Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Karcsinál én is kész vagyok, várok a 28. szintre, ami jó sokára lesz meg. Addig bőven ráérek Alicével szöszmögni és közben én is csinálom előre a jelvényeket. Nagyon sok kell a bővítésekhez.:cry:
     
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szerinted ki fogja ezt tisztába tenni? Azt meg már csak halkan kérdezem, hogy mikor?
    Egyet értek! Várok, soká lesz még, hogy felérjünk a dombtetőre!
     
    -Szemecske-, PZoli64, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valóban cukik... Zavarni csak annyiban zavarnak, hogy ilyen lükeség miatt nem adják oda a tapasztalat pontjaikat...:music:
     
    kakukkszegfű, sutimami57 és farmerSS kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Egy moderátornak ezt valahogy tisztázni kell a kedves BP-vel, mert lehetetlenség amit kérnek. Ha elírás, akkor javítani kell.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tisztába tenni? Kb néhány játékos aki próbálkozik... Mikor?
    Én amit kipróbálok, az az lesz, hogy az elhasználódót fogom bővíteni akkor amikor mindkét térenálló azt kéri... addig várnak egymásra...:music:
    Egyéb kísérleteket meg majd olvasom itt ott... 8) Csak kiderül mi a megoldás...:)
     
    kakukkszegfű, sutimami57 és farmerSS kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Gabi!
    Igen, jó lenne valami megoldás ezekre a küldetésekre. A mostani kész katasztrófa, vagy jegyzetelsz, vagy táblázatokból dolgozol.
    Ám ez egy játék, nemde?
     
  7. buborék2001

    buborék2001 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! megszereztem a megfelelő számú csillagot, de nem tudom Gyopárv
    ölgyet kiváltani....Ügyetlen vagyok, vagy valami technikai malór van nálam(?)
     
    farmerSS kedveli ezt.
  8. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Szia

    Nézd végig a Tölgyet, hogy a Gyopár előtti részen minden ki van e váltva, mert ha valamelyik ága nincs, akkor addig nem tudod a 2000 csillagot beadni a Gyopár megszerzéséhez.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.23
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt az egészet csak úgy tudom elképzelni, hogy bővítsünk 4-7 valamit, amiben benne kell lennie az Elhasználódónak is. Tehát az ismertetőből kimaradt az IS szócska. Másképp nem lehet teljesíteni.
     
    sutimami57, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A Bölcs Tölgyön az előtte lévő összes runa ki van váltva?
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Megvan a szint is hozzá? Főfarm 98. szint.
     
    sutimami57, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sajnos ez így nem működik, hisz akkor mást is be kellene állítani hozzá. Alicenál bepróbálkoztam. Nem fogadta el.
    Azért kérdeztem, hogy vajon javítva lett már a kiírás a táblázatokban, vagy még nem. Nincs mentett táblázatom!
     
    sutimami57, Sali~*.*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Sziasztok!

    Sajnos Karcsinál, a 21. feladatnál a raktár elhasználódó tárolási kapacitás fejlesztését visszamenőleg nem számolja a játék, csak Alicenél.
    Ez hiba, a központban már tudnak a dologról.
    Jövőhéten várható a javítás ez ügyben.
     
    PZoli64, sutimami57, Sylja és 6 más kedveli ezt.
  14. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Köszi, akkor várjuk a jelzést, hogy javításra került. Addig nem érdemes foglalkozni velük, mert jobb félni...
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönjük szépen a tájékoztatást! Akkor már nem kell agyalni.
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszönjük. De lenne egy kérdés: az ismertetőben az van, hogy bővítsünk 4-3 Elhasználódót, ami nem lehetséges. Ugye arra gondoltak a megalkotók, hogy 4-3 bármit bővíthetünk, csak legyen benne 1 Elhasználódó is?
     
    sutimami57, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor ha a 28. szinten kapott 4. elhasználódó kapacitást kipipáljuk... elméletileg... Karcsinál is pipa lesz mert ő csak 3 fejlesztést kér...:music: Ugye jó értem? :music:
    Tehát az elhasználódón raktárat kell 3 illetve 4 alkalommal bővíteni...
     
    kakukkszegfű, farmerSS és Swallow kedveli ezt.
  18. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Visszamenőleg számolja az eddigi bővítéseket, csak Karcsinál nem egy hiba folytán.
    1. szint 1 fejlesztés
    8. szint 1 fejlesztés
    18. szint 1 fejlesztés
    28. szint 1 feljlesztés

    Csak az elhasználódó tárolási kapacitás számít bele, a többi nem.
     
    PZoli64, Sylja, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóóóóó, köszönjük. :)
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és Swallow kedveli ezt.
  20. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Eddig érthető, viszont még így is fenn áll, hogy egyszerre indítsuk Karcsit és Alicét, vagy lehet külön-külön is bevárás nélkül ?
     
    sutimami57 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.