Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Altegor83

    Altegor83 Járnitanuló

    Mit kezdjek a csodagyümölccsel, ha nem lehet beadni??? :music:
     
    alex0824, długa, kovacstne és még 1 ember kedveli ezt.
  2. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Az elsőnél 20000 1 érme , a második 81179 3 érme a harmadik 235484 8 érme. akkor az elsőt érdemes mert a másodiknál 3 x 20000 = 60000 vagy a harmadik 8 x 20000 = 160000 . remélem jól számoltam
     
    kedvenc62, taga1 és alex0824 kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ismét egy jó event. Na, balra el, aztán megnézem mit tehetek még itthon azért, hogy "bódog" legyek. Mindenkinek szép estét!;):)
     
    Fatther, kedvenc62, alex0824 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Előbb-utóbb - gondolom - megjelenik a beadhatók listáján a csodagyümölcs is.
     
    alex0824, Altegor83 és MamaMeseKertje kedveli ezt.
  5. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Nyugodtan arassak? Nem akarom elkapkodni :)
     
    alex0824 kedveli ezt.
  6. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Nem jól taktikáztam mert most látom,hogy emelkedik a pénz összege,tehát számolgatni kell melyik éri meg
     
    alex0824 kedveli ezt.
  7. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Minden esetben érdemes kiszámolni, hogy mennyibe kerül 1 db érme az árusoknál. Itt az elején azt látom, hogy 1 db érme ára a kis csomagban kb. 7,25%-kal, a középsőben kb. 6,18%-kal, a nagyban pedig kb. 5,12%-kal nő.
    Persze lehet, hogy ez később változik...
    Én azt hiszem, nem fogok nagyon sok fatermést feláldozni. Azért az elejét nekem érdemes kiváltani... :)
     
    Maszatka47 és alex0824 kedveli ezt.
  8. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Korral jár! Lépcsőprogramos voltam de mivel csak a csókosok léptek felfelé ezért én meg leléptem,nem pazarolhatom az időmet halott dolgokra.Csak egyszer élek! Ha valamiben nem láttam előrelépési lehetőséget onnan gyorsan léptem. Sosem bántam meg, változatos lett az életem.
    Bahás aratásból 10 csodagyümit kaptam.
    :)
     
    Fatther, taga1, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  9. Anika_9_

    Anika_9_ Fórumelemző

    Elismerésem annak, akinek ennyi fatermése van, de én itt megálltam... így is majd nem lenulláztam magam...elég lesz visszahozni...viszont nem jól állok FP terén gondoltam szerencsét próbálok..hát benéztem... majd ki lesz váltva az ami kilesz...szépen lassan haladva.... aki csinálja hajrá.... :)
     
    kedvenc62, Gio, Maszatka47 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. kovacstne

    kovacstne Mindentudó orákulum

    Sziasztok!Nálam már véget is ért ez a piacozásxDKiváltottam 100 tápot, elég volt ebből ennyi.A terület bővítés meg nem érdekel, főleg nem 600 farmpengőértxDVan 15 db csodagyümim a pajtában, de nem tudom beadni:cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.17
    kedvenc62, HéricsBáró, Gio és 4 más kedveli ezt.
  11. kocsisteri

    kocsisteri Junior szaki

    Sziasztok! Talán jelezni kéne a központnak néha nem ártana lassítani.Ez már nem játék hanem verseny .De vajon mivel? élvezhetetlen lett a játék.
     
    bendi1121, indiánnyár70, Domos52 és 5 más kedveli ezt.
  12. ERZSI051949

    ERZSI051949 Utánpótlás-írogató

    A csodagyümölcsöt nem találom a beadandó gyümölcsök közt !
     
    kovacstne kedveli ezt.
  13. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Szia
    Mit nem vettem észre? Milyen tápot lehet kiváltani? Milyen területet, és hol lehet bővíteni 600 farmpengőért?
     
    kovacstne kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Mindentudó orákulum

    Árudába!!!
     
    Maszatka47, Baby72 és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. Anika_9_

    Anika_9_ Fórumelemző

    Farmpengőért ki lehet váltani a bahás területeket...zuhatag sziget területeit... illetve más más ajándékokat...bevásárló kosár...ott farmpengő és lehet válogatni
     
    Maszatka47 és kovacstne kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Gio, ÉdesMézes, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  17. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Köszönöm a válaszokat. A zuhatag szigetet már rég kiváltottam, el is felejtettem. Azt hittem, h. talán a teliholdas területeket lehet kiváltani, és arról maradtam le.
     
    kedvenc62, Maszatka47 és kovacstne kedveli ezt.
  18. kovacstne

    kovacstne Mindentudó orákulum

    ;)
     
    Maszatka47 és Baby72 kedveli ezt.
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Kiváltottam az utolsó zuhatagot / 600 -ért / a hétszázát mondotta anno az öreganyám.;) Még azon meditálok, hogy a szupitápot kiveszem aztán annyi. Csak megint jövök-megyek közben, így elég nehéz bedobálni a faterméseket.;):)
     
    Fatther, Gio, taga1 és 5 más kedveli ezt.
  20. kovacstne

    kovacstne Mindentudó orákulum

    Szia! Én is jövök-megyek,most sül a cseresznyés pitémxDAnnak van értelmexDMegígértem apának, kicsit csúszott a progi, fél 2-kor értünk haza a temetőből
     
    brozsa, kedvenc62, Ananke és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.