Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Jó, rendben Kakaska! Akkor bespájzolunk jelvényekkel és várjuk a hivatalost.:D Szerinted lesz hivatalos?
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hááát, ha nagy nyomást kapnak a németektől, akkor kapunk. Ha nem, akkor nem. :D De ha kapunk is, akkor mikor? Karácsonykor már késő lesz. :D
     
    juliannakoczkas, Boccio71, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Rakjad csak be nyugodtan az újrahasznosítóba magát a fát is. Miután írták a többiek, hogy amikor magát a fát berakták az UH-ba, onnantól jelvény gyártásához is be tudom adni, magát a fát, így én is azt tettem és sikerült is, szóval ne várj semmi féle hivatalost, csináld és kész :);) Indulj ki a lenti képből, mi áll ott;)
    Az ansu meg nagyon szép kis fa és 4 érési fázisa van, tehát nem kell belőle annyit gyártani, mint a sima barackból, és több
    fatuskót is ad. Sose tudni mikor mi mihez kell majd, lehetőség adott.:)
    Most fogadok veled egy gombóc fagyiba, hogy erről aztán semmi féle hivatalost nem fogsz kapni, semmi féle nyomásra. :)
    Majd, ha akarják leszxD

    [​IMG]
     
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nem tudom, hogy hol tart az eleje, már biztosan nem kell sok a 15. szinthez. Ma nem láttam Zöldért-et sem, remélem nincs baja. Úgy gondolom Ő az éllovas.:)
     
    soresne, juliannakoczkas, Boccio71 és 5 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Berakom én még a jelvényeket is a 40 órásba a bükkfa mellett. Nem sajnálom.;)
    Vajon nemzetközileg milyen visszajelzést kaphattak? Tudja valaki?
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Látom Te is észrevetted a változást. Először azt gondoltam, rossz az emlékezetem, de ennyi órát csak nem felejtettem volna el.
    Valami elkezdődött, szerintem futnak előttünk, ha már a "malmot" elkezdték átalakítani.
    Úgy be szórjuk, hogy csak na. ;):D
    A "hírhozók", felderítők, kint élők, át-át kacsintgatók biztosan tudnának erről mondani valamit.:)
    Nem értem, itt mindenki némasági fogadalmat tett? Legalább akkor írnák le!:D
     
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szió!
    Igen szerintem cirka egyformán játszunk. :) Viszont most, hogy lazsálás van, nem változtatok a fák arányán, mert még képesek a megrendelők kiszimatolni, melyikből van kevesebb;) Így mikor napozni lesz kedvem felnézek, Csak a megrendelők és az UH idejét tartom számon.:) Most, hogy nálam is terményeseket lehet beadni én is gyártok némi muníciót a zöld üzemanyagból.;)
     
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Mivel bedurcultam az egész játéktól december végén, de ígéretem szerint - melyet magamnak tettem - január közepe, végére ígértem a 10. szintre lépést a Gyopáron, most úgy tűnik, a héten abszolválni tudom a 10. szinten megszerezhető felhősort. 3.500 ATP hiányzik hozzá.:)
    Sérelmezem, hogy cukorkát nem kapok a megrendelőktől-.-.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem nincs stratégiám, de ezt holnap újra kell számolnom. :D ;)

    [​IMG]
     
    stb_farmer, Tej-Csárda, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó reggelt

    A mai átalakítóból , mivel mindhárom megy , kaptam 600 ATP-t . :inlove:
     
  11. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Nem alakítottak át semmit. Ahol nem váltakoznak a beadandók, ott a kezdetek óta így van.
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Vetten munkásokat , kíváncsi vagyok a napi ajikra . Az első aji : 2 db Temérdek fatermés .

    [​IMG]
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    8180 pont hiányzik a 13. szint eléréséhez! Ma már csak a megrendelők tudják ezt csökkenteni:music:
     
    soresne, juliannakoczkas és zsona416 kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Bővítenem kellet az 5 jelvény miatt , mert betelt volna , és már 12 férőhelyes lett . :inlove:
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A 12-es tároló kapacitást is sikerült már kitöltenem:music:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    1. szintűvel , vagy esetleg 2. szintűvel ? :inlove:
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha tele van... akkor az egyszintűből még lehet 2. szintűt csinálni:music:
    Ha jól rémlik 9db 2. szintű és 3db 1. szintű volt a max... tehát van még hova fejlődni:p
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Gondolkodtam , ha valamit bedobunk valahova , akkor sok kicsit kell bedobni , mert akkor jobban ürül a pajta .
    Szóval , ha van 1 Nagy valami , vagy 10 Kicsi , akkor a 10 Kicsit kell bedobni ?

    Jól látom ?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Reggel Scarlettnek köszönhetően átléptem a 12-es szintre...azonnal mentem és bővítettem is az anyagoknál a méretet...most talán nem fogok beszorulni...

    Nekem eddig a cukorka kivételével mindent adott...
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music: de ha 10 kicsiből csinálsz egy nagyot.... felszabadul 9 hely....:p