Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

libuskafarm Fórum félistene

Sziasztok!
    Már én ezzel nem töröm magam különösebben. Fám sincs sok kint. 2 napra, vagy mennyi, nem érdemes átpakolni a farmot.
    Nekem túl drága. Majd FP jön máshonnan. Hisz a ládáim is csurig vannak. 124 csodám van, azt majd lehet beadom valahova. Ennyi.
    Most meg különösen élvezem a "láblógatást". Végre kis nyugalom van a farmon. Szépen megy a saját tempómban a dolog. Annyira, hogy az este üresen maradt a baha :D :D Mentem volna aratni most, hát nem volt mit. :D Hirtelen azt hittem valami támadás ért itt is és ellopták a termést :D

A legnagyobb sikerem, hogy most reggelre sikerült 100%ban kinemesíteni a gyékényt végre. Az utolsó 5-6 kör(vagy több is?!) üresjárat volt. Már majdnem azt hittem befonom a nem létező hosszú hajam :D

Utoljára szerkesztett: 8.4.20
    ho-hoboy kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.