Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  2. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sokan írták, hogy megteltek a tárolók, már jelvényt sem tud többet készíteni.
    Mi itt a probléma? Nem tudja szedni a gyümölcsöt, kivágni a fákat? Nem is szükséges, mert itt ezek a műveletek nem adnak Tp-ét.
    Na ez az a pont amikor már csak akkor kell belépni amikor jönnek a megrendelők és ki kell szolgálni őket és amit elvittek
    azt lehet pótolni. Amikor megint megtelik a tároló lehet pihenni.
     
    Orsi040506, farmerogirl, Puszpang és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez is egy megoldás....:music:
    De most az lehet a panasz hogy megtelt...:music: Máskor meg hogy sok időt kell itt tölteni:p
    Itt nem lehet jó a játék...:music:
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Még sehogy , mert valahogy elő kell kaparni 2500 csillagot , és amíg nem tudom a hogynat , addddim megrekedtem .:cry:
     
    farmerogirl és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Én csak a németet olvasom, ők is annyira el vannak ragadtatva tőle, mint mi. Tiszta boldogság, ha valami fél órán keresztül viszonylag normálisan működik. Arra azért kíváncsi lennék, hogy mikor akarják aktiválni a szürke gombokat. Elég macera visszatolatni az alsó szintre, hogy kilépjek a játékból.
    Kiegészítés: Fedor kért a 12. szinten 4 ág, 2x12 bükk és 48 alpesi
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.23
    ursa11, stb_farmer, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szomszikám... hamarosan aktiválnak sok mindent...:music: Akkor lesz ám újabb panasz áradat;) Persze azt fogjuk /fogják gondolni hogy a régebbi jobb volt... Az a régebbi ami most van:pxDxDxD Ami most nem tetszik8)
     
    stb_farmer és nünülady kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na csak ezt néztem meg, Olasz
    Jelen állapotában gondolom a többi ország is így van vele. Bár nekem tök mind1, nekem a saját véleményem számít.
    Cosa ne pensate della nuova espansione la Valle delle stelle alpine?

    1. Mi piace

      10 voto/i 10 fő
      5,9% tetszik
    2. Sono Indifferente

      8 voto/i 8 fő
      4,7% közömbös
    3. Non mi piace

      152 voto/i 152 fő
      89,4% nem szereti
     
    Sali~*.*, sutimami57, kukori80 és 4 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szerintem , valahogyan mindenki pontosan ezt gondolja saját magáról . :D:inlove:
     
    stb_farmer, -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kérdés... Itt hányan voltak akik több farmmal szavaztak?:music:
    A nem szereti közül ki csinálja?:p Kinél szentesíti a cél az eszköztxDxDxD
    S máris árnyaltabb a kép!8)
     
  10. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Számomra az a régebbi, ami nagyjából 3 évvel ezelőtti. Azelőtt még volt a híres német precizitás.
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    3 éve?:eek:

    Mindig voltak hibák... lesznek is...:music: A sziklák is kopnak a gyenge víz hatására... 8)
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én nem szeretem a pacalt , de ha éhes vagyok , és nincsen más , akkor megeszem .
     
    -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Volt már akinek a pacalpörköltjét megkóstoltam;) Finom volt... de tuti nem enném minden nap:p
    Te abból is jót csinálsz:inlove:
     
    Szomszika kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A mai munkások adta aji : 2 db temérdek fatermés . :inlove:
     
    stb_farmer és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Honnan tudod nekem mi a célom a farmon? Bocs, hogy játszok és azt csinálom amit akarok. amihez épp kedvem van.
    Hát hallod a fenét nem érdekli, ki mit vesz aranyért, csak szerintem az se normális, hogy a megrendelőknek arannyal fizetsz,
    de ez a Te dolgod.
    Szerinted van nagyon jól optimalizálva, mert Te gondolkodás nélkül fizetsz a megrendelőknek én meg inkább termelek, de nem
    ülök egész napon a gép előtt.
    Már bocs, de én se fejtegetem a Te agyi kapacitásod és ezt elvárom másoktól is.
    Most komolyan ez le tudod írni? Ki az isten vagy Te, hogy azt írod hamarosan aktiválnak sok mindent? Vagy talán a BP
    szócsöve vagy?
    Több mint 1 éve van Unity . Úgy érzed, a farmon minden rendben van, nincs rajta semmi javítani való?
    Az meg aki ezt szóvá teszi, Te egyszerűen elküldöd gondolkodni, hát légyszí néha tanúsíts némi önvizsgálatot.
    Megjegyzem nemzsu, ha jól emlékszek tegnap épp ezt fejtegette, hogy teli van a tárolója.
    Őt vajon miért nem küldted el gondolkodni?
    Már épp elkezdtem elfogadni a stílusod , de valahogy ma mindent vittél. Marhára örülök neki, hogy ezt a topicot is sikerül szétbombázni, mert sokaknak teli a hócipője veled is, csak inkább már nem is írnak semmit.
    Úhh, egy újabb szép kis szösszenet tőled.
    "Mindig voltak hibák... lesznek is...:music: A sziklák is kopnak a gyenge víz hatására... 8)"
    Már nem is találok szavakat, a végén még valami istenverte helyen kezdem érezni magam.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.23
    ursa11, stb_farmer, Tej-Csárda és 10 más kedveli ezt.
  16. Hofeher1

    Hofeher1 Utánpótlás-írogató

    Barack fáknál újjabb hiba végigér a zöld csik de még 2:18 van vissza a 1:30 fákból !!!

    Köszünjük a sikeres javitást szokás szerint.

    Bocs Othep légyszi ha ráérsz nézz utána.
    Frissités ki be lépés cc nem segít.

    Köszönet előre is.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.23
    sutimami57 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Szeretnék megkérni Mindenkit, hogy a személyeskedést fejezze be!
    Elhiszem, és megértem, hogy Mindenkit frusztrál a Gyopáron tapasztalható hibák tömkelege, de a hangulatáért mindenki önmaga felelős nagyrészben, nem csak a körülmények!

    Kérem, vegyetek elő kicsit vidámabb témákat, vagy csukjátok be pár órára a farmot!
    Köszönöm szépen!
     
    stb_farmer, Tej-Csárda, Netudki50 és 7 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kiváltottam a 10. szinten levő területet , na most aztán izzanak a barackfák .
    Így már könnyebben gyártom le a 28 meggyfát hétvégére .
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez elég gyakori ajándék;) De talán a hajtass fát trágya a leggyakoribb a gyorsító rakéta társaságában . S az instafa ritkán jön.. a cukorka pedig egyszer pottyant ki az erdész tarsolyából:music: Az ajándékok miatt van erdész előfizetés... - legalább is emiatt váltottam ki. de jegyzet hiányban nem tudom az ajándékok mennyit jelentenek:) mindenesetre úgy gondolom, a zsákbamacska mindig jó játék amikor aznap belépek a gyopárra;)
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Asszem én még nem kaptam cukorkát munkásoktól . :cry: