Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Én még teperek a szotyidombért, ma reggel elértem a 22. szintet, de szépen lassan haladgatokxD
     
    Kuzdern, alex0824, Boccio71 és 3 más kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést szeretnél kérni, akkor kérlek, gyere egy Segítségkérő Topicba, s hozz Farm neved és Farm ID-t is.
    A rúnák kiváltásához is jelvényre van szükséged, így lehet azért nem rendelkezel most épp eggyel sem.
    Sok sikert a Gyopáros haladásodhoz.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az előző két nap cukorka esője, ma megszakadt... :music:De reményeim szerint többször fog pottyanni mint eddig;)
     
  4. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Reménykedni lehet, aztán vagy bejön, vagy nem.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music: A lottólázat is a remény élteti a játékosoknál;)
     
    **Erinnüsz** és kakukkszegfű kedveli ezt.
  6. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Ez egy nagy előnye ennek a területnek! 15. szint után jutottam erre, addig kicsit frusztrált, hogy tudok-e haladni vagy sem. Még a 17.-en volt egy bepróbálkozásom farmarannyal a gyorsabb haladás érdekében, néhány hsz ösztönzött a dologra, így adtam neki egy esélyt, hátha valami érzés megváltozik bennem. De ez elmúlt gyorsan a szint végére, nekem nem jött be. Még a gomba kiváltásán is elgondolkodtam, de továbbra sincs rá szükségem. A többi növény, ami meg majd valamikor kellene újabb terület kiváltásához, az még nem izgat. De mivel pont elégnek tartom azt a területet is, ami most van, nem tervezem, hogy többel foglalkozzak majd. Nem tudom, illetve nem hiszem, hogy erre majd rákényszerítene a játék valami módon. Azt sem bánom, hogy le vagyok maradva, ennek is megvan a jó oldala. A 20. szintet majd valamikor már úgy érem el, hogy a mező is besegít és már használhattam az új funkciókat is az átalakítóban. Akik előtte érték el, csak az erdővel, és akkori megrendelőkkel azoknak azért nehezebb volt. A 25. szinttel kapcsolatban is úgy gondolom, hogyha netán pár hónap múlva bevezetnék a 3. területet és hozna új megrendelőket, akkor azt is könnyebben érném majd el. Még mielőtt valaki félreértené nincs bajom azokkal, akik már elérték azt. Akik majd ezek után kezdik csak el a gyopárt, azoknak valószínű sokkal könnyebb lesz már, mint az első fecskéknek.
    :)
     
    maszilva, Bokalmgazda, PZoli64 és 9 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az első fecskéknek mindig nehezebb...:music: Ha megnyílik a 3. rész mondjuk az állatokkal és viszonylag alacsony szintre teszik... és a nyakunkba szakad a sok sok új egyszerre kiváltható dolog... akkor néhány szinten viszonylag izgalmas lesz a játékunk;) S talán gyorsabban is fogunk haladni ha jön új megrendelő is! Lassan jó lenne olvasni az új térenálló feladatokról...:music:
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. Nekem is elég ennyi terület, nem akarok kiváltani többet, mert több pajtacucc kellene, többet kell vacakolni az ültetéssel és nem biztos, hogy az a pár kocka több felrepit adna.
    Karcsika miatt váltottam ki a gombát és nem bántam meg. Féltem tőle, hogy utána mindig a gombával zaklat, de nem. Mindent kitörlök amit kapok, hogy a megrendelő ne is lássa. :D Ha jön Karcsika és olyat kér, ami nincs kiváltva, nyugodtan ki fogom váltani, de utána gyorsan törlök mindent.
    Bár érdekesnek találom, hogy 1 hónapja kaptam Amerika bükköt, nem töröltem ki, hogy hátha kell és azóta egyszer sem kérték, mondjuk előtte se nagyon.
     
    alex0824, PZoli64, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  9. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Nézem, köszönöm :)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    14. szint elején jók ezek az arányok ?

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem Te voltál az óriási segítségem a számolgatásaiddal és az ötleteiddel. Amiket kipróbáltam az minden jó volt, működött, máig is használom őket. Köszönöm :D:D
     
    alex0824, kidmama, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Olyan Jancsikásak:inlove:
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És az jó vagy rossz ? :D
     
    alex0824 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Rólad csak jót tudok írni;)
    :inlove:
     
  15. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Azt tudom, hogy itt nincs automatikus ajándék. Csak 1 jelvényem zöld még és még sem látom a raktárban. Van 6 db Minőségi humuszom, de nem kell az ott ácsorgó Alice- nek. Lehet, hogy én vagyok buta, de nekem igen hiányos a pontos ismertető.
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    sztem legalább annyira fontosak az arányok, mint a darabszám. az minden szintre érvényes, hogy mindig abból a fajta faanyagból legyen a legtöbb a tárolóban, ami a legjobban fogy. nálam jelenleg ezek az arányok vannak és kitünően működik : Screenshot_4.jpg
     
    alex0824, aida2330, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha a téren állóknak készíted akkor nyomj hozzájuk egy pipát.. és frissen készítsd el...
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Elhoztam neked Alice és Karcsika kívánság listáját. Itt #9 nyomon tudod követni, hogy mit kérnek, valamint fel tudsz készülni a következő kérés teljesítésére is.
    Ha elkészült egy jelvény, akkor felhasználásig a Jelvények között kell, hogy legyen. #7
     
    alex0824, Sali~*.*.*, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  19. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Holdfény. :inlove: Semmit nem csinál. Minőségi humuszt csináltam neki, mivel azt kérte. A másik kettőnél szürke a pipa jele. Hiába kattintok rá, nem csinál semmit. Aranyos vagy, hogy Te is segítesz. Hálásan köszönöm. :)

    Cuki vagy. Hálás szívvel köszönöm. De ez csak a kérdőjellel a feje fölött ácsorog egymagában. :cry:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.9.23
    -Holdfeny-. és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Ha, jól értem, akkor Alice 4. feladatát próbálod teljesíteni?
    Lépj be Alicehoz.
    A minőségi humusz gyártása előtt a zöld OK gombot nyomd meg és azután indítsd el a humusz gyártását.
    Ha, vette a feladatot, akkor a kérdőjel a feje fölött felkiáltó jellé kell, hogy változzon.
    Ha, így sem sikerül , akkor kérlek egy segítség kérő topikban kérj ellenőrzést, farmnév és ID szám megadásával.