Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nem tartom valószínűnek, mivel van 3 átalakító, plusz a 2. sz jelvények garmada. A bükkhöz a gyakori faanyag kell, ami eléggé macerás.
    Ezzel nem azt mondom, hogy kizárt.
     
    Sali~*.*.*, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Pont azért kellett kivágnom, hogy legyen elég tuskóm xD
    Mert csak nagy meg közepes volt, viszont nekem meg kicsi kellett volna, így pazaroltam néha a közepest;)
    Jaja, csak barackfa meg nem kell olyan sok,álltalába össz. 4 van kinn és 4-6 a tárolóba.
    Viszont, ha nem szedem le őket, akkor nincs kis fatuskóm, legalább is kevéske:)
     
  3. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Ha a csúszkát az utolsó előtti vonalig húzod, akkor lesz 2 gyakori faanyagod és 5 alap faanyagod. És ha szerencséd van ezt duplázza (igaz az elég ritka) Ehhez pontosan kell egy nagy fatuskó, vagy 3 közepes, vagy 2 közepes és 5 kicsi. 1,5 óra alatt lesz meg. Nekem mióta a bükköt kiváltottam ez vált be a legjobban. Ugyanannyi alapfaanyagot kapok a meggyhez, fenyőhöz, mint addig és pluszba jön mindig 2 faanyag a bükkhöz. Ezzel a módszerrel a bükk gyártásához szinte mindig van alapanyagom. És 20 percenként amúgy se tudnék belépni, hogy az 5 alapfaanyagot leszedjem (ha csak azt indítanék)

    Ja és bőven elég ha csak egy fát teszel az átalakítóba, (a másik két helyre beadhatsz bármit, amit eddig) hogy megjelenjen a jelvényeknél a fa.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.23
    hóóvirág, Kuzdern, -Szemecske- és 4 más kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Én a végétől vissza 3 egységgel gyártok gyakori faanyagot, be szokott jönni a 4, kell hozzá 2 közepes és 3 kis fatuskó, 1:15 perc.
    Indítok hozzá minőségi humuszt, 1 egységgel vissza a végétől, 3 minőségi humuszt ad, 35 perc, mer azért a bükkfa előállítása
    igényli ezeket, viszont van 1,5-2 nap míg a bükk kinn tud lenni a földeken, így van idő hozzávalók gyártására.
    Nálam is elég ha 1 bükkfát rakok az UH-ba, hogy a jelvényeknél megjelenjen a fa.
    Nálam is az a cél, minél kevesebb időt szöszmötölni a gyopároson is.:)
    Ez a mennyiség 2 gyártási helyről jött össze.
    [​IMG]
     
    hóóvirág, Kuzdern, zsona416 és 3 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm, már ki is próbálom. Valahogy ez kimaradt, mármint az utolsó előtti rubrikáig húzni a csúszkát. ;)
    Most jutottam el oda, hogy egy bükköm sincs, se kint, sem bent. Már dolgozik az átalakító. A faanyag gyártásából nálam sosem elég. A meggy viszi rendesen, azonban a meggynek a legjobb a csp-értéke.:)
    Szia!
    Áthoztalak ide.;)
    Mit értesz ez alatt, hogy "nem tudok semmit se csinálni"?
    Talán nem tudod leszedni a fákat?
    Javasolnám, lépj be a középső házba Raktár. Kicsit néz körül, kattintsd végig a sorokat. Előfordul, hogy telítődött valamelyik hozzávalónál a tárolási kapacitásod. A tuskókra tippelnék.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.23
    stb_farmer, Sali~*.*.*, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  6. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Végre belenyúltak a völgy életébe és kezd rossz irányba haladni.
    [​IMG]
    Mit fognak még újítani?
    A fa kivágása előtt megkérdezi, tényleg kivágod?
    Hát mit mondjak, eddig sem volt egyszerű itt az élet, de most kezdik tönkre tenni.
     
    Goran, farmerogirl, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Miért ? Nem jó , hogy a bölcsesség ösvénye új kinduló pontot ad ? Nekem már most tetszik .
     
    -gyöngy-581 és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Az ikonok tetszenek leginkább és a lehetőség a barkóbára melyik üres kocka micsoda.
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jó lesz ez a fejlesztés! Hurrá! Ott a felkiáltójel ha átalakult valami.:)

    upload_2023-1-11_15-30-34.png
    Jó lesz ez, nem kell végig kattogni mindent.;)
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Milyen jó lenne, ha a többi házon is /pajta, fűrészmalom/ figyelmeztetne egy felkiáltójel, hogy nézz már be! Túlcsordult valami, vagy
    az átalakító tartalma begyűjthető.:)
    ******
    Előzmény törlése miatt szerkesztve. Othep
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.1.23
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Holnap reggelre az utolsó előtti feljesztés is kész lesz a bükknek . :inlove: Csukott szemmel is menni fog . :D

    Kész lesz a meggy teljesen , meg a bükk utolsó előttije . :p
    Nekem már most tetszik . :D

    *****

    Előzmény törlése miatt szerkesztve, Othep
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.1.23
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Ez ennyire egyszerű ;)
    [​IMG]
    Így bármikor könnyen csinálható jelvény :)
     
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Kedves Othep!

