Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. pinterine

    pinterine Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos azt hiszem ráhagyom, mert megakadtam. Márt learattam egy csomó fát, de most hiába hoztam létre újakat, nem engedi kitenni a szabad földekre. Így most megrekedtem, nem lesz előrejutás :eek:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    A 625 sárga birkanyíróból még egy sem fogyott. Nálam. Pedig milyen jó lenne becserélni virágzó ágra. Akár veszteséggel is.
     
    hóóvirág, maszilva, stb_farmer és 6 más kedveli ezt.
  3. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia Gabi:)

    aAlap3.0.6:405× Meggy1× Gyújtófa
    ---1.6:4010× Meggy4× Kis fatuskók
    ---2.6:4015× Meggy1× Közepes fatuskók
    2× Kis fatuskók
    ---3.0:00-2× Közepes fatuskók
    1× Kis fatuskók

    pont azt számolgatom én is, hogy mit érdemes kint tartani a fatuskók és a termés miatt...azt néztem ha elérjük majd az 5. szintet lesz új terület és új fa is...viszont mindegyikhez kell majd jelvény...ráadásul holnap már jön az új rabló is és 6 óránként fog frissülni...
     
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ez a rúna rendszer nagyjából megegyezik a Bölcs Tölgy rendszerével. Minden rúnát csak az előtte lévő után lehet feloldani, sorban. A rúnák feloldásához meghatározott fajtájú és darabszámú bölcsesség jelvényeket kell beadnunk.
    Lassítja a játék saját magát.
    Elfogynak a fa építéséhez szükséges hozzávalók, később szüretelhetőek a fák.
     
    maszilva, stb_farmer, ladislaw11 és 6 más kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A szerszámkészletnél 32 óra múlva fog terményes ólból kérni az indításhoz / bal oldali órán meg tudod nézni /, zöld üzemanyagnál elvileg 56 óra múlva.
     
  6. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Tedd be a felső sorba, a kedvencekhez. Onnét már engedi!
     
  7. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Tedd be a kedvencekhez, onnan ki tudod tenni.
     
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Hasonlóan csinálom, most vegyesen vagy kint meggy és barack fa. Elfogytak a tuskók.
     
  9. milanzs

    milanzs Rutinos

    Tedd be a kedvencek közé a fát, a felső sorba, onnan engedi kitenni.
     
    pinterine, juliannakoczkas és Baby72 kedveli ezt.
  10. olahkatus1

    olahkatus1 Utánpótlás-írogató

    Legalább itt van üzemanyag,ráadásul Zöld.
     
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Mire eléred a 3. szintet, letermeled a 11000 értékű barackot, addigra lesz annyi ágad, felröpid, hogy még a raktárba is marad.
    Ne menjen el a kedved, hisz még nagyon az elején tartunk a felfedezésben.;)
     
    hóóvirág, genka53, stb_farmer és 8 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na akkor majd ki kell matekolni, miből gyártunk alap faanyagot. Tuskók nálam sincsenek sajna és nem is lesz, majd csak kb 2 óra múlva, de sokra azokkal se megyek. Lesz 18 és 1 alap faanyaghoz kell 5 tuskó, a meggyfához meg 14 alapfaanyag.:wuerg:
    Benne vagyunk a tutiba xD
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Benne bizony rendesen, de legalább nem kell sietni.:D
     
    stb_farmer, Sali~*.*.*, milanzs és 4 más kedveli ezt.
  14. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Köszi, láttam már tegnapelőtt a visszaszámláló órát. :) Csak feldolgozni nem tudomxD Mert pl. az állatosnál 84 pávából gazdálkodok(ólról van szó), de most is 84 van, pedig azokból adogattam be. Ugyanakkor a növény, állat fogy, a beadásnak megfelelő mennyiségben.
     
    stb_farmer, juliannakoczkas és Baby72 kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Gabi, no akkor matekoljátok ki, hogy mire odaérek, könnyű dolgom legyen. :D
     
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Már a harmadik szinten vagyok: csak barackból:).
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kakaska! Neked egy fontos dolgod van most! Nagyon figyelni, hogy hová adod a jelvényed! :)Különben gyárthatod tovább a s.barackokat.
     
    hóóvirág, genka53, stb_farmer és 6 más kedveli ezt.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Már nem is tudom, hogy az üzemanyaghoz mit adtam be / most van 2859 db, igaz a bónuszkód adott 2000 db-ot /.
    Humuszt 128 értékben gyártok, 1 db alkonyi árnyvirágból és 1 db fénytökből.
    Szerszámkészletet 216 értékben 10 db tevéből. :)
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Sali, igen. Nagyon fogok figyelni. Már megnéztem, hogy rákatt a meggyfára és ott a szürke nyíl bevisz a meggyfa útvonalához.
     
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ügyes vagy, eddig másból nem is lehetne. ;)
    Kérlek nézz be a raktáradba, ott katt az egyéb fülre. Mennyi virágzó ágat látsz?:)