Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha még nincs kiváltva a Gyopár, nem tudom, hogy utólag kapnak-e. Kérdezd meg egy móditól. Ha tippelnem kell, akkor nem kapnak.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem megkapják, de használni addig úgy sem tudnák.
    Bár megérne egy misét egy Modinak írni
    Gondolj bele (mert Te is régi motoros vagy), hogy anno amikor egy eventnél megkaptuk a RACS recipéjét, még a Mesterségek Völgye nem is létezett...
    Bár lehet tévedek e dologban, ha igen elnézést... :)
    Majd a nálam okosabbak kivesézik e rendelés dolgot.

    Most megyek tentikélni, jó éjt....
    [​IMG]
     
    GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem tudom. A felhőket is utólag megkapjuk amiket kiváltottunk, amíg nincs kiváltva a paszuly. De ez egyszeri vásárlás, úgyhogy tényleg nem tudom.
    Cakát, Irinára még pillants rá. ;)
     
    Koppi és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Igen megkapják, függetlenül attól, hogy kivan-e váltva náluk a gyopár.
     
    -gyöngy-581, GA-BI-O-Farm és PZoli64 kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az rendben van, hogy kap, de eltárolja neki a rendszer, amíg kiváltja a gyopárt?
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Ha már egyszer értesített, hogy kaptál a szomszédtól ajándékba, akkor el is kell, hogy tárolja.
    Úgy ahogy ha valami olyan tárgy jut a birtokodba amire a szinted szerint még nem vagy jogosult, akkor az még ott van
    csak ki szürkítve és áthúzva.
     
    kukori80, Samborg, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Holnap kulcsos akció jön, sok gazdának biztos kulcs fontosságú esemény lesz. ;) Én személy szerint azon vagyok, hogy hamarosan kulcsra zárom, nem csak a gyopit a farmot is. :D
    Reggel ez azért meglepett és pozitívan.
     
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Jó reggelt!
    Hát azért 400 ATP helyett 2 cukorka nem sok.;)
    Valamelyik nap én is azt kaptam, hát nem volt őszinte a mosolyom. Igaz a tegnapi 12 hajtass fától sem, amit
    tegnap kaptam az egyik 400-asból.:wuerg:
     
    kidmama, Sali~*.*, agi770 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia, szép reggelt!

    Akkor nekem szerencsém volt, mert 400 Atp.-t kaptam. :):)
    Szia Apja!

    Nem mondod ugye komolyan?
    Te is régen túrod itt a képzeletbeli földeket, mint én..:)
    [​IMG]
     
  10. mjozska

    mjozska Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni.A falu főterén Füles Karcsi azt kéri hogy "Oldd fel ezt a játékmezőt:Alpesi kert". Ha rákkantintok a zöld a gombra bevisz az Alpesi kertbe. Minden területet fel kell oldani hogy teljesüljön a feladat?
     
  11. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem. Csak azt a területet ahol a bagoly szunyókál a háta mögött egy lakattal.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. mjozska

    mjozska Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen!
     
    Koppi és aida2330 kedveli ezt.
  13. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    23-as lettem a mai nap.
     
    PZoli64, Samborg, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia!
    Gratulálok!:) Megdolgoztál érte! Ügyes vagy!
    Szia Gabi!
    Bizony nem sok! Azonban tudsz belőle ATP varázsolni, ha nem is 400-at, de ha ügyes vagy a legtöbbet ígérőnek adod.
    Nálam ma ismételten a 3 átalakító közül az egyik biztosan mellé nyúlt az ATP-nek. Nem örültem neki, mint ahogy az éjszakába nyúló felröpi vadászatnak sem. Éjszakára aludjanak a megrendelők is, nem kell itt repkedni.
     
    Sali~*.*.*, PZoli64, Sziszi1950 és 5 más kedveli ezt.
  15. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Gratulálok!

    Hogy lehetne jobban haladni?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.8.23
    Sziszi1950 és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    kihez viszonyítva jobban? esetleg Csaba957-hez? ezt tőle kellene megkérdezni. tőlem jobban haladni egyszerű, ezt el tudom mondani. többször, jobban kiszolgálni a megrendelőket, az átalakítóban 3 rekeszzel dolgozni, minél nagyobb szerencsével. ennyi, semmi ördöngősség. próbáld meg a kérdésed konkrétabban megfogalmazni, biztosan kapsz segítséget.
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagy vonalakban szépen összefoglaltad.
    Szia!

    rybar49 gazdatárunk hsz-t ezzel egészíteném ki.
    Minél többet termelni, hogy a megrendelőket maximum ki tudd szolgálni. A felesleg növény, gyümölcs lehetőség szerint a jelvények gyártásába menjen. Az átalakítót /dupla nyil/ lehetőség szerint nagy szerszámkészlettel telepakolni. Csak azokat az anyagokat állítsd elő amelyekre szükség van a gyártáshoz! Ültesd a fákat vegyesen, a megrendelők miatt. is, minél több a sbarackfa, annál több faanyagot tudsz előállítani. stb. Melyik szinten vagy most?:)
     
    Sali~*.*.*, kukori80, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  18. kom.réka

    kom.réka Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Számomra nem egyértelmű, nem rég kezdtem újra játszani. Nem vagyok benne 100%-ig biztos. A fán 2500 csillagért mikor tudom kiváltani? Ha már elérem és meglenne a csillag, akkor ki tudnám váltani? Vagy csak ha előtte minden maxon van? Olyat is olvastam, hogyha az egész fa ki van váltva, akkor tudom.
    Mi az igazság? :)
    A szint megvan hozzá, csillag nincs.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    2500 csillag kell hozzá.
    Addig is míg gyűjtögetsz, ezt tudod tanulmányozni.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/
     
    sutimami57 és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!
    Én nem írhatok hivatalos közleményt, de jelzem: a Központ már tud a belépési helyzetről és dolgoznak rajta.

    A megértést és a türelmet köszönjük!
     
    kukori80, Sali~*.*, aida2330 és még 1 ember kedveli ezt.