Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Nálam is a régi látszik és a végén van az aktuális napi ajándék.
    Mondjuk én itt nem használom, mivel az enter sem működik még a mai napig sem.
     
    Samborg, Fuhur és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :D
    Meg az F/5 sem sajnos...:cry::cry::cry:
    Szerintem nem lehet megfordítani a sorrendet, ezt legfeljebb hibaként lehetne kezelni. Amikor utoljára a gyopáros felületről akartam ajándékot küldeni, akkor semmit sem küldött el belőle, így eddig nem is próbáltam. Most, hogy szóba jött, újra megnéztem, most sem nyerte el a tetszésemet, a farmról gyorsabb, de legalább működik. Remélem a szomszédkáim megkapják a mai adagot onnét isxD :cry:xD
     
    PZoli64, Fuhur, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Sziasztok.
    Számolgattátok itt az új küldetéseknél a bővítési lehetőségeket ha jól olvastam.
    Elvileg pont annyi lesz amennyit a 2 megrendelő kér.
    Akkor aki jelenleg is el van akadva az ugyanúgy elakad majd?
    Vagy rosszul értelmeztem valamit...
     
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A raktár kapacitások bővítésének teljesítése elsősorban attól függ, hogy jelenleg ki melyik szinten van, valamint mit/miket bővített eddig.
    Csak remélni lehet, hogy "esetleg" beszámítják, de a 30. szint eléréséig mindenki ki tudja váltani a bővítéseket is.
    Alice a 23. sorban 4, Karcsika a 7. sorban 1 és a 21. sorban 3 raktárkapacitás növelését kéri bármely kategóriában.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.9.23
    Samborg, Sali~*.*.*, zsoxxya és még 1 ember kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kíváncsian várom a téren állókat;) Jó lesz egy kis változatosság;) - Gyorsan el kell jutni a bővítésekig;)
     
    kakukkszegfű és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Várom én is őket, kíváncsi vagyok honnan indul az új küldetés. Az sem volna egy utolsó szempont, hogy "zökkenő" mentesen induljuk.
    Az, hogy gyorsa már nem olyan biztos. Kell kapálni azért a 30. szintig elég szaporán, vagy ki-ki képessége szerint. /idő/
    Te melyik szinten várod őket?
     
    Sali~*.*.*, -Holdfeny-. és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. hali911

    hali911 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nálam már kint vannak a téren!
     
    GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Már hozzám is megérkeztek, nálam a 11. szinttől indul Alice.;)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:
    [​IMG]
    és
    [​IMG]

    Lehet ácsorogni vagy haladni kinek-kinek képessége szerint.

    Sok sikert hozzá:D:D
    PS: Viszont nincsenek felröppenők egyáltalán a gyopár egyik területén sem és az viszont gázas! /kliensben játszom/
    :cry::cry::cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 27.9.23
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    A 27. szinten tobzódok egy ideje.... mármint a Gyopáron, de szórnám el a jelvényeket... viszont Karcsiék még nem akarják!
    Viszont ami jó... Az új fa maxra fejlesztve;) Szépre sikerült! Karcsiék előző feladatait megcsináltam már rég... most a frissen bevezetettekkel indulok;)
     
    kakukkszegfű és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    ****
    A két főtéri megrendelőt elkezdem, aztán majd egyszer csak eltűnnek.


    *nem a topik témája, töröltem / Dolphin
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.9.23
    PZoli64, Kuzdern, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam repülnek a felreppenők a gombából...:music: Lehet az írásod óta javították... bár az előbb barackot arattam ott nem jött semmi...:wuerg:Szóval nem tudom mi van...:oops:


    * előzmény törlés miatt szerkesztve / Dolphin
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.9.23
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Egy darab borostyánra várok már több órája, használtam instát, arattam pár értékes fát és nem kaptam meg, de azóta nem arattam, tehát nem tudom biztosan a jelen állást.
     
    GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :( Értékesebb fáim később érnek... remélem addigra történik valami mert a borostyán nálam is kevés:(
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Lehet röhejes amit írok, de lejártak a rabszolgák és úgy gondoltam, nem bérelem fel őket, hiszen nem sokat járok a gyopira.
    Mióta kézzel aratok a fákból jobban jön a felröpi, a gazokból kevésbé jól. Cseles....
    Alicénél begyűjtöttem az első ajikat, Karcsi félbemaradt, eddig tartott a hibamentes játék.
     
  16. tompaker

    tompaker Járnitanuló

    :(A borostyán mindenkinél kevés. Amúgy errort kaptam. Nem is tudom miért kell egyszerre ennyi újdonságot el indítani.:cry:
     
    -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Azt mondja takarítsak be 45 Eu.vörösfenyőt.
    Így nehéz lesz!
     

    Csatolt fájlok:

    Sali~*.*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jön majd a Prémium + ... kíváncsi leszek akkor megtáltosodnak e a felreppenők?:music:
    Pedig már azt hittem hiba nélkül sikerül indulni
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Böngészőt váltottam és a Róka nem hagyott cserben, nehezen, de munkásokkal arattam mindenhol, miután be tudtam lépni a játékba.
    Scharlett is boldogan távozott
    Szia!
    Lehet, hogy igazad van ezt én is tapasztalom, de nálam az összes többiből eddig bőven volt. Most viszont több aratásnál sem jött semmi sem, és ezért írtam, viszont ez is megoldódott most.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.9.23
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    [​IMG])

    Kedves gazdálkodók!

    Szeptember 27-én, szerdán 14:00 órától (de lehet, hogy a játékban korábban is megtekinthető) Alice Gamsbart és Ian Gray falu terén a 2 meglévő küldetés meghosszabbítása lesz.
    Mindkettőhöz további feladatok tartoznak (legfeljebb 29 Alice-vel és legfeljebb 31 Ian Gray).

    A GYIK-ben még nem lehetett frissíteni a küldetéseket, ez később jön.

    Azt is ígéretet kaptunk, hogy némileg továbbfejlesztették a rendszert, hogy az emberek ne ragadhassanak le a feladatokban. Ha már végrehajtott bizonyos frissítéseket/bővítéseket, mielőtt megkapta a megbízást, ezt később hozzáadjuk, amint megkapja a feladatot. .

    Az Ön Farmerama csapata
     
    PZoli64, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.