gyümölcspiac? o_O Nálam a láthatáron sincs! :mad:
     
    Lajosgazda és kovacstne kedveli ezt.
  18. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Calibaby, kovacstne, *bálint* és 4 más kedveli ezt.
  19. csillaglili55

    csillaglili55 Fórum biztosa

    alpha58, Lajosgazda és kovacstne kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jujj . Most jut eszembe , nem raktam ki fákat a felröpik miatt :cry:
    Ez a legelső eventünk az óraátálítás után . Lehet a BP nem tud róla ? xD
     
    Domos52, csillaglili55, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.