Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én 50 évesen is ezt vallom. Engem ez egyáltalán nem köt le. Gondolom velem van a baj, de ezt büszkén vállalom. :D Egyszerűen nem érdekel. :)
     
    Anulu73, genka53, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Elértem a 3. szintet , jöhet a következő kihívás . :inlove:
     
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Érdeklődöm, hogy a megrendelők a meggyfa megszerzése után is kérnek baracktermést vagy elfelejtik ? Kereken 1 db-om maradt a 2x524 db. beadása/elbaltázása után. Felváltva állítsam elő a két fát vagy nem kell ?
     
  4. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Szerencsére a terület kiváltása után hozzá sem fogtam. Ennyi időt nem tudok és nem akarok elfecsérelni. A farmot is csak addig művelem amíg a farmon való létnek nem függvénye a Gyopárvölgy. Különbem azt is abbahagyom 12 év után. Annyira nem unalmas az élet, hogy 0-24 órában a képernyő előtt üljek.
     
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nekem még azóta nem jött újabb ajánlat Fedor Pigwidgeon-tól / nem is látom kimondani:D /, de holnap már jön Irina Adler is és mivel mindketten kérhetnek bármit / fatermést és virágos ágat is / kelleni fog a barack is. Pláne, hogy a meggy, hosszabb idő alatt érik be, szorgoskodhatunk rendesen.;)
     
  6. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Akkor még fiatal vagyok, mert csak pár hónap múlva leszek 73, de annyira élvezem, ahogy felfedezem a játék mechanikáját, na meg az összpontosított figyelmet, hogy jól kezeljem a lehetőségeket. :)


    Majd ha eléred azt a "bizonyos" kort, lehet imádni fogod. :)
     
    genka53, Othep, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Bocsi, azt hittem már a megggy-korszakban jöttek másfél órán belül neked a megrendelők, azért érdeklődtem.
    Egyébként rájöttem, hogy kell a barackfát is állítgatni elő, mert a meggyfához kell az alapfa.... jól ki van ez találva.
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kinek mi a véleménye arról , hogy most nem kell a fagyártásba beledani a kulcsokat , hogy egyszerre 2 fát gyártsunk ?
    Mert , mivel jelenleg 6 termőföld van , és a fa 5 perc alatt kész , és a fa másfél óra alatt érik be , és a kulcs csak 72 órát hatásos , nem akkor kéne felhasználni , amikor minden terület szabad , és nincs üresjárat ?
     
  9. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Nálam már minden gyártás duplán megy 10 kulcsért és azóta újabb 17 kulcs érkezett. Szerintem nem érdemes betartalékolni, mert elég szépen adja aratások után.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen kérnek;)
     
  11. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Email címekre jöttek ingyenes bónuszkódok, amiket csak az adott ID-n lehet felhasználni. Ezt adja:
    • 10 csillag
    • 2000 zöld üzemanyag – ÚJ!
    • 20 Hajtass fát – ÚJ!
    • 2 Édes csere – ÚJ!
    • 20 sebességnövelő – ÚJ!
     
    genka53, Sali~*.*, -vadocka70- és 6 más kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Akkor nálad vannak az én kulcsaim is:D nekem még mindig csak 8 db van;)
     
  13. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Döcögősen, de haladok...azt szeretném kérdezni, hogy a különböző termések (most ugye egyenlőre csak a barack és van akinél a meggy is játszik már) értékeit látjátok valahol?...én sehol nem találom a leírásban...a pajtában nekem még csak barack van, azt látom, hogy 21 az értéke...ha van valakinek már meggy is megmondaná?

    Szia Holdfény:)

    A közepes csomagban fűrészmolnár előfizetés van csak, erdész nincs. A fűrészmolnár ezt nyújtja:

    Fűrészmolnár

    Ha csak egy hónapra szeretnénk fűrészmolnárt vásárolni, az 359 Ft-ba kerül. Ez 30 napig tart, a vásárlástól számítva. Az erdész előfizetés 269 Ft-ba kerül 30 napra, amely utána automatikusan megújul még egy hónapra.

