Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Én először a megrendelőnek adtam. Gondoltam hamar a 3. szintre tudok lépni és akkor megvehetem a meggyfát. De a meggyfát ( meg minden egyebet) csak jelvénnyel lehet kiváltani. Egy jelvényhez pedig ha jól emlékszem 524 barack kell.
     
  2. EpresAnni15

    EpresAnni15 Törekvő

    kösz ! :)
     
    juliannakoczkas és Szomszika kedveli ezt.
  3. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szia :)
    ha kiváltom a meggyfát , nem is tudom kitenni a területre ? vagy nem értem mi volt a tanuló pénz :)
    Mert én is most szerettem volna kiváltani , csak érdekel , hogy tegyem vagy ne tegyem ? :)
     
    genka53, Baby72, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  4. Goran

    Goran Fórum hercege

    Szia, arra kell vigyáznod, hogy amikor megvan az arborista jelvény, akkor azt mihez társítod. A meggyfát válaszd ki és ott váltsd be, mert alapból a barack fog megjelenni, és akkor nem lesz meggyfád
     
    Tej-Csárda, hóóvirág, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Erről beszéltem tegnap, gratulálok. A FA-t mint választási lehetőséget írtam, azoknak kik gyorsabban szeretnének haladni.

    Amikor az Ácsműhelyben készítjük a terveket a fákhoz figyeljetek hova kattintgatok.
    Az elsőre áll be az alpesi barackfára. Sajnos most belefutottam és meggyfa helyett egy barackfa lett.:(

    Szia!
    Jó kérdés! ;) Bizonyos ATP szint nélkül nem tudunk új fát, fákat előállítani.
    Én kiszolgáltam a megrendelőt, felszabadítottam 10 Főkulccsal 72 órára a 2. termelési helyet, amelyet vásárlással, felröppenőként vagy alpesi megrendelőktől lehet beszerezni. A termelés nem fog megszakadni az idő lejártával. Minden kategóriában külön-külön kell feloldani. Két termelési hellyel gyorsabb a haladás.
    [​IMG]
    :)
     
    Tej-Csárda, Sali~*.*.*, Baby72 és 4 más kedveli ezt.
  6. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    köszönöm :) nagyon óvatos vagyok vagyis remélem az leszek
    így is a szívem szakadt meg tegnap , mert volt 10 db arany kulcsom , nézegettem , hogy mire is jó .
    A nagy nézelődés közepette ráklikeltem valamire , és azonnal volt- nincs lett belőle :)igaz elveszni nem veszett el , csak kinyílt egy lakat .:)azt hittem van felugró ablak :) Hát nem volt.
     
    genka53, Baby72, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kinyitottad a 2. termelői helyet 72 órára.;)
     
    Sali~*.*.*, -vadocka70-, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  8. EpresAnni15

    EpresAnni15 Törekvő

    Köszönöm !
     
  9. EpresAnni15

    EpresAnni15 Törekvő

    Hol található a kulcs ? Én is nézegetném... :)
     
    -vadocka70- és juliannakoczkas kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    További haladásnak tervek szerint gyártok, néhány bölcsesség jelvényt... tartaléknak:music:ja ja tudom... napok kérdése...:p Holnap pedig jönnek a hétvégi megrendelők;)
     
    betonkocka, juliannakoczkas és Goran kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Hogyan fejleszthetted a barackfát? Az Ansu barackfa fejlesztése a 10. ATP szinttől hozzáférhető.
    Hanyadik szinten is vagy?o_O
    Szintrendszer:
    Alpesi szintSzükséges ATP a következő szintigÉpítési tervekMegrendelőFöldterület feloldásaRaktár kapacitás bővítése
    1.50Alpesi sárgabarackfaFedor PigwidgeonKezdő-
    2.80Arborista jelvény - 1. szint---
    3.320MeggyfaIrina Adler--
    4.790---Alpesi fák
    5.2000Alpesi vörösfenyő-I-1.Alpesi fatermések
    6.4000---Fatuskók
    7.14000Amerikai bükkScarlett Reynardson-Zöld üzemanyag
    8.14000---Bölcsesség jelvényei
    Elhasználódó
    9.3400Arborista jelvény - 2. szint---
    10.3900Ansu barackfa-I-2.Alpesi fák
     
    maszilva, ladislaw11, Sali~*.*.* és 4 más kedveli ezt.
  12. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Hú, nem tudom, mit csináltam jól, de beadtam 2 üzemanyaghoz ólakat, és kaptam 555-öt. Ez egy darabig kitart.
    Jót nevettem: meg akartam nézni, hol tudom meg, hogy hányadik szinten vagyok. Rámentem a vonalra, erre kiírta: "Nagyszerű! Már a 0. szinten vagy!" :D
     
    Kuzdern, genka53, -vadocka70- és 4 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt, a raktáradban, megrendelők kiszolgálásából, betakarításból reppenhet.
    [​IMG]
    Ki kell egészítsem:
    Hozzájuthatunk még a piros kosárka alol is
    [​IMG]
    ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.12.22
    hóóvirág, genka53, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Kb. másfél órája kiszolgáltam a megrendelő által igényelt 3 tételt farmarannyal. Erre most megint ott tipródik, hogy virágos ágat és barackot kér.:D:D
    Gondolom lekvárt akar főzni vagy pálinkátxD kiszolgáltam megint. Már csak 85 pont hiányzik a 4. szinthez. Az ma meg is lesz ha az átalakító 5 óra múlva megdob 100 ATP-vel.
    Nálam még csak egy kulcs van, a többi nem tudom hová lett, nem nyitottam ki semmit.
     
    Fuhur, maszilva, -vadocka70- és 5 más kedveli ezt.
  15. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    74 évesen már terhelő 5 percenként megnézni a fákat stb. Nem szórakoztató!!!!!
     
  16. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Én most megálltam a barackfa gyártással. Többször előfordult már hogy beraktam a szerszámokba és a humuszba 2-3 adagnyi termést, állatot. Elindítottam. meg is jelent hogy mennyi idő van hátra a begyűjtésig. Kiléptem. Az idő letelte után visszalépve üresen találtam a begyűjtés helyét, több meg nem lett semmiből.
     
  17. Evica74

    Evica74 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem tudom kirakni a sárgabarackfámat a gyopárvölgynél. Tudna valaki segíteni ez ügyben?
    Előre is köszönöm a választ.
    Gazda: Evica74 ID: 20395389
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Simán be tudtam adni egy jelvényt a barackfához... a runa neve... használj gyakrabban hajtass fát +1
    Kb semmit sem jelent... legalább is nem több mint elvitte a fatermést;)
     
    betonkocka és juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. ILDI1066

    ILDI1066 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Legyártottam 3db sárgabarackot,sehogy sem tudom lerakni. Az első fával nem volt gond,azt már ki is vágtam.
     
  20. EpresAnni15

    EpresAnni15 Törekvő

    Köszönöm szépen ! :)
     
    juliannakoczkas és Sali~*.* kedveli ezt.