Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Ma megkaptam a Bp levelét a reklamálásomra, hogy a kis farmomra vásárolt fűrész molnárt nem kaptam meg.
    A kivizsgálás megtörtént a jóváírást még akkor megkaptam, ügy lezárva.
    Köszönöm az ilyen kivizsgálást, mert a fürész molnár jelenlétét azóta sem érzékelem a kis farmomon.
    De ennek is van előnye. Már azt terveztem, hogy veszek egy kis aranyat, hogy a kicsin is kicsit komfortosabban
    lehessen munkálkodni. Hát nem veszek. Még 420 pont kell az 5. szintig, addig kihúzom aztán felejtős lesz a gyopár.
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még nem vagyok a 15. szinten... :wuerg:
    Az előfizetések ... és a kulcsok nem kerülnek sokba....:music: Ami sok aranyat elvitt tőlem... az a hajtass fát és a temérdek gyümölcs trágya....:wuerg: Az előbbiről hamarabb lemondtam... s utána a az érés gyorsítóról is... mert nincs hova siettetni...:wuerg: Car volt a saját káromon megtapasztalni....:( Az átalakító sokat segít ez jogos... de esetemben a 8 óránként jelentkező megrendelő 2* van kiszolgálva... és a 16 órás egyszer reggel....:music: A hétvégi is max 3 alkalommal kap kiszolgálást. szóval inkább csak kompenzálja a kieső megrendelőket.

    Szóval a 2 előfizetéssel + kulcsok vásárlása nélkül... - már ezt is hanyagolom .... semmivel nem haladok lassabban- gyorsabban mint aki pénz nélkül játszik de minden megrendelőt kiszolgál;) szerintem...:)

    Szóval ide egyenlőre nem kell sok pénz8)
     
  3. Goran

    Goran Fórum hercege

    éKét eredményt is hozok, egyik sem vészes

    [​IMG][​IMG]
     
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Ugyan nem mentettem , de semmi változást nem tapasztaltam. Az UH is lejárt 15 óra előtt, ott sincs változás, 2db
    32 órást indítottam mert a 3. is ott körül tartott, de simán beadtam a bükk fát mindkettőbe.
     
    juliannakoczkas, Puszpang, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Szerinted az ATP-t emelik ? Arról nem lehetett olvasni, csak a mennyiségről és a kötelező fa-kiváltásokról.
    Nekem már a 64 db-os barack igényük sem tetszett és még ezt is megfejelték ??? Ez így nem lesz jó.
    Marad az átalakító, és az onnan kapott ATP-vel fogok majd csak haladni, és így legalább azt és annyit és akkor termelek-állítok elő, amikor épp nekem jó, és nem a BP-nek.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A pénzügyi supportra írtál?:eek:o_O
    Nem csak a jelvényeknél lesz letiltva?
    64 barack helyett 42 ha jól látom....
     
    juliannakoczkas és Goran kedveli ezt.
  7. Goran

    Goran Fórum hercege

    SZerintem arról volt szó, hogy a bükköt nem lehet majd a jelvényhez beadni, a 32 órásba továbbra is lehet. Jelvényeknél nem nézted hozza-e?
     
  8. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia, sziasztok
    én azt látom, a valós pénz használata +1 termelési helyet biztosít. a 3. termelési helyet én is csak kulcsokért cserébe tudnám/tudom megszerezni.
     
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Lövésem nincs, csak felületesen olvastam vissza, mert tegnap szinte egész napon nem voltam.
    Akkor jó, ha az UH.-ba be lehet adni. A jelvényekért meg megterem a hozzávaló.
     
    juliannakoczkas, Kuzdern, Goran és 4 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    3x 48 barack nem vészes? Nem is elhanyagolható szerintem. Igaz Fedornál a cukorka, kulcs. No, de akkor is.
    A szemmel látható változás:
    [​IMG]
    A semminél több, de nem sokkal. Kérem szépen, ha valaki látott már hegynek felfelé folyó vizet, ne tartsa magába, szíveskedjék megosztani. Ebben a szép Északi erdőbe nem is értem miért, de a víz visszafelé folyik?o_O Ettől még szép a táj, csak kicsit zavaró. Meg ugye "ha már egyszer építkezik"....
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    A mai munkások általi nyeremény : 2 db Instafa .
     
