Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Lassan baktatok a 13. szint felé... még 5140 pont kell hozzá:music:
    Ha megjelenik én beváltom;) Persze csak akkor ha szükségem van + jelvényre;)
     
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kb. 2 órája dobtam egy-egy fát a jelvényhez és a dupla nyílhoz is. Azóta többször frissitettem. A jelvénynél még mindig tudok 2.sz-t készíteni. :)Innentől gyűjtöm a fákat a 2. jelvényekhez, a meggyet meg beadom az 1.sz. jelvényekhez. Nagyon unalmas ez a szint, már minden gyümölcsöm maximumra van fejlesztve. Figyelnem kell a jelvényeknél is nehogy beteljen.
    Fruzsikával minden ok? ;)
    Most látom, te már a 12. szint vége felé jársz. Gratulálok!:)
     
  3. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Nekem 4665 pont kell a 13-s szintig.
     
    maszilva, juliannakoczkas, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  4. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Én a 11 szinten vagyok ami lehet fejlesztve lassan már csak a megrendelők beadása után tudok termelni a temések fák jelvények tele vannak alapvtően megállított a játék pihenő van
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mindig előttem haladsz;)
    Köszönöm a kérdést;) Minden rendben:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.23
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Hallod ne tudd meg reggel mit meg variáltam, hogy megszabaduljak a fatermésektől és jelvényektől.
    Tisztára beszorultam 10/2 jelvényem volt, tehát teli, így a termésekből nem tudtam csinálni. Gondoltam beadom a barack utolsóját, amit nem akartam, na de oda meg 3 db 1-es szintű jelvény kellett. Így kénytelen voltam reggel az UH.-ba jelvényt , fatermést
    és a fene tudja még mit nem berakni. Utána legalább tudtam 3 db 1-es jelvényt csinálni, hogy fogyjon a termés, aztán bedobtam
    a barack utolsóját ,most úgy hagytam csak 10 db 2-es jelvény van a tárolóba. Viszont a fatermések így is vészesen közelednek
    az 1600-hoz, 1290 van és még csak félúton vagyok a 12-es szinthez. Na de ha meg nem termelek nem tudok fákat se gyártani,
    ma kicsit féltermeléssel sikerült a fák arányán javítani, így holnaptól még ettől is lassabban termelgetek.
    Majd jön a hétvége, aztán hátha elkelnek a fatermések;)
    Csak érnénk már el azt a nyamvadt 12 szintet, hogy tudjuk bővíteni a raktározási kapacitásokat, ahol lehet.:)
    Mondjuk engem nem zavar a fa kivágásának megerősítése, régebben 1* előfordúlt, hogy a nagy kapkodásba simán kivágtam
    amit nem kellett volna. :wuerg:
    Kis érdekesség, ma megnéztem a munkásokat, mert nem használom csak max. szüretelek vele, hát ha azzal valaki tud pontosan dolgozni emelem kalapom. Kicsike kis négyzetrácsok vannak, hogy hol akarsz valamit tevékenykedni.xD
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Harmadik nap : 3 db Hajtass fát .
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Nem tudom kihagyni, hogy erre a felvetésedre ne reagáljak.
    A kezdetek óta használom és előfizetésemet automatikusan hosszabbítom is.
    [​IMG]
    Képpel illusztrálom az egyszerű kezelését.
    A kis kockás jelzéssel tudom fa fajtánkként kijelölni mikor mit akarok csinálni és nem egyben, hiszen amikor növelni akarom a fák növekedését a barack fákra olyat nem teszek rá.
    A barack fa érési ideje amikor megkapja növekedésre hatót akkor 29 perc alatt érik be, ezért rá nem teszek növekedés serkentőt.
     
    stb_farmer, maszilva, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Jó lenne igen, mihamarabb a 12. szint. Onnan már csak egy "ugrás" a 2. felhő.:)
    Meglódultál hozzám képest, mert még a 11-végefelé járok, talán holnap meg is lehet. Jön a 7vége a 3 megrendelő kicsit lendít majd az ATP csíkon.
    Szia!
    De jó, hogy látlak,:) már tegnap is hiányoltalak. Merre tartasz? Én most nem rendeltem, ill. nem hosszabbítottam meg a hódokat, pedig ahogy az ábra is mutatja nálad, jobban jártam volna, mert így meg a FA készletem csökken. A növekedés serkentőt én is próbálom úgy összehozni, hogy lehetőleg egy időben érjenek be a fák.
     
