Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. farmerSS

    farmerSS Fórum veteránja

    Jajj!!! Hát sehogy se jó neked se. Az a fránya instafa-hiány nálam is galibát okoz. De jó lenne most belőle vagy 60-70 db, és gond egy szál se lenne.
     
    kukori80, PZoli64, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kihívás jó;) Nem érzem hátránynak a minden kiváltását... - mert van amit hanyagolnak a megrendelők;)
    Nálam egyenlőre veszteség nincs...:music:gondolom majd ezután jön... :oops:
    Az édes csere jól jön;)
     
    **Erinnüsz** és kakukkszegfű kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha szépen lassan csinálod, akkor nem lesz nagy veszteség, csak kicsi. :D
    Azért sietek, mert szeretném visszarendezni az egészet. A megrendelők megbolondultak, már azt is kérnek, ami nincs is a gyopáron. :D:D
     
    -Holdfeny-., farmerSS és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha már ma érzed a bolondságukat mi lesz holnap, ha megjön éjfélkor még hozzájuk Irina is? No az fogja még csak fejre állítani a megrendelők által kért dolgokat:cry:xD:cry:
    Kíváncsi leszek rá, hogy abból hogy fogunk kikeveredni?
    No de majd csak lesz valahogy, ahogy eddig is volt valami :D
     
    GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sietnék én is. Mondjuk meg őszintén, hogy mindenkinél kialakult egy napi rutin a gyopáron. Nos, ezt most szétrúgta a kakas nem Kukori!!! :D
    A megszokott módszer helyett át kell bogarászni először a feladatokat, a megrendelőket, a raktárat, az UH-kat, a területeket, egyszóval mindent, hogy képbe legyünk. Azért ezt a katyvaszt, jó lenne mihamarabb letudni. Szeretnék a magam kedve szerint játszani, ám a játékmester egyenlőre ezt nem díjazza.
     
    Samborg, Boccio71, Bátyus és 4 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Irinától már előre rettegek. Csuda dolgokat tudott csinálni eddig a többiekkel is. :cry:
    Pont ezért gondolkodtam el azon, hogy egyáltalán érdemes-e a piaciakkal foglalkozni? Lehet, hogy több ATP-t veszítünk. Kapunk pár Instát, amit rögtön el is szórunk, kapunk Édes cserét, a többi szóra se érdemes.
     
    Samborg, -Holdfeny-., GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Értem...
    Az idő nem a barátom...:oops:
     
    **Erinnüsz** és kakukkszegfű kedveli ezt.
  8. farmerSS

    farmerSS Fórum veteránja

    1-2 nap veszteséggel zárok/számolok én is.
    Most épp minden fából van 2-300 termés a raktárban, ugyanígy növényekből is, de ha pl. a róka szokásához híven bevadul, akkor egyszerre elviszi az összes meggyet vagy mást. Visszahívni nem tudom, mert mi van, ha megint az kell neki, ami elfogyott, de 16 óra múlva se tudnék neki adni ebből, mert még mindig az új barackok és eu. fenyők uralják az erdőt.
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és kukori80 kedveli ezt.
  9. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Ma nem tudtam foglalkozni a farmmal napközben.
    Ez egy kicsit hátráltatott, igy csak most lett meg a 28. szint.
    Az új területet kiváltottam de nem ültetek egyenlőre semmit, fenntartom a helyet a feladatokhoz.
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most nem nagyon lehet visszahívni senkit, ez most háborús övezet lett. :D Nálam az a gond, hogy jelvényeket kell csinálnom és az elviszi a termést, nem marad a megrendelőknek. De ha kész lesz a jelvény, akkor már kicsit lazább lesz az egész. A cserét majd felhasználjuk akkor, ha lenyugodtak a dolgok.
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és farmerSS kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok az új szinthez.
    Megkérdezhetem, hogy hol tartasz a főtéri feladatokban? Mi a tapasztalatod benne?
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Köszönöm!
    A Füles a 19. szinten várakozik Irinára.
    Alice a 22. szinten várja a kékfű betakarítását.
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szuper, nagyon ügyes vagy, ehhez is gratulálok, hozzád képest én most leragadtam, mert nem váltottam ki a papucskosbort, jelenleg gombászom a jelvényekért, 2. szintű hiányom van, aztán majd szép lassan utolérem a csapatot ;):D / 14-13 jelenleg itt tartok/.
    Sok sikert kívánok a továbbiakban is, jó játékot és gyors haladást:D
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Szia!
    A kiírásban az van Alice 23.-nál,hogy 4 raktár kapacitás fejlesztése.Ezzel szemben nálam,"növeld a tároló kapacitást:Elhasználódó"!
    Nem tudom mit csináljak,mert mi van ha Fülesnél a 21.-nél is konkrét raktár fejlesztést kér? és nem 3 bármilyet?Ezt nem lehetne megnézni,hogy most mi van konkrétan?
     
    Sali~*.*, farmerSS és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. Nagyon jól haladtok.
    Én ezen a téren kezdő vagyok / nyolcadik szint /
    Kérdésem lenne.
    Hogyan lehet az anyagok kapacitását növelni?
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Én csak figyelek...:music: Még messze vagyok a raktár bővítésektől...:oops: De ez érdekes kérdés8)
     
  17. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Ezek szerint a feladatok kiírása nem jó.Alice-nál a 23-nál biztos.
     
    Sali~*.* és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. farmerSS

    farmerSS Fórum veteránja

    Szia

    Jó lenne, ha átvinnéd ezt valamelyik segítségkérő topicba, és valamelyik moderátor tovább tudná küldeni annak, aki ezt/ezeket a feladatokat megalkotta. Ezzel nem csak Neked, hanem mindnyájunknak tisztánlátás lenne.
     
    Sali~*.*, PZoli64, aida2330 és 4 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem szeretem az ilyen hibákat...:wuerg:
    Közben ki kell pakolnom 20 fát...:music:
     
  20. PaySkin

    PaySkin Fórumszaki

    Sziasztok!

    Nagyon kiválóak ezek a bónuszkódok! (nem mintha kárpótolna) És a gyopáros részen történt veszteségek?
    Nálam ki lett téve 18 bükk (2-es jelvényre van most szükség) és reggel fél 6-ra lőttem be, mielőtt melózni mennék! Mindegyik kapott 2 gyorsítót, hogy beérjen addigra, de így csak 10-kor tudtam legközelebb belépni.
    Vagyis 36 db ment a kukába a reggeli hiba végett!!! Erre hol és mikor lesz kárpótlás? Többiről, amit eddig buktunk nem is beszélve!
     
    -Holdfeny-., GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.