    juliannakoczkas, -gyöngy-581 és Goran kedveli ezt.
  12. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Nem értek a technikai részéhez, de elképzelhetőnek tartom, hogy azt a részt folyamatosan piszkálják, mert ha lesznek ólak, egyéb játékelemek még, akkor ugye nem csak arborista jelvényeket kell majd gyártani a többi játékelem fejlesztésének feloldásához.
    :)
     
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Pepita, csak elosztva a két megrendelő között, megfejelve Ansu egy raklap Ansu barackkal, amit tegnap váltottam ki, mert KI KELLETT váltanom köszönhetően a változásnak.

    ATP változás? Semmi.

    Elmehetnek a búsba a változásukkal együtt, sikerült egy amúgy is nyögvenyelős cuccot egy raklap c.arrá változtatni, gratulálok
     
    ursa11, juliannakoczkas, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  14. Goran

    Goran Fórum hercege

    SZia, matematikailag igazad van, de az élet mindig valahogy máshogy alakul. Mint írtam is valamelyik nap, egy farmaranyat sem költöttem, forintot meg főleg nem, és kb 1 szinttel vagyok elmaradva azoktól, akik igen, pedig én sem lógok folyamatosan a farmon. Mint ahogy látszik, hogy mennyi a farmaranyam, pedig egyetlen egyet sem vettem, csak épp nem pocsékolom mindenre és szépen gyűlik. Szépen jönnek a kucsok, mindig tudok két 32 órásat indítani ingyen és mellette még máshova is jut legalább 1-2 dupla rekesz, így is van kb 100 kulcsom tartalékban, úgy tűnik szeret a játék jobban, mint másokat. [​IMG]
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Atp változásról nem is volt szó:music:
     
    juliannakoczkas, alex0824 és Goran kedveli ezt.
  16. Goran

    Goran Fórum hercege

    2x48, a másik kép egy másik farmról van, így most legalább lesz hely végre a pajtában, hehe.
     
    juliannakoczkas, alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A kérdés nem az volt, hogy mennyi pénzt kell beletenni, hanem hogy valós pénzzel lehet-e gyorsabban haladni az ATP csikon vagy sem. A válasz igen, lehet rajta rugózni hogy mennyibe kerül, meg mennyivel lehet gyorsabban haladni de a válasz igen, ennyi.

    Aki pénzt tesz bele, és minden megrendelőt kiszolgál még mindig előrébb lesz, mint aki pénz nélkül játszik, és minden megrendelőt kiszolgál.

    2 hónap sem telt el hogy bejött a gyopár, most még nyilván nem lesz nagy különbség. ATP szintben legalábbis nem.
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Alex!
    Ide nem hiszem, hogy a fákon kívül mást is terveztek, az majd egy másik területrész lesz.
    Ha beszállsz a felvonóba, onnan ki az erdőbe,/mostani fák ültetésének a területe/ már látod is bal oldalon a vízesést és onnan visszafelé folyik a folyó.
     
  19. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Tegnap még arról volt szó, hogy a napi 2 megrendelő kevesebb dolgot fog kérni és csak a hétvégi nehezíti meg a kérését, ezzel szemben amit hoztatok, nem ezt mutatja. Most akkor mi van ???

    Kedves Játékosok!

    Az e heti ütemezett szinkronizálással - 2023. január 18-án (szerda) 14:00 órától - a következő változások érkeznek a Gyopárvölgy megrendelőihez:


    - Fedor Pigwidgeon ügyfél eltérő mennyiségeket (valamivel kevesebbet) kér;
    - Scarlett Reynardson ügyfél eltérő mennyiségeket kér (valamivel kevesebbet);
    - A hétvégi vásárlónak - Irina Adler - valamivel nehezebb követelményei lesznek.
    Minden ügyfél (kivéve a hétvégi), kérhet gyümölcsöt minden alpesi fáról a játékos szintje alapján, még akkor is, ha azt még nem oldotta fel a bölcsesség ösvényében a gazda.
     
  20. pöttyzorka

    pöttyzorka Junior szaki

    Sziasztok! Miért nem lehet bemenni a fűrészmalomba?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.