Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sziasztok.
    megtört a jó sorozatom.az előbb nyitottam a 3 db 32 órás átalakítót. az egyikben nem TP volt. megnéztem a jegyzeteim, 12xnyitottam egymás után úgy, hogy mindig TP-t adott. 12x3 az 36 nyitás, csak ATP sztem a 32 órás a legjobb. de másnak meg más a legjobb, ilyen játék ez :)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazad is van, meg nem is. Az előbb írtam, hogy csak egy darab barackom maradt. Jelenleg ennyi van:[​IMG] Mire újra jön a megrendelő simán kiszolgálom a kért 90 körüli mennyiségből.
    Persze igazad van könnyű nekem is és Holdfenynek is, hiszen nem köt bennünket munkaidő, de zoldértet sem.
    Azt, hogy mi lesz a 15. szint körül: Halvány fogalmam sincsen, hogy csinálom-e tovább vagy sem. Még azt sem látom át, hogy a 14.-en mi fog rám várni, nem hogy távolabbra nézzek.
    Ja és még egy tény: használok gyorsítókat, de azokat a hosszabb érésű fákra és nem a barackra szórom rá :)
    Még 3 darab 2-es jelvényre lenne szükségem, hogy végezzek a nyári cseri rúnáinak kiváltásával. Így a bükkfákat szeretem gyorsítani és szaporítani.

    PS: Azt hiszem itt a kitett fák arányát kell alaposan megfontolni, felkészülni arra, hogy nagyobb mennyiséget is oda tudjunk adni a megrendelőknek, ha azt kérik.
    Vagy nem is kell használni a megrendelőket, hiszen ez is csak egy játékelem, amit vissza is lehet utasítani, ha nem felel meg nekünk.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.23
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Itt mindenki a saját játékát űzi;) Én a 10. szinten döntöttem úgy hogy elzártam a pénzcsapot... Mindennek eljön az ideje:music:
    A 32 órásat könnyű megtölteni;) de azért csak 200 Atp jön;) Nálam az éjszakai megrendelők nem játszanak.... valamivel meg haladni kel:pxDxDxD Nomondjuk nálam nem volt még 12-es sorozat:wuerg::oops: de még 10-es sem.....:(
     
  4. zozma119

    zozma119 Járnitanuló

    Ma egyáltalán nem enged humuszt gyártani. Azt írja ki, szerverhiba. Így hiába fizetek elő bármire is, egy nagy csalás ez az egész.
     
    alex0824 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  5. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Másik gyümölccsel próbáld, elvileg úgy engedi.
     
  6. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nálam a mandula nem kell neki most diót kap azzal müködik
     
    Kuzdern, alex0824, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hétvégén jobban telik;)
    Kereszt....:music: Mindenki cipeli... és mindenkinek a sajátja nehéz:music:
    De itt vagyunk!:inlove:
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A mai munkások adta aji : 2 db Temérdek fatermés .
     
    Kuzdern, alex0824, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Nálam engedi ugyan azt a fatermést beadni a humusznál szalakka pálmát adok be, mennyiséget jelölök ki, abból van a legtöbb.
    Amikor növényeket kér, akkor terrortojással töltöm fel.
    Ugyan ez van a zöld üzemanyagnál, most ólakat lehet beadni, ott is a mennyiséget jelölöm, közel 900 piros szamáristállóm van,
    amikor terményes ólakat, akkor vetekszik a sárga birkanyíró, a sárga tehenészettel, szinte darabra ugyan annyi van.
    Amikor fákat kér, egyszerűen nem is indítom el.
    Amikor szerszámkészletet gyártok, állatokat kér ott az értéket választom, a szerint adok be.
    Ezt az elejétől így csinálom és engedte beadni ma is mindenhová.
    Nálam egész héten pihi volt, naponta csak 3* szedtem le minden fát, igaz ma reggelre megakadtam kis időre a barackkal, ma kicsit belehúztam, cirka időre leszedtem, de ott tartok, hogy betelik a tárolási kapacitásom, ma még legyártottam 1 db 1-es és 1 db 2 szintű jelvényt, hogy fogyjanak a gyömölcsök és ezzel a kör be is zárult, mert 12 a tárolási kapacitás 12db 2 szintű jelvény várja a nyári cseresznyét, de még 3655 TP míg elérek a 13 szintre.
    Most ott tartok, a jövő héten már csak 2* fogok szüretelni, mert azért a megtermelt gyümiket minek törüljem,
    inkább nem is termelek.
    Ilyen arányban vannak kinn a fák nálam.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.23
  10. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Hasonló gondokkal küzdöttem én is a kapacitás tekintetében...én indítottam a 40 órás átalakítót, jelvényekkel és gyümölcsökkel, így lett egy kis mozgásterem.
    A humuszos hibára:
    Ugyanúgy indítottam és is mint eddig, csak én sárkánygyümivel.
    Ma 18:20-kor az első indításom még engedte, a közvetlenül utána berakottat már nem. Másik gyümölccsel engedi...
    És nem, nem a pajtakészletet védi, nem hiszem hogy beállítottak egy 280ezres korlátot... (annyi van belőle)
     
