Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Sziasztok! A múlt hétvégén belevágtam a gyopárba a két másik farmomon, de csak a jégszarvas megszerzése volt a cél. Amint átléptem az 5. szintre, be is fejeztem a játékot a gyopáron.
    A "nagy" farmomon ma reggel értem el a 17-es szintre, fejlesztettem a gyümölcstárolót 2000-re és itt is befejeztem a játékot. Borzasztó időrabló, egyhangú, frusztráló. Az információ hiánya a BP-től, a játékosok semmibe vétele pedig egyenesen dühítő!
    Köszönöm mindenkinek a jótanácsokat, útmutatást, segítséget. Olvasni még visszatérek, de nagyon megkönnyebbültem, hogy nem kell tovább foglalkoznom a gyopárral.
     
    Anulu73, PZoli64, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  2. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    Teljesen igazad van, lehetne minden 1-2 szint után valami megérősebb ajándék, ha már valaki nekiállt a gyopárosnak a farm mellett.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lecsökkent...:music: Mert az aratásokat sem gyorsítjuk... úgy mint előtte:( -legalább is a legtöbben erről írtak ahogy Te is;)
    Szóval ezen nincs mit csodálkozni:wuerg:
    Kár volt sokak játékát elrontani a károgással.... -Mert a bizakodó várakozás is jobb lett volna annál ami most van...
    Nem tudjuk mi jön... Ez a tényt! az összes többi csak összehordott találgatás...
    Ha egy játék halálát károgja 1-2 eléggé hangos ember akkor bizony az a játék megbetegszik:wuerg: Ezt látjuk...
    Nem volt mindig jósda... Csak jöttek az eventek... ment a játék...8)
    Persze ez csak az én Optimista ténymegállapításom! Játszani jó:inlove: reméljük még sokáig tehetjük8)
     
    joetaylor59 és CsakJucinak12 kedveli ezt.
  4. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia, Gyöngy!Szerintem is a vidámság, és a pörgés hiányzik. Bár itt aztán pörgés, a gyopáron, az aztán nincs.....Gratulálok az ajándékhoz, Fedor ma ügyes volt. Nálam a trágyákat adták.Hivatalos eddig sem jött, így nem is várom.......
    Szia! A metsző olló a 16. szinten jön. Még várnod kell egy kicsit.
    Gratulálok, szép a 19. szint. Nagyon várom már én is, aztán majd vége lesz......A gyümölcs szedőt én sem tudtam, el siklottam felette.
    Teljesen egyet értek, még most sem változott meg a véleményem. Már nem is fog. Ennek ellenére, ha már eddig el jutottam, tovább csinálom a 20.-ig. Igaz, nincs miért, de legalább nyugodt lelkiismerettel hagyom ott.
     
    papirocska, Anulu73, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnos az én véleményem sem változott, de ugyanolyan tempóban csinálom jelenleg is a gyopin az aratásokat stb, mint eddig nyugodtan, de tempósan, ahogy ráérek, eddig sem késtem el semmivel sem.
    El szeretnék jutni a 20- szintig, amit felkínál a rendszer kiváltásra, fejlesztésre azt elvégzem addig nem dőlök hátra, bár szeretni nem igen szeretem amit csinálok....
     
  6. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    Bocs, én írtam el, 16-os szinten vagyok; egy új fa összerakása sikerült 3 napja, azóta 1 metszőollóm van, nem jön a másik...
     
