Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kapd elő az ID számodat és a farmnevedet, kérjél segítséget valamelyik help topikban a moderátoroktól :)
     
    stb_farmer és HéricsBáró kedveli ezt.
  2. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sziasztok
    a 16. szinthez közeli játékosok figyelmét szeretném felhívni 1 apróságra, de ha nem figyelünk oda, bosszúságot okozhat. elérhető lesz az európai vörösfenyő kiváltása. én biztosan várni fogok a kiváltásával legalább addig, amíg pár fát learatok, mert megtörténhet, hogy a kiváltás után a megrendelő azonnal kérni fogja a termését (kérheti akkor is, ha nem váltjuk ki, de kisebb rá az esély.) a fa előállításához viszont szükség lesz 2 db metszőollóra is, amit a fák aratásánál kaphatunk. nekem már most nem tetszik az, hogy a fa előállítása felröppenő-függő lesz. igaz hogy a borostyán és a faág is felröppenő, de az csak a megrendelőknek kell. na majd meglátjuk.
     
    stb_farmer, PZoli64, helena64c és 7 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ott vagyunk már?:p
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Próbáld ki Jancsika, kíváncsi vagyok a véleményedre. xD:cry:xD Én biztos nem fogom újra olvasni az elejétől a végéig, bőven elég volt egyszer is...:music:
    Pont erre céloztam a rózsaszín álmokkal abban a hsz-ben amit idéztél.

    Szia!
    Én még eléggé messze vagyok a 16. szinttől, de érdekelne, hogyan tudsz egy olyan fát aratni és onnét felröppenőt várni amit még nem váltottál ki? Van erre valami jó módszered, ötleted ami elkerülte az én figyelmemet?:oops:
    Kérlek szépen mondd el nekem is, mert kíváncsi lennék rá...
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.23
    Melan, HéricsBáró és juliannakoczkas kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. Learatja a többi fát, amiből kap felreppenőt és abból megépíti majd az európai vörösfenyőt.
     
    stb_farmer, Melan, -Böcsi- és 4 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszi, én nem egészen így értelmeztem, de igazad van, feltéve ha a felröpi nem csak kizárólag az új fából jön majd.
     
    stb_farmer, Melan, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem csak az adott fa fogja adni a kívánt felreppenőt.... szerintem....
    Én szeretem a rózsaszín álmokat....
    Mikor bejött a farmra a 300. szint... nem láttuk a végét... de szerintem simán elérhető lesz;) A gyopár segítségével;)
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Biztos, hogy minden fa aratása fogja adni, ugyanúgy, mint a virágzó ágat, csak kérdés, hogy mikor fogja megkapni, mert a virágzó ágat én is nagyon nehezen kaptam. Úgy rémlik, hogy 1 hetet kellett várnom rá.
     
    juliannakoczkas, PalMa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    biztosan nem fogalmaztam eléggé érthetően. mivel a metszőollót a fák aratásából kapjuk, a kiváltása előtt learatom az aratható fákat, hiszen a 16. szinten minden fa aratásából kaphatunk metszőollót, addig várok az új fa kiváltásával, amíg nem lesz pár metszőolló a tárolóban, hogy a kiváltás után azonnal el tudjam készíteni az új fát. képzeld el azt a szitut, azonnal kiváltjuk az új fát, amint elértük a 16-os szintet. a következő megrendelő sokkal nagyobb valószínűséggel fogja kérni annak a termését is, mint abban az esetben, ha még nincs kiváltva. mi lesz, ha úgy járunk, ahogy Kukori írja, majdnem 1 hétig kellett várnia a virágzó ágra. ennyi idő alatt tudod hányszor jöhetnek a kapzsi megrendelők, és naná, hogy azt fogják kérni. én ezt szeretném elkerülni, de természetesen mindenki másképp játszhatja :))
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.23
    PZoli64, Melan, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szerintem is. Mert behoznak egy kis extra mézesmadzagot... Aki eléri a gyopár 100. szintet, automatikusan eléri a farmos 300. szintet isxDxDxD
     
    ursa11, PZoli64, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gondolat olvasást tanulok;) Értettem miről írsz;) A hosszú érésű fák jobban adják majd remélhetőleg;)
    úgy úgy:inlove:
     
    Melan kedveli ezt.
  12. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    ne tanulj Te semmilyen gondolatolvasást, felesleges :)) ismerve a temperamentumod, az egyik kezeddel még a 16-os szint kilincsét fogod szorongatni, de a másik kezed már az új fa után fog matatni, mert neked minden kell, ami kiváltható, ja és nem majd, hanem azonnal:p vagy tévedek?:inlove:
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, így már teljesen világos. Igaz kukori is megmagyarázta, akkor már leesett a dolog , hogy félreértés volt részemről.:D
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ szomszikám szerintem Te tévedsz: megemelik a farmos szintet mondjuk 600-ra és azt fogja teljesíteni aki aktív gyopis :D Majd felébred előbb utóbb csak győzzük kivárni :)
     
    Melan, HéricsBáró, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt....:music:
    Csak a 2 metszőolló megszerzése után fogom kiváltani az új fát...
    Ja nem... akkor megépíteni fogom:p
    Már szívesen szorongatnám azt a kilincset... de még távolinak érzem:wuerg: de talán szombaton... elérem8)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. Orsi040506

    Orsi040506 Fórum-zöldfülű

  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehet, hogy nem jeleznek minden javítást... Persze nem ártana:music:
    Mostanság nem igazán jönnek át hírek a cseh fórumra hivatkozva... :music: Vagy ha mégis... a hírhozó fejére koppintanak:p
     
  17. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Mert játszani, visszafelé is jó? :)
     
    Goran, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    Jó reggelt

    Az normális hogy a fenyőre hol 3 hol 4 gyorsítót lehet rakni kertenként változik?
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :inlove::inlove::inlove:
    Ahol fejlesztve van ott 4szer lehet gyorsítani!
     
  20. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    Köszi eddig a többinél nem láttam ilyet