  10. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Az én életem elég fura.
    Leginkább esténként vagyok, mert egész nap csak étkezés miatt vagyok ébren.
    Elég nehéz 4 kg nemesfémmel a testemben együtt élni, pár protézissel és csak feküdni avagy ülni tudok.
    A farm az életem része, használata nélkül nehezen tudnék meglenni.
    A gyopárvölgy is egyenlőre tűrhető, de ha így marad, akkor a második felhő elérése után pihentetem, hacsak nem csinálnak olyan változást amiért érdemes lenne folytatni.
    Jelenleg minden turpisságot felfedeztem és csodásan lehet haladni is.
     
    stb_farmer, pisti243, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Félig meddig ismerem az állapotod, abból amit itt-ott olvasgattam, mert megosztottad. A bp-i találkozón gondolkodtunk, hogy hova is lehetne még menni, ahol nincs annyi lépcső, se pince, sem emelet. Gondolva azokra is akik nehezebben közlekednek.
    Tudod, nap mint nap olvasom az idézeted, én is elhiszem és azt vettem észre, hogy való jobb is lehet, illetve lesz a holnap.;)
    Ügyes vagy, én néha elkalandozom nem tudok ennél gyorsabban haladni, de nem baj. Biztosan volna még mit javítani, de nincs időm a silabizálásra.:)
     
  12. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    A farm neved is ez? Írnék baglyot... :)
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Igen ez.;) Várom azt a tollast.
    Már ki-be lépkedtem, frissítettem és még mindig tudom használni a bükkfát az arborista 2. jelvény kiváltásához. Jupppppppppppi:D
     
  14. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Ment a bagoly ;)
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm, átvettem amit hozott, adtam neki enni, inni és útjára is bocsájtottam. ;)
    Most pedig ezerrel gyártom a bükkfákat, hamarosan lejárnak a duplanyilas átalakítóim, kell az nekem.;):)
     
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Hát gondoltam, hogy nem mindenre szór mindent, de ezen a kis négyzetrácson elég bizarr nekem így első ránézésre eligazodni.
    Egyenlőre nem szeretném kipróbálni. Egyszerre szedem én is a meggyet, fenyőt, ansut, barackot is már csak akkor szedem, amikor a többit, majd 1 óra múlva a bükköt. Holnaptól viszont már csak reggel délbe este szedek le mindent, most szedtem le az összes
    fát, s 1440 fatermés van a tárolóba. Reggel valamennyit elvisznek a megrendelők, meg 2 helyre tudok rakni az UH.-ba, de még jópár
    nap mire végre növelhetem a kapacitását a tárolónak. Addig pihi van, a tárolóba sikerült 20-ra növelnem a fákat, úgyhogy most
    azokkal elleszek egy darabig.;)
     
  17. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Esetleges találkozóra szívesen elmennék.
    Amit megadtam azt érdemes megnézni és átgondolni.
    Osztály találkozónkat ott tartottuk és mindenki elégedett volt a hellyel.
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, alkalom adtán biztosan lehet majd ezzel /is/ kalkulálni.;) Jöjjön a tavasz, mindenki maradjon egészséges, akkor nem lehet akadály.:)
     
  19. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Nem akarlak elkeseríteni, de ami bővítés hasznos lenne azt továbbra sem lehet.
     
  20. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Érdeklődnék, hogy megjavult e a gyopárvölgy ? Azóta nem foglalkozom vele mióta többször is eltűnt a tp-m a farmról.
    Előre is köszönöm a válaszokat.