Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Elég lenne Fedort kiszolgálnom, hogy szintet lépjek. :) Fogalmam sincs, mit csináljak. :D Gyopi aztán tudja feszegetni a határaimat. :D
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Adjál neki barackot :cry:xD:cry:
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Becsuktam a szemem és hamar elküldtem neki. :D
    Végre tudtam növelni az anyagok előállításához tartozó tároló kapacitását.
     
    stb_farmer, kidmama, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bátor vagy és iszonyúan merész, nem semmi amit végre hajtottál :D
    Behunyt szemmel barackot adtál és nem is keveset :D

    Gratulálok hozzá :D
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ügyesen megoldottad!:music:
     
    juliannakoczkas és zsani_apja kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, most már túl tettem ezen az egészen magam. :D Hál Isten, ma olyan kitisztult az egész. :D Ez olyan megnyugtató. ;)
     
    stb_farmer, GA-BI-O-Farm, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az év elején kb február közepére terveztem a 15. szintet... de reményeim szerint 4 nap múlva elérem... - szerencsétlen esetben 5...:music: Utána még nem tudom hogyan tovább... remélem hamarosan kapunk valami infót!8)
     
    stb_farmer és CsakJucinak12 kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Utána van a 16., szerintem célozd meg azt. :D
     
  9. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Eddig sem tudtad, de azért rászórtál némi farmaranyat.
    A 16. szintnél lesz egy újabb terület, hajrá....a semmibe.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az új terület önmagában nem motíváció;)
    Amíg a sajátomat szórom...8) addig nem gondolom, hogy bárkinek el kellene vele számolnom:p
    A jelenlegi cél, mint sokunknál a 2. felhő8) gyanítom te is azért játszol itt!
    xDxDxD Jó terv:inlove:
     
    CsakJucinak12 és zsani_apja kedveli ezt.
  11. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Nem én reklámoztam hogy rászórtad....és valóban, közöm nincs hozzá.
    Nekem teljesen mindegy hogy február elején vagy végén lesz meg a felhőm. :p
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    El kell hogy keserítselek... Engem sem vitt előre az aranyszórás:oops:xDxDxD Ez nem az a játék....
    Itt csak kényelmi funkciót és játékélményt igazítja az ember napirendjéhez... zöld csík hozadéka kb nincs... persze azért ez árnyaltabb ennél!
     
    CsakJucinak12 kedveli ezt.
  13. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Pont az a különbség közöttünk hogy én már az elején láttam hogy nem visz előre...
    Elkeseredve meg nem vagyok, miért is lennék...
     
    juliannakoczkas, Sali~*.*, Anulu73 és 2 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    A mai munkások adta aji : 3 db hajtass fát

    Ez a völgy annyira nem teszik , minek csinálták mire jó , minek dobáljak be dolgokat ha nem ad semmit , miért is csináljam állandóan lefagy ha belépek , egy újabb elhibázott dolog a BP-től , amúgy is mijamajikód a sok hibától , meg ha már a fórumon vagyok miért nincsen soha hivatalos ha valami rosz , egyáltalán mi a rossz , egyáltalán mi az hogy rossz mert mi eg yegyáltalán a jó ? Vagyis mi a jó a gyopárban , ha ma meg tegnap máshogy működik , akkor mi a jó ? Mi a jó eleve ebben a völgyben ? Az jó , hogy bedobk 30 ezer tyúkólat , és kapok annyi zöld üzemanyagot ami nem kell sehova ? Minek fejlesszem a zöld üzemenyagot . Egyáltalánminek fejleszek valamit ? Egyáltalán mit lehet fejleszteni , hogy jó legyen valami ? Amit most fejlesztek az jó ? Na , meg hát különben is na , de tényleg , mi a fészkes hétfejű srkányfütty miatt kell a vevőknek anny mindnet kérni ? Miért ? Eleve , mikor termeljen le hozzás fa való alaponyot ? oké letermelteltem a fa alapanyagot , de mikor gyártasák fát ? Éés ha még gyártok is fát , mikor arassam le 5x őket ? És ha még le is aratom őket , mikor gyárstak belőlük fa alapanyagot ? És mi a majikód ? És már nem azért de na , hol lehet panaszt benyújtani a völgy miatt ?
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az optimista, célokkal teli vidámság, az előre visz.
    Olyan bölcs vagyok, hogy a 14. szinten megkapom a felhőt, csak nem fogom elérni. :D
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ez pont olyan mint a jútub .
    Próbáld ki , vedd le a hangot és indítsd el egy bármelyiket . Majd csinálj egy másik ablakot .
    Ha nincs hang akkor nem megy az elindított valami , csak akkor ha odakapcsolsz .
    De ha adsz rá hangot , akkor csinálhatsz bármennyi ablakot , emnni fog a videó .
    A gyopár is így lehet , ha látja , hogy nem vagy kíváncsi rá , akkor ő is így csinál .
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ismered a mondást a likról meg a szélről? kb azt éreztem amikor elolvastam amit írtál.
    Ki mondta Neked azt, hogy én nem foglalkozom a gyopival?
    Mi történik a játékban, ha többszörösen jelentkezik be valaki a farmra? volna még pár kérdésem, de inkább nem teszem fel..
    Milyen felhőt osztogatnak a 14. szinten? Lehet, hogy engem kihagytak? Írjak a hibatopikba?
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez még viccnek is rossz8)
    Néha nálam is csúszik az idő...:wuerg: néhány percet...
     
  19. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Hát ez a hétvége sem úgy alakul,ahogy terveztem....a 3 átalakító adott összesen 200 Atp-t,a többi gyorsító:wuerg:Ha már ennyit kell rá várni....hát mit ne mondjak,kicsit dühít>:(Némelyik megrendelő is amit kér.....hát,komolyan mondom,el is ment a kedvem az egésztől. Ja,és a legjobb,hogy egész héten 1 db cukorka volt,úgyhogy a duplázás sem játszik...
     
  20. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Szia :music:
    Sok a jó kérdés, úgy érzem jól döntöttem, hogy elengedem, a csillagok egyszer össze gyűlnek, inkább másba fektetem.
     
    juliannakoczkas és zsani_apja kedveli ezt.