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Na igen én is indítottam már párszor 40 órás UH. főleg a cukorka reményébe, de még egyszer sem adott cirka 4-5 alkalom volt.
    Ráadásul írdatlan mennyiségű cucc kell bele, míg a 32 órást letudom 1 bükkfával, addig oda már nem is tudom mennyi bükkfát, nagy
    szerszámkészletet, luxus humuszt és gyümiket is adtam be 1-1 feltöltésnél na meg míg kivárja az ember az a 40 órát .....;)
     
    Kuzdern, alex0824, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    ha 3 átalakító megy egymás mellett ott azért nem kell 40 órát várni....:music: ha csak nem egyszerre indult mind8)
     
    alex0824 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Megy 3 egyszerre, de nem 40 órással, 3-at szerintem el se tudnék indítani a 40 órásból, ha All in-eznék akkor sem :)
     
    Kuzdern, alex0824, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  14. zozma119

    zozma119 Járnitanuló

    Köszi a segítséget, tényleg. :)
     
    alex0824, -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt hiszem, hogy ez a korlát amit sejtek csak a farmra igaz. A szalakka viszont bahás.... Aki jött és panaszkodott, hogy sikertelen ő mind farmos gyümivel próbálkozott. Ha ebben tévedek szóljatok nyugodtan, lehet, hogy elkerülte valaki írása a figyelmemet.
    Hajni pedig rémfatermést adott be, szintén sikeres volt a beadása, nem ütközött akadályba. Tehát ez az akármi (nem tudom, hogy minek is nevezzem) csak a farmos gyümikre igaz és arra a fatermésre amit eddig beadtunk, ha váltottunk akkor már elfogadta a másik termést, de én például szintén farmosat választottam, egyszerűen nem volt kedvem lapozni egy másik területre.

    Átalakító: Nálam is 3 fut egyszerre, egyszerre indítottam el azokat és 32 órásak. Pontosan ugyanúgy ahogy Te is, bükkfát adok be, mert ez a legegyszerűbb és nem kell túl sokat várni sem rá, hogy beérjen. A cukorka nem izgat különösebben, úgyis teljesen kiszámíthatatlan. A 40 órásból sokkal többször kaptam egyebet, mint a 32 órásból, ahol összevissza csak egyszer fordult elő, hogy nem ATP-t kaptam halvány fogalmam sincsen, hogy hány indításból.
    Mivel számomra nem olyan fontos a csík én ennél fogok maradni, ha nem lépek vele 7 nap alatt szintet, akkor majd lépek 8-10 nap alatt, különösebben nem izgat fel a dolog...
    Van türelmem kivárni és nem vagyok semmivel előbbre, ha sietek :), mert nincs hová sietnem..
     
  16. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    én állandóan mandulát adok be, az előbb is azzal indítottam a humuszokat, nálam gond nélkül elfogadta eddig.
    PS
    közben kipróbáltam az összes gyümivel az almától a manduláig ami azon az oldalon van, nálam bármelyiket próbáltam, mindet elfogadta
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.23
    alex0824 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziű4
    Akkor Te vagy a mai nap hőse akit nem érintett a hiba amit mi itt átéltünk. Szerencséd volt :) Csak ne hogy elkiabáld, mert volt itt olyan is akit csak este érintett :)
     
    HéricsBáró, alex0824 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Most beszéltem egy német ismerősőmmel...náluk van kint hivatalos közlemény a humusz gyártás hibájáról...a lényege az, hogy volt akinél a gyümölcs helyett a fákat nyelte be a rendszer a humusz készítésénél...tehát mondjuk aki eddig almát adott be, az most addig tudta gyártani a humuszt az almából amíg volt a menüben almafája....a hiba nem minden gyümölcsöt érint...gondolom előbb-utóbb nálunk is lesz belőle valami hivatalos....én eddig mandulát adtam be, most megnéztem egy darab fa nincs a menübe...
     
    Anulu73, ursa11, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Én is mandulát pakoltam idáig be, nem volt gondom vele.
    Zsona írására felkaptam a fejem, megnéztem mennyi mandulafám van a menüben, ha letelik a humusz 10 perc múlva, akkkor is mandulát fogok betenni, de megnézem mennyi mandulafám maradt.
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern és alex0824 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nincs egy darab alap cseresznyefám sem a raktárban, csak XXL-es fejlesztést találtam, valószínűleg igaz lehet az ismerősödnek.
    Még szerencse, hogy nem a féltett kriptáim hiányoznak, vagy bármelyik rémfám...:cry::oops::cry:xD Eszembe sem jutna magamtól, hogy az almafáim számát ellenőrizzem, de még az értékesebbeket sem, ha fatermést kér egy feladat...
    Van meglepetés bőven itt a gyopárnál, remélem ilyesmi több nem lesz...
     
    GA-BI-O-Farm, HéricsBáró és alex0824 kedveli ezt.