Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Köszönöm a választ, úgy teszek!
     
  2. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Köszönöm szépen, megtaláltam!
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mai munkások adta aji : 1 db Instafa :p
     
    juliannakoczkas és alex0824 kedveli ezt.
  4. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Elértem a 13. szintet, a nyári cseresznye teljesen fölfejlesztve kiültetve.

    A kis farmon elértem az 5. szintet, megvan a kitehető és ezzel ott bezár a gyopár a bp meg legyen boldog a lenyúlt
    fűrész molnár előfizetéssel. Nem az a pár száz forint zavar, hanem az az eljárás amivel a problémát kezelték.
     
  5. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Lehet már modik sincsenek!?;)

    Nekem ma 240-et adott két helyen is, a 9 és a 10 szinten. Pont azért figyeltem és adtam össze, mert tegnap olvastam, hogy valaki 230-at kapott.
    A bagoly meg 120-at adott mindkét helyen.
    Nálam is lazaság van. Igencsak hiányosak a fáim. De már dolgozom rajta, hogy ahová nem tudok új fát tenni, ott a fenyú pompázzon! :)
     
  6. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    nekem ma is 230-at adott, a duplázásnál is. a 13.-i szintlépés óta folyamatosan 230-ad ad. lehet, csak véletlen egybeesés, itt már semmi sem biztos :)
     
  7. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Kaptam választ, olvasható.
    Szerintem pont olyan amilyet vártam....
    Várják a hétvégi megrendelőt...kíváncsiak hogy az többet vagy kevesebbet kér.
    Igaz hogy a hétköziekkel van gond jelenleg... azt jelenleg nem javították még...gondolom megerőltető a fejlesztőnek.
    Addig játszunk így, ennyi.
    Az azért érdekelne hogy ha 96 barackot kér, de csak 94 van nálam akkor miért nem tudom teljesíteni???
    Hiszen nem annyi mint ami le van írva, de nem olyan nagy az az eltérés....
    Jaaaaa...hogy nekem nem lehet.
    Egyre gázabb az egész...
     
    alex0824, Sziszi1950, Puszpang és 4 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem pont annyit kér a hétvégi megrendelő , hogy egy picivel több legyen , minta raktár kapacitásunk , és evvel rávesznek arra , hogy meneteljünk még x szintet , hogy fejleszteni tudjuk .
     
    alex0824 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia!
    Tudom miről "beszélsz", azt is, hogy bosszantó, már ez az egész gyopáros.
    Azt azonban nem szabad elfelejteni, hogy a moderátorok is csak arról tudnak tájékoztatni, amiről őket is tájékoztatják.
    Az ismertetőben csak a kezdő dátum olvasható, hogy mikor, mit és meddig, arról a továbbiakban nincs szó.
    "Az e heti ütemezett szinkronizálással - 2023. január 18-án (szerda) 14:00 órától - a következő változások érkeznek a Gyopárvölgy megrendelőihez:......"
    Egyre jobban erősödik az elhatározásom, hogy a második felhőig, ha már ennyit beleszórtam, de nem tovább.
     
    alex0824, zoldert, Sali~*.*.* és 9 más kedveli ezt.
  10. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Feketén fehéren le van írva hogy a 2 hétközi megrendelő valamivel kevesebbet kér.
    Erre 56 helyett kér 96-ot.
    Az kevesebb???
    Hiba van. Szerda óta. Ma péntek van.
     
    alex0824, daszi, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Értem én, hogy miről beszélsz, hidd el. A változás szerda 14:00 órától -
    Valami elindult, pl. a Ácsműhely, Fűrészmalom.... a megrendelőknél még nem indult a kevesebb kérés....
    Hogy mikor az konkrétan nincs ott. Itt a hétvége, majd meglátjuk, hogy ott lesz-e változás.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Heti szinkronizálások miatt szerintem bármi változás a jövő héten várható...:music:
     
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Most a 9. szinten vagyok én, a 10. meglesz aztán csak akkor nézek ide be, ha éppen van időm. Napi 1 v 2 alkalom. Azt csinálnak vele, amit akarnak..

    Most eszembejut az amikor az újabb szintek(sosem tudom megemészteni, az első hatalmas csalódás lett a játékban) megjelentek a farmon. Mindenki szinte v legalábbis sokan írták, hogy a pont másodlagos, s lám most mégis a főfarmon is a pontokat nyomatják minden téren, s itt is az a lényeg.
    Akkor hogy is van ez? Nehogy már értékesebb dolgok legyenek a pontoknál... az azért mégsem járja.

    El is felejtema legfontosabbat :) Kulcsokhoz csak megrendelők útján lehet hozzájutni?
     
  14. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Fák aratásakor is kaphatsz kulcsokat. Főleg a hosszabb érésűeknél. De nem túl sokat. Többnyire reggel szoktam én kapni 14 helyről max.3-at, de van hogy egyet se.
     
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Kösz, ilyesmire nem emlékszem. Csak mostanában alig kapok, azért kérdeztem. Azt hittem lemaradtam valamiről.
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sikerült kipipálni minden fejlesztési lehetőséget a tárolóknál...:music:Most ismét jelvény gyűjtögetésbe kezdtem;)
     
  17. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Volt már nálatok olyan, hogy nem lehetett kivágni a fákat?-.- Már többfélével próbálkoztam, ki-be lépés,
    frissítés.
    Van ötletetek?
     
  18. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Nézd meg a raktárat, vagy a gyümölcsök, vagy a fatuskók rész betelt. Valamelyikből üríteni kell. Vagy jelvényt vagy újrahasznosítást javaslok.
     
  19. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Köszi, megnézem:)
     
  20. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Ha kivágni nem tudod a fát, akkor a raktárban a fatuskóid teltek fel...menj a fűrészmalomba és gyárts belőle valamilyen faanyagot a fákhoz, utána ki tudod vágni a fákat.
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.