Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia Jancsika :)
    Te most kicsit lemaradtál a műszaki bajságaid miatt ebben is :) Az nálam már nincs meg, se a sárkány, se a legújabb terület. Pont emiatt álltam volna neki a pótlásnak, csak meguntam a sok keresgélést és kattogást még kb 1700 pengő mínuszban vagyok az elköltött pengők pótlásával.

DevilMókus, HéricsBáró és Leho69 kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Elkezdtem bedobálni a gyümiket , de félúton megálltam . Újratervezés , majd egy 360 fordulattal egy másik tervvel álltam elő . :p

-gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

Ezt még a múlt hónapban írtad, én most jutottam el idáig. Beléptem és elgondolkodtam rajta, hogy akarom-e a faterméseimet ide beadni.. Rájöttem, hogy nekem is újra kéne gondolnom :music::D

DevilMókus, ildiko44, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

Szia
    A faterméseket a piacon CSP-ért tudsz venni bármennyit .
    A bahán a gyík tojással tudsz attrakciózni , feltéve ha működik .
    Ha kellő fát bedobsz , kiszedsz végtelen barkácscuccot , amivel a füvészkertjeidet tudod fejleszteni . Valahol olvastam Máriusztól , hogy hamarosan jönnek . Vagy nem tom .

De azt is lehet , hogy bedobsz végtelen fát a Gyümölcspiac eventbe , kapsz végtelen mennyiségű farmpengőt , avval kiszedsz végtelen mennyiségű szupertrágyát 1:1 arányban , és a következő nublonoknál végtelen aksit termelsz nullpercezve végtelen növénnyel , és a végtelen aksit bedobod a nuklonokhoz , amivel kiszedsz végtelen mennyiségű farmpengőt , amivel a farmpengő boltból végtelen kacsa kata propellert szedsz , amivel a fákat szórod meg , és viszakapod a végtelen fát , amivel a mondatom elején kezdtem . Habár ugyanott leszel , ahol kiindultál , de miközben aratsz , meg mókolsz , felröppen más is , és elmélkedsz az élet nagy kérdésein .

zsu34a, DevilMókus, nyuszi63 és 4 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

Jancsika!
    Ez egy végtelen történet amihez nekem semmi kedvem sincs....... és itt vége is a végtelen történetnek részemről. xD:cry:xD
    Kezdve azon, hogy a piacon nincs fatermés nemhogy végtelen, de véges is alig..
    A gyíktojással kapcsolatban pedig nem vagy véletlenül emlékezetkiesésben? Légyszi olvasd újra az előző pár hsz-t a fejlődésiben :D
    Egyébként pedig nem szándékozom raktárházakat venni, de ez nem ennek a topiknak a témája :music::D

DevilMókus és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

Gondolkodtál már azon , hogy valami nem lehet végtelen ? Mert a végtelen is kezdődött valahol . Ha van eleje , nem lehet végtelen .
    Olvasni olvastam , de holnap kiegészítem a tapasztalatommal . :inlove:

DevilMókus kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

Sziasztok!

Ismét itt a gyümipiac.
    Nem mondom, hogy más farmpengőszerzési lehetőségnek nem örültem volna jobban, de jobb híján nekiálltam.
    Szükségem volt az utánpótlásra és ennek elég nagy ára van több részről is.

Bahás fatermést adtam be, pontosabban makadámiadiót, nem keveset, szépen tudtam pótolni vele az elhasznált farmpengő egy részét, de elég drága mulatság volt. Nem emlékszem rá pontosan, hogy mennyi volt az induló mennyiségem ebből a fatermésből, de 1,003,899-nél álltam meg a legnagyobb (8 pengős) beadásnál onnét már nagyon soknak találtam még vészhelyzet esetére is.

Ami változatlanul nagyon zavar az a rengeteg és talán felesleges kattogás. Nagyon jó lenne, ha legalább az előző beadást megőrizné, hogy onnét lehessen folytatni a következőt.. sajnos nem lehet.. Monoton, fárasztó és unalmas a beadás.