    Hiába törölted a hozzászólásom, attól nem fog megváltozni a játék.
    Értem, hogy véded a mundér becsületét, de ez már kevés.

    Engem be sem enged a 2 fehér négyzet az ácsműhelybe.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Eszedbe ne jusson változni, mi így szeretünk ahogy vagy:inlove:
    Az újítások nekem is tetszenek a megerősítő kérdés is, néha megment a saját lükeségemtől, még ha nehezebbé teszi az életünket :(
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Második napi ajándék : 2 db insta fa
    Még könnyebben úgy lehet , hogy bedobod az átalakítóba , és varászlatos módon megjelenik a jelvényekként .
    Mivel most olvasva jöttem rá , leghamarabb hétvégére tudok annyi fát gyártani hogy ......
     
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Biztonsági kérdések tényleg várhatóak. Az egészet fejlesztés mellett csiszolgatják még, hiszen még addig sem jutottak el, hogy minden ültethető terület feloldható legyen ezen az egy területen (Északi erdő I.) Én abban látom azt, hogy rossz irányba halad az egész, hogy be van még tervezve plusz két terület (Északi erdő II.-III.), ami előrevetíti a mostani haladási lehetőségek fényében és az ATP táblázat alapján, hogy valószínű a szintlépések a későbbiekben hosszú hosszú időt és nagyon sok gép előtt ülést igényelnek majd, na meg sok vásárolható gyorsítót és egyéb szintlépést segítő vásárlási lehetőséget. Nem szeretném ha az ATP igényeket a szintlépésekhez, kilőnék a lehetőségekhez képest a világűrbe, de nagyon úgy tűnik, hogy idővel nem lesz könnyebb itt sem a haladás fizetős segítség nélkül, mint a farmon. Persze megértem az üzemeltetőt is, mit miért tesz. Egyszerűbb egy meglévő játékba berakni egy különálló "játékot" ami plusz bevételt hoz (munkások, egyéb hozzávalók), egy meglévő játékosállománynak, mint egy teljesen új játékot külön piacra dobni és ahhoz játékosokat toborozni.
    Ha sül a dolog, akkor oké minden, ha nem sül, akkor sincs számottevő anyagi veszteség. A fejlesztő brigád adott, többletbe nem kerül. A moderátorok bár többlet munkájuk van és várható a még több munka, de ők egy fillérjükbe sem kerülnek a játéknak. Gondolom azért már többen vásároltak erre a területre munkásokat, egyéb dolgokat, akár kp-ért akár farmaranyért, tehát a dolog eddig működik. Nyugodtan mondhatjuk egyelőre, hogy két külön játék, külön bevételi lehetőséggel fut a Farmerama név alatt (Farmerama és Gyopárvölgy). Egymástól különálló vásárlási lehetőségek, csomagok, akciók, stb, na meg sikerélmények.
    :)
     
    hóóvirág, stb_farmer, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Baby!
    Szerintem attól sem fog, ha sértegeted a játékostársadat, vagy a játékot.
    Még soha senki sem változott meg attól, ha sértegették.
    Téma részemről lezárva.
     
  18. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Északi erdő IV is lesz....
    Pár napja leírtam a véleményem, nem sok minden változott azóta...
    Ha ezt a gyopárvölgy részt különálló játékként dobták volna piacra....na akkor éhen halnának.
    Pont ezért rakták be így és ide.
    Ezzel csak az a bajom hogy ha ennyire futja a fejlesztők tudása akkor a farmra sem sokáig süt a nap...
     
  19. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Nézzük a pozitív oldalát a dolognak. Ha a Farmerámához csatoltak egy ilyen fejlesztést és nem más játékukhoz, akkor ez azt jelenti, hogy itt még mindig van akkora játékosállomány még a játékban, hogy megéri itt nálunk kísérletezni a fejlesztésekkel. Ennyi pozitívum biztos van az egészben.
    :)
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex :)
    Ismersz, nem a játékosok ingyen játszó csapatát erősítem, tegnap néztem éppen, hogy az aranykészletem jelentősen megcsappant és nem a farmra költöttem el, hanem gyorsítókra és hozamnövelőkre a gyopáron...
    Tartok tőle, hogy esetleg megszeretem, (jelenleg a 2. felhőt szeretném elérni csak a 15. szinten, most a 12.-en vagyok.)
    Azt hiszem sokba fog ez kerülni még, de a fejlesztéseknek tudok örülni.
    Sikerélmény.... hát azt nem tudom lemérni, hogy kaptam-e, kudarcként még nem élem meg, olyan pocsolya langyos víz, több sikerélmény kéne, hogy folytassam a pénzköltést és beruházást, esetleg a játékot is.
    Sajnos még mindig azt mondom, hogy unalmas, nem köt le, a felhőt ide vele, aztán jó napot kívánok, köszönöm a játékot...
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.23