Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Igen azon, de nekem van hozzá egerem is;):).
     
  2. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    azért az a ,,biztos,, még megváltozhat. biztosan Te is a felhősorok miatt kezdtél bele, mint én. mi lesz akkor, ha pl. a 25. szinten megint 1 számunkra megérős felhősor lesz? az már nem éri meg, hogy megküzdj érte? sztem nem olyan biztos a a ..biztos,, a posztod végén, vagy tévedek? :)
     
    juliannakoczkas, Melan, zoldert és 3 más kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Igen, igazad van. Mostani helyzetre reagálva írtam. A jövővel ráérek akkor foglalkozni, ha már adott lesz.
    Tudod, van az a mondás a híddal:) amin akkor kell átkelni amikor odaértünk. Előtte felesleges azon gondolkodni, mi lesz/lenne ha..
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Aktuális hibajavítások :

    ! A szinkronizálás a héten megtörtént, a következő korrekciókat hajtották végre a Gyopár vögyben .
    • Hozzáadtuk a szint szerinti rendezés lehetőségét az ablakban a szántóföldi ültetésre szánt fák kiválasztásához
    • Az időzítő eltávolítva a fűrészüzemben mindig aktív kérésekből: ez a ∞ szimbólum jelenik meg az időzítő helyett
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nos, hölgyek és urak!
    Ami biztos, hogy itt sem bírja velem a tempót. :D
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mai munkások adta aji : 3 db Temérdek fatermés .
     
    juliannakoczkas és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. attlantisz60

    attlantisz60 Utánpótlás-írogató

    Lenne egy kérdésem azokhoz, akik már pár napja szintén a 15. szinten vannak.
    A felhő most ugyanúgy mindenre adja a +1000 % tp/btp-t, vagy csak a kütyükre nem és minden másra igen ?
    3 napja szereztem meg, és jól eldugtam, hogy ha majd nullázom, aktív legyen. Ma viszont valamiért megnéztem és azt írja a felhőn, hogy : Egyéb bónusz sorok TP/TTP bónusz 1000 % hatóidő 6 óra....aktív 40 óránként. Ami az ismertetőben van szöveg a felhő alatt, olyan kitétel nincs benne. Most akkor mindenre hat ez is, vagy ...
    Alpesi ösvény felhősor - Gyopárvölgy - 15. szintjétől

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 40:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorai
    • Jutalom:
      • Több TP/BTP a betakarításokból mindenhol és a tenyésztésből is, Bónusz: 1.000%, Hatóidő: 06:00 óra
    • Nem tematikus felhősor, 10 db 1x1-es dekor helyezhető rá.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hát nem... Látod egy ilyen ügyes és szorgalmas kisgazdával ki meri felvenni a versenyt? Én bizti, hogy nem. Még holnap nem lépek a 15. szintre azt már látom, ha csak nem szakad rám egy édességbolt kínálata, ) ezt viszont erősen kétlem :D:inlove::D
    Egyébként mi ez a szöveg?:music::eek:

    Szia!
    Én ugyan még ezt a felhőt nem értem el, de a kulcsmondatrész ott van kékkel kiemelve teljesen egyértelműen a szövegben. Mindenre hat és mindenhol.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.2.23
    PZoli64, juliannakoczkas, zoldert és 4 más kedveli ezt.
  9. attlantisz60

    attlantisz60 Utánpótlás-írogató

    Eddig rendben, de nem arról volt itt szó sokáig, hogy a második felhő milyen jó lesz az Amarántra, ha nullázni fogunk ??? A kütyüket senki sem említette, hogy arra is hatni fog. Nálam a BETAKARÍTÁS valahogy a növény/állat/fa terméseket jelentette eddig, ezek szerint a kütyük is ide tartoznak.
    Egyébként semmi bajom nincs ezzel, sőt örülök, ha így van.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem, szerintem nem erről volt szó. A betakarítás=aratás minden féle és fajta akárminek az aratása. Erre fog hatni mindenre kiterjedően a felhő.
    A hatása alatt bármit arathatsz és az TP-t/Btp-t ad annak az értéke meg fog nőni. Legyen az ól, fa, növény, dekor. Ellentétben az első felhővel ami csak a dekorokra van hatással.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.2.23
  11. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    az első felhő csak a kütyükre, a másik pedig mindenre.
     
  12. csi48

    csi48 Fórummogul

    Szeretnék 2. szintü Arborista jelvényt előállítani. Csak az Amerikai bükkmakk dióféle, vagy más is? Köszönöm a segítséget!
    Az ismertetőben így szerepel: Diófélék (pl. makk)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  13. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Pont nem az amaránt az, amit mindennap O percezünk, de a kütyüket, igen, mindennap aratjuk.
    Persze, egy TOP elött, ha valaki vadul O percezik amaránttal, akkor jól fog jönni, vagy az ólak O percezése alatt is,de a fő szempont szerintem a kütyükön van.
     
  14. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    1 db. 1. számú jelvény + a makk (nálam 128 db) a 2-es szintű jelvénynél csak a makk, semmi más dióféle, majd a 3 szintűnél lehet más is a makkon kívül.
     
  15. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Olyan gyors voltam megint, hogy dobálta felfele nekem az ablakokat. Gondoltam megosztom. :D Mindegy, engedjük el. :)
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kaptam az előbb Irinától egy cukrot, még a végén meglesz holnap a 15. szint :D és persze a vele együtt a felhő is :)
    No majd kiderül holnap este, magam is kíváncsi vagyok rá :)
    Gondoltam én is, hogy ezt meg kell írnom :)
    *************************************************************************************************************
    Széljegyzet az amarántos nullázáshoz: Sok olyan nagy játékost ismerek akik bizony nulláznak a szintlépések miatt és nem csak a TOP esetében. Neveket most nem sorolok, nem akarom, hogy a topik átmenjen fejlődésibe. Magam is használom a nullázást/növénnyel és állattal is / TP-szaporításra is.
    Persze a fő TP-bevételi forrás a dekorok aratása. A nullázás csak rásegítő eljárás, de létezik, mint a haladás egyik eszköze, ami ráadásul a pajtát is bővíti :)
    Valahogy csak elvergődtem a 254. szintre xD
     
    Utoljára szerkesztett: 5.2.23
    stb_farmer, PZoli64, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  18. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    hát biza jól gondoltad :)) tudod, sztem ez úgy van, vannak játékosok, akikre ösztönzőleg hat, ha látják mások hogy haladnak, akkor azt gondolják, ha másoknak már sikerült, nekem is sikerülni fog. aztán vannak olyan játékosok is, akik azt gondolják, minek dicsekednek az elért sikereikkel? könnyű nekik, mert......csak magamról beszélhetek, soha nem írtam le egyetlen szót sem abból a célból, hogy ,,fényezzem,, magam. ennek ellenére ha vkiben ezt váltotta ki, amikor beírtam a szintlépést, vagy bármi mást, hát kéremszépen az az ő problémája, neki kell megküzdenie a saját démonaival, nem nekem. na szép éjszakát mindenkinek :)
     
  19. zamenik

    zamenik Aktív író

    Érdekes, elmúlt éjfél, Irina még mindig megvan, frissítettem, és így is, hmmmm
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mai munkások adta aji : 2 db instafa