Miért is csináltam mégis?
    Novemberben és még decemberben is elég sokba fog kerülni a maradék hely kiváltása a tojástartóban.
    Napi szinten pörgetek zöld pörit ennek egy részét a pengős bolt állandó részéből veszem ki.
    Használom a szupertrágyát és a szupertápot is a boltból.
    Ezek "ingyenes" csp-ért megvehető fatermésekből lettek illetve lesznek. (nem kérnek érte valós pénzt)

Szóval miközben fájt a szívem a fatermések miatt és sajnáltam is minden darabját beadni morogva, de azért csináltam, mert tudtam, hogy amire beváltom az fontos nekem a haladásom érdekében.. :D

Kíváncsi lennék rá, hogy Ti hogy gondolkodtok ebben a kérdésben?

DevilMókus, HéricsBáró, Matold és 7 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

Én nekem lett 86 csodagyümölcsöm . Na azt beadom , azt kész . Most spórolok .

Lett 5 farmpengő . :p

imi010, DevilMókus és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Fenyvesi1010, Gio, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. Fuhur

Fuhur Fórum hercege

Sziasztok! De jó hír! :)

Fenyvesi1010, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

Sziasztok
    Szia
    Bedobtam némi aprót , mert kell a farmpengő . :p

1 FP : [​IMG]

3 FP : [​IMG]

8 FP : [​IMG]

imi010, -gyöngy-581 és Kuzdern kedveli ezt.
  12. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Most a szokásomtól eltérően elég sok bahás fát leadtam. Se tamarillóból se cukoralmából nem kell 10000-es készleteket fenntartani.
    Túl nagy cél , nincs mostanában elég sok sima pörit váltok ki(kosza hozamokra Partyra sok mindenre jó.
    :)

Kuzdern, -gyöngy-581 és HéricsBáró kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

Szia!

Ügyes voltál :)

Megszámoltam egyetlen egy bahás beadás 7 kattintásba kerül amiért 8 pengőt kapok (+ a fatermés értéke amit még adok érte).
    Hiába van fatermésen egyszerűen nem akarok ennyit kattogni..

Képet nem mentettem, de leírom meddig bírtam cérnával:
    8 FP: 2,469,192-nél tartok

3 FP (ennek a haladását már nem bírtam, abbahagytam) 269,527

1 FP ? olyanig el sem jutottam :D

Szóval most is megállapítottam ügyesebb és monotonitást tűrőbb vagy, mint én xD:cry:xD
    Nekem is kell a farmpengő, de megvárom amíg megreformálják ez a piacot egy kicsit, aztán majd kapnak tőlem többet is, mert ez így drága, nem szapora, nem halad és enyhén szólva is kimerítő művelet számomra :D

PS: Már délután akartam ide írni, csak zárva volt a topik :)

Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

Úgy szoktam csinálni , hogy felállítok egy célt .
    Annak veszem a felét .
    Ha a feléig eljutsz , utána valahogy könnyebben száguldasz , akármennyi a fennmaradó bármi .

-gyöngy-581, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  15. Szaby200342

Szaby200342 Járnitanuló

Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne a tapasztaltabbak felé.
    A gyümölcspiacos eventet hogy érdemes csinálni?
    A kis- közepes- vagy nagymennyiséget éri meg?
    Tudom hogy nőnek az értékek és nem szabványosan nőnek, de úgy sacc/kb kérdezem, mert ahogy nézegettem a kis- és közepes mennyiség jobban megérik mint a nagy.
    Válaszaitokat előre is köszi! :D

16. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórumőrült

Szia :)

A beadandó értéket mindig oszd le 1 FP-re, és azt hasonlítsd össze.
    Például, ha a kicsinél elmész 100.000-ig, akkor 3 FP-nél elmehet 300.000-ig, a 8 FP-nél pedig 800.000-ig a beadásokkal. Mindenki maga dönti el, hogy neki mennyi pajtaérték ér meg 1 FP-t

Utoljára szerkesztett: 6.4.20
    Fuhur, HéricsBáró és imi010 kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

Az előzőre dobtam még rá még egy picit . A következő ilyen mini eventnél már egy új egeret is kell vennem .

Ez a 1 FP : [​IMG]

Ez a 3 FP : [​IMG]

Ez a 8 FP : [​IMG]

Ennyi farmpengőt szereztem : [​IMG]

-katalinjani- kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    Azt tudod, hogy ezért a 950 FP-ért kb. 410 milliós pajtakészletet adtál be?

19. zsani_apja

zsani_apja Fórum félistene

Szia!
    Szerintem én ezért nem csinálom..;)

-BombadilToma- és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

Szia
    Nekem mondod ? :D

Gio és -BombadilToma- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.