  7. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Okkk, rendben. Ilyen elő fordul, hogy félre nyomunk valamit. Az első napokban nekem sem jött olló, de tegnap este, amikor ki váltottam a fát, már 21 volt a raktárban.
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    21 olló az már szép teljesítmény;) Én ahogy jön már gyártom is belőle a fát;)
     
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Örömmel vettem észre, hogy a fűrészmalom animációjának fejlesztése sikeresen lezáródott.
    Remélem már nem módosítanak rajta és továbbra is hibamentesen fog megjelenni az animáció.
    Nem mondom, hogy gyors ütemű munka volt, de jó munkához sok idő kell. (kb 4 hónap)
    Jelenleg ha nincs munka a fűrészmalomban, akkor a lapát nem forog és nincs semmilyen egyéb tevékenység az animáción, mindaddig amíg valamilyen termelést el nem indítunk.
    [​IMG] [​IMG]
    Most már lehet foglalkozni a játékterületekkel is, és nagyon remélem, hogy nem a raktár animációja lesz a következő létfontosságú fejlesztés, mivel a raktár még nem ficereg, és a daruk sem működnek rajta.
    o_O:)
     
    HéricsBáró, Anulu73, PZoli64 és 10 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ma felvánszorgok a 19. szintre:music:
    A jelvénytárolóm vészesen telik... - jelenleg csak oda tudom tenni a felesleget:oops:
    Aztaaa hogy én milyen figyelmetlen vagyok:music: Nekem ez csak ilyenkor tűnik fel amikor írsz róla....8)
     
  11. FarmerFater!!

    FarmerFater!! Utánpótlás-írogató


    Üdv

    Én egy napja léptem 19 szintre gyümölcsszedőt azóta nem láttam viszont metszőollóm van 88 db igaz nem kell nekem sehova mert nem váltottam ki az európai vörösfenyőt. 16. szinttől 19 ig 2 szer kérték a megrendelők a vérbükköt sem szeretném kiváltani ha nem muszáj
    mert csak több lesz a gond a gyopáron. Egyébként kiváltanám midig amit lehet ha egy új játékelem bekerül és lehetne hozzá mérten növelni a raktár kapacitását mert ez így csak kínlódás. Azt viszont nem értem mért kell ezzel a szűk raktárhellyel a játékosok idegeit borzolni mert értelmét nem látom.

    További szép napot
     
    papirocska, Anulu73, Csilla3363 és 5 más kedveli ezt.
  12. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia, sziasztok.
    ezek szerint nálam a fejlesztők még szorgosan fejlesztenek, mert amikor semmit se állítok elő a fűrészmalomban, akkor is vidáman forog a malomkerék. de sebaj, eccer majd hozzám is elér a csipet csapat és megjavítja, addig majd elleszek vhogy :)
     
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Úgy látom, hogy még van mit javítani, mert van amikor jó, van amikor nem. Szóval még nem teljes a siker. Még szükséges egy kis idő.
    :D
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Olyan cuki mikor forog....:music: Nem is tudom mit tökölnek ilyen óriási problémákkal....:music:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Javítani való van bőven, még mindig nem működik nálam az F/5 sem és ami érzékenyen érint, ha lejövök a sífelvonón néha learatja az éppen beérett fáimat a tisztáson a bekapcsolva hagyott automata. Miután így is- úgy is az lett volna a sorsuk, hogy arassam azokat, nem jelentettem hibának. Még szerencse, hogy a totemoszlop ami a felröppenőket mutatja jelez, így azonnal meg tudom szórni minden fának valóval. Szóval nem panaszkodom (csak egy picit)xD:cry:xD, de egyszer talán minden összhangba kerül és minden jól fog működni.. vagy sem
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.23
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    A tölgynél a tisztáson aratja le? :music: Nekem ez még sohasem tűnt fel.... ja nem használom a sárga totemet....
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    Na végre, kaptam egy metszőollót...
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor már csak a párját kell megvárnod;) S máris készülhet az új fa;)
     
  19. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    tudod, a "jó munkához idő kell, a lassúhoz meg még több" 8) - tartja a mondás...
     
    nagymami2, Kuzdern, -Szemecske- és 6 más kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    "Játék beállítások-további beállítások- bejelentkezés után térkép mutatása, bekapcsolás."
    Ez megoldja a problémád!
     
    HéricsBáró, PZoli64, stb_farmer és 4 más kedveli ezt.