Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Felháborító, hogy mennyire nem akarják a szomszédok, hogy haladjunk!
    Csinálok egy adomány vonalat, ahol a haladósabb gazdák felajánlhatják a tároló készletük 1 %-át a lemaradott gazdáknak!

    xD:D
    ÖÖÖÖ! Azt kell hogy mondjam nem is írsz nagy hülyeséget, mert ha 100 szomszéddal ugye nem is lehetne ezt megjátszani mert van ennek azért több korlátja is, de ha van üres helyed, akkor párral el lehet így játszani.
    :)
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most jutott eszembe , és gondoltam gyorsan leírom . :inlove:
     
    -gyöngy-581 és alex0824 kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Lehet lejárt az 1% felajánlás beadásának az ideje. :(
    Tudtam én, hogy rossz az időzítés. :D Egyenlőre toporgok a 19.- en akkor.
     
  4. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Nana! Lesz jövőre is, és én még akkor is "lehet" csak a 15. szinten leszek!
    Szóval várom majd a felajánlásod!
    :D
     
    stb_farmer, zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ma és holnap ráérek , kiváltottam mindenhol 3 termelési helyet , és izzanak a gyártások . :inlove:
     
    -gyöngy-581 és alex0824 kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most értem géphez.... Szóval figyelj;)
    Csak 2 csomag cukorkát engedett venni a rendszer:(
     
    kakukkszegfű és zsani_apja kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Én felajánlom Neked a maradék tároló kapcitásom egy részét, ha elfogadod. :oops:
    Nem sok maradt, mert a szomszédkáim elláttak minden fajta Alpokba való jóval. :inlove:
    Ahogy előre elterveztem én nem vettem többet, mint egy kis csomag instafát és mellé, hogy jobban csúszon még egy kis csomag édes cserét is.
    [​IMG]
    Szóval ez most jelenleg jól feladta a leckét nekem, mert ez a kilenc hely édes kevés (nem csere, hanem tárolási hely!) Talán Te jobban tudsz vele gazdálkodni, mint én... Vagy el kéne használnom sürgősen belőle, vagy törölni, mert kb két vevő kiszolgálásával teljesen tele leszek.
     
    zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jól rémlik a vásárolt dolgok meg maradnak a limit felett is;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  9. *goldfarmer*

    *goldfarmer* Haladó

    Szia!
    Megkérdezhetem, hogy a 20.szintnél - amikor jelenleg nem jutsz tovább - miért érdemes bevásárolni?
    Vagy esetleg rövid időn belül tovább lehet majd menni?
    Köszi
     
  10. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ez érdekes gondolat. De azért én egyelőre ezzel nem biztatnék senkit ilyen hozzászólásokkal a túlvásárlásra, mivel a tárolóknak van egy hivatalos max kapacitásuk, amit bővítéssel lehet csak elérni. Ha faterméseket és egyebeket nem lehet bele rakni pluszban és nem is jegyzi, akkor a vásárolt dolgokat sem! Azaz elvesznek. Ha nem így lenne, akkor nem lenne határ szabva a kapacitásnak. Sőt ha eléred a kapacitásod maximumát, akkor figyelmeztet is a rendszer betakarításnál, hogy oda a többlet! Ez nem a farmos pp kerék. Felelőtlenül ne adj tanácsot vásárlás ügyben, amíg meg nem bizonyosodsz valamiről. Azt sem tudom honnan rémlik neked ilyesmi a gyopárral kapcsolatban, mivel a gyopáros akciós ismertetők erre nem tértek ki!
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem is úgy rémlik hogy bármennyit vehetsz . De , inkább próbálja ki valaki ,és az a biztos .
     
  12. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Nem olvastam konkrétan sehol ilyet!
    Gondolom bármennyit a kapacitásig maximumáig. Elképzelhető, hogy a rendszer figyelmeztet a túlvásárlás esetén, de erről sem volt infó. Így pedig biztatni másokat tények nélkül felelőtlen dolog, mert rosszul is sülhet el.
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Elég lesz az 1%, hogy szomszédok legyünk?
    Nem tudtam figyelni, mert ebéd után már nem tudtam belépni, el is mentem itthonról. Most sikerült kapcsolódni, de siralmas. na mindegy, köszi, ha jött valami. :)
    Szia!
    Megkaptam az ajándékokat, tőled még jött a felugró ablak. :) Köszi!
    Egyenlőre én nem gondolkozok, hogy vennem kéne. Még csak a 19.- en tipródok, majd eldöntöm az akció végéig. :D
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Találtam valamit , de nem lettünk előrébb . xD

    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-25#post-1292462
     
    alex0824 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Amikor még csak az első akció volt... - onnan rémlik a dolog...:music:
    Ha megvettem a felajánlott csomagot... eltűnik a kínálatból... pedig terveztem venni még néhány csomaggal;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Nagyii58, sutimami57 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Emlékszem rá, hogy egyszer megvettem még új korában egy olyan egyedi bankos ajánlatot ahol száz valahány zöld pöri és nem emlékszem rá, hogy mennyi PP volt elérhető. Akkor simán jóváírta a rendszer az zöldpöriket, de másnap már nem kaptam meg a prémmel járó napi 1 darabot, és addig nem írta jóvá, amíg le nem csökkent az elvárt és megszabott mennyiségre a zöldek száma.
     
    Nagyii58 és alex0824 kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    A farmon vannak eltérő beállítások a zöld pöri esetében. De a farmos dolgokat nem szabad a gyopárhoz hasonlítani. Ez még mindenkinek egy új dolog, még maguknak az adminoknak is. Okozhat még bőven meglepetéseket ha a farmon megszokott dolgokkal keresünk összefüggéseket. Lásd pl a számláló állását, aminél még mindig sokan a bahama esetét hozzák fel példának. Csak azt szabad figyelembe venni, amit az ismertetők leírnak erről a területről. Ha pedig valamit nem írnak, akkor kérdezni kell előbb az adminokat. Ők majd utána néznek.
    :)
     
    Nagyii58, sutimami57 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kb itt is ezt várnám....:music:
    Az aranyért megvehetőt gondoltam ismételgetni.... de csak a szomszédok miatt;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ha ezt észlelted, helpesben vagy jelentésben jelezted a problémát, hogy nézzenek utána, vagy javítsák az ismertetőt?