    A fűrészmolnár feloldja a segítői termelési helyet.

    [​IMG]

    Ha nem farmarannyal lett megvásárolva, kapunk egy bónuszt. Minden a fűrészmalomban készített tárgy (kivéve újrahasznosítással) 5% eséllyel megduplázódik (például 6 alap faanyag helyett 12 alap faanyagot kapunk). Ha aktív, a fűrészmalomban egy sárga kéz ikon megjelenik. Ez nem érvényes azokra a termékekre, amelyek termelése a segítő idején vannak indítva, de a lejárta után fejeződnek be.

    [​IMG]
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. A 10 kulcsot a Fűrészmalomba adtam, ott most 2 átalakítás folyik, egy 24 órás és 1 db 8 órás, mert nem volt több anyagom hozzá. :D
    Lassan haladok, a meggyfához még nincs meg az 524 db barack. Ha rendesen tudok aratni, akkor talán-talán-talán estére összegyűlik.
     
    genka53, Baby72, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A meggy értéke 105 csp. Érésideje 6:40 nem kell gyakran leszedni.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.12.22
    genka53, maszilva, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm;)
    Ez az előfizetés hasznos;) Szerintem ha lejár előfizetek rá!
     
    betonkocka és juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Két napja rakom ki a fákat, gyűjtögetek, előállítok: mindösszesen 4 azaz négy darab virágzó ágat kaptam.(6 fával csináltam, folyamatosan.) A játék menetét értem, csak a célját nem. Gondolom, 1-2 év múlva majd kiderül mi az értelme: mint a szinteknek a főfarmon, Bahán. Időm még lenne is(nem 5 percenként, de másfél óránként 1 perc), viszont a kedvem elment. Semmi nem működik emiatt a megfejtésre váró terület miatt. De ezt már sokan, sokszor leírták. Éppen ezért az 1 perc messze több, mint 1 perc...... Vajon meg akarták újra hozni a kedvünket a farmozáshoz ezzel az egésszel? Mármint azoknak, akiknek elment. Az enyém most ment el. Mondhatnám, hogy nem érdekel, de: hosszú távon valószínűleg jelentősége lesz majd a területnek, a megtermelt dolgoknak, plusz hiába csak a farmon akarok tevékenykedni, zavarja az eddigi játékot. Sok sikert mindenkinek!
     
    Anulu73, maszilva, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  18. Bíró-Dalma

    Bíró-Dalma Fórum-zöldfülű

    Segítséget szeretnék kérni. Kész az első barackfám, de kitenni nem tudom. Rákattintok a kupacra, de a sárga terület, ahonnan a fát átraknám, nem tűnik el. Hogy kell kirakni a fát?
     
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Engem az érdekelne, mennyi farönköt ad a meggyfa, amikor kivágjuk? Mert ugye kell a meggyfa előállításához 14 alap faanyag, azt meg csak a kivágott rönkökből tudunk gyártani. Így mostanra már sikerült 6 meggyfát előállítani, de azért gyártottam 6 barackot is még, meg az is van ültetve, 2. fázisba van. Viszont elfogyott az összes farönköm és faanyagom is árva 3 db van, mikor lesz abból 14?
    Az alaphumuszt meg a kis szerszámos táskát folyamatosan gyártom, jövök leszedni a fákat, begyűjtöm a cuccokat, de azzal a lendülettel már indítom is a kövi 4db gyártását.

    Aki nem bírja kirakni a fákat, tegye be a kedvencekhez, onnan kitehető.
     
    stb_farmer, Luca_511, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    Most azon gondolkozom... hogy ha lesznek felesleges gyümölcseim... melyik fánál induljak el a bölcsesség csúcsa felé... vagy mindig ott ahol engedi és van hozzávaló? :music:
    Lassította a játékot:wuerg: De üríti a felesleges dolgokat a pajtából... :music:
    Én a 2 felhőig biztosan csinálom... ;) A Meggyfák bőkezűbben adják a felreppenőket!