Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A 10. szinttől , olyan 250 ATP választ el .

    [​IMG]
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  2. tyukanyo588

    tyukanyo588 Utánpótlás-írogató

    Köszi megtaláltam:) Tettem is be két fát! Olyan jó hogy itt ennyi segítő ember van :)
     
    Baby72 és Sali~*.* kedveli ezt.
  3. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Rád van bízva, de szerintem se leszünk ezzel beljebb.
    Úgy tűnik, most az a sláger, hogy egyféle gyümit kérnek a megrendelők. Nálam a 16 órás ma 3x43 fenyőt kér. (Az egyikre még várnia kell.) A 8 órást épp az imént szolgáltam ki, 1x17 meggyet és 2x29 ansut kért. De a hétvégi is az ansu készletemet apasztotta, de már nem emlékszem, pontosan mennyit vitt el. Én azért holnaptól írogatom. (Remélem, eszembe is jut, amikor kell.)
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A mai munkások adta aji : 3 db Hajtass fát .
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jelentem azon én is :D
    Most számoltam össze hány darab 2. szintű jelvényre van még szükségem a férőhelyek bővítéséhez, hát... nem mondom lesz még dolgom a termések kigazdálkodásával. :cry:xD:cry: no nem baj, versenyezzetek csak ti ketten a ki ér előbb el a X. szintre című játékkal, én pedig bővítek a bükköt ültetem amíg el nem fogy a jelvények beadási lehetősége. :D
    No ettől félek a legjobban, kattogok, aztán a végén eszembe jut, hogy hoppá írni szerettem volna :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.23
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Fel fogom írni innentől én is, mert gyanús nekem, hogy sokkal többet kérnek mint eddig. Fél óra múlva jön a 6 órás, remélem nem fogok kiakadni rajta. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.23
    GA-BI-O-Farm, Baby72 és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. tyukanyo588

    tyukanyo588 Utánpótlás-írogató

    Ráadásul ki is van váltva már 3, a jobb oldalon a sarkon járok :) Már rég termelhettem volna! De eddig nem kérték! Akkor most átnézem a többi fát is, hátha okosabb leszek :)
     
    Baby72 és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Egy újabb érdekesség, de lehet hogy csak engem zavar.
    A barack alatt található a fáknál az ansu barack.
    Viszont a nyáricseresznyét a meggy fölé rakták.
    Logikus.
    Vagy nem.
     
    Tej-Csárda és sutimami57 kedveli ezt.
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Mondhatni, Ti vagytok a Gyopárvölgy úttörői... A lényeg egyébként az lenne, hogy minél több szintről jöjjenek infók.

    Tök mindegy, ha valakinek csak naponta kétszer, esetleg háromszor van ideje játszani. Nem mindenkinek van lehetősége (és megkockáztatom: szándéka) másfél óránként barackot szedni. Szóval nem is csak időbeosztás, hanem szabadidő (és talán józan ész) kérdése is.
    "A kevesebb néha több." A BP-nél vagy nagyon félreértették vagy nagyon is szó szerint értették ezt a szólást. Kb. másfélszeresét kérik, mint eddig.
     
    GA-BI-O-Farm, Baby72, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
  10. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Scarlett elég gyakran kér 2X96 darabot, a másik 2 megrendelő is viszi, így szinte 1 kiszolgálással nem is biztos hogy elég a 250.
    Leírtam amúgy ugyanazt amit Te a belépésekkel, időbeosztással kapcsolatban, csak inkább nem küldtem el a szalonképessége miatt. :D
    Szerda óta lázongtam itt a "valamivel kevesebb" és a valóságbeli eredmények miatt, de érdemi választ nem kaptam sehol semmire.
    Akadtak okoskodók, hozzászólásgyűjtők, fogalmatlanok, de egy olyan sem aki leírta volna hogy elbaltázták.
     
    GA-BI-O-Farm, zsona416, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Összehozta az embereket, mint a Magyar Falu Program. :D
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én már beszedtem egy fogalmazásgátlót , szóval hamarosan megered a nyelvem .
     
    Tej-Csárda és zsani_apja kedveli ezt.
  13. tyukanyo588

    tyukanyo588 Utánpótlás-írogató

    Na a vevőm már vigyorogva távozott :)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szerintem Gyökérvölgynek kellett volna elnevezni, nem Gyopárvölgynek....:oops:xD
    Én már csak így nevezem amúgy...
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem ne , mert minden a gyökérből ered , hol van még a szára , a levele , a virága , satöbbi - :D
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  16. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sziaxD
    amennyiben rám gondoltál mint másik versenyzőre, azt kell mondanom, lehet, hogy Neked, mint külső szemlélőnek ez jön le, de az igazság másutt van. ami engem illet : tudom, hol a helyem, nem szállok el magamtól, én 241-es szintemmel nem akarnék versenyezni egy 253. szinten levő sokkal-sokkal több tapasztalattal rendelkező játékossal. mit lehet ilyen esetben tenni rybarkám? - kérdeztem magamtól és úgy döntöttem, tanácsot kérek. levelet írtam Holdfenynek, megkértem, segítsen. és Ő megtette :) az Ő tanácsainak köszönhetően, meg amit itt a fórumon Tőletek, az úttörőktől ellestem, csinálom a dolgaim. nekünk, akik utánatok ballagtunk, (nem a zöld csíkról beszélek) sokkal könnyebb a dolgunk, mert Ti megosztottátok velünk a tapasztalataitokat, tanácsokat kaptunk, nekünk sokkal könnyebb a haladás, mi már az általatok kitaposott ösvényen járunk. tudom, nem komolyan gondoltad a ,,versenyezzetek csak ti ketten,, mondatot. :mad:befejezésül elárulom, mire jötten én rá : ebben a játékban a legfontosabb 3 dolog az :IDŐ,meg az IDŐ és a MÉG TÖBB IDŐ, amit a játékra tudunk/akarunk fordítani:oops:
     
    PZoli64, Puszpang, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Csinálok egy táblázatot, ha gondoljátok pár adattal megnézhetjük, hogy szintenként változik-e a megrendelés. Ez az én mostani 6 órásom:
    Megrendelők:
    szint: 6 órás: 8 órás: 16 órás:
    12.24 alpesi
    14 ansu
    5 meggy
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem könnyű a mostani megrendelők kiszolgálása mellett jelvényt gyártani... :music: Én még az előző megrendelő igények alatt végeztem velük... de nem bírom újra telepakolni a jelvénytárolót... - no mondjuk simán beadom az újrahasznosítóba is;)
     
    GA-BI-O-Farm, zsona416 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsánat, de jókat kuncogtam rajta mikor olvastam a párbeszédeteket és csak viccből írtam a versenyzést :)
    De valószínűleg igazad van. Sajnos én időmilliomos vagyok itt a játékban, hidd el ez nem nagy öröm számomra, hogy látom közvetlen közelről a játék hanyatlását...
    Szívesebben fordítanám én is önfeledt játékra ami régen is volt, mint a fórumon a felesleges szócsatákra.
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor most felkérlek egy házi versenyre;) Megtisztelnél vele;)
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.