Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Nem szükséges összevárni, ha csak nem tudod még 3x fejleszteni. Mivel mint mondtam a korábbiakat nem számolja csak Alicenél.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Rosszul van írva az ismertetőben. Nem négyszer (4x) kell bővíteni az Elhasználódót, hanem a negyedik (4.) fejlesztés kell megszerezni a 28. szinten, csak Karcsi elaludt és nem számolja. :D Szerintem várd meg a javítást, de ezek szerint lehet külön is csinálni, mert utólag beszámolja.
     
    sutimami57, Sylja, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Köszi!!! Akkor bevárom, mert nálam már csak 1 fejlesztés lehet, az meg kell mind a kettőnek.
     
    sutimami57, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Jól van írva az ismeretőben.
    Akkor nem lett volna semmi probléma, ha ezek a feladatok a gyopárvölgy bezetését követően jöttek volna.
    Mert így elég zavaros, de reméljük megoldódik a probléma.:)
     
    maszilva, sutimami57, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Ezt sokan nem értjük, hogy miért nem kapjuk/kaptuk meg összes küldetést az 50. szintig. Akkor előre látnánk, hogy mit lehet és mit nem kiváltani-fejleszteni előre.
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nagyon szépen köszönjük! Akkor nem lehet baj, ha visszafelé is számol!
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szuper!
    Akkor ahogy elérem a 28. szintet már bővítem is;) Köszönöm!
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  8. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    A gond csak ott van amikor hibás a táblázat.
    Én abból dolgoztam és most szívok mint a torkos borz.
     
    Sali~*.*, sutimami57 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Maximálisan egyet értek veled. Én is, mindenki abból dolgozik. Remélhetőleg kitalálnak valamit, hogy jó legyen végre már azoknak is akik élen járnak. Mondjuk nekem még várnom kell a 28-as szintre is.:)
     
    sutimami57, Sali~*.*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezt lehet még meg sem álmodták a játékmesterek:oops: Mi lesz ha mind a 4 téren álló aktív lesz:wuerg::eek:o_O káosz8)
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Miért akadtál el? Utólag jóvá fogják írni a kiváltást.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha úgy van ahogy legutóbb írták, akkor rendbe lesz nálad is:music:
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szerintem megfogta Füles a 21. sorban nem tud tovább lépni és haladni. Ő aludt el.:wuerg:
     
  14. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Azért akadtam el mert jelenleg nem tudok tovább haladni a Fülessel.
    És az sok Tp kiesés és kitudja meddig tart majd amíg meg lesz a jóváírás.
    És arra is volt példa amikor a beharangozással ellentétben nem került valami jóváírásra.
     
  15. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    A reggeli Irinás dolog után kaptam még egy leckét :)
    Mivel megint teljesíthetetlent kért, gondoltam cukorkával lecserélem. Hát full ugyanazt adta vissza, ennyit erről!
     
    PZoli64, Kata_rzis, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  16. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Hát Irina mindig is különös fazon volt.
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Végig olvastalak benneteket és kivételesen nem bánom, hogy még csak a 27. szint első negyedében vagyok. Jelenleg a 10 darab amerikai bükkel akadt össze a bajszunk alapanyag hiányában, de ezt simán megoldom holnap délelőttig. Közben meg még el kéne érnem a 28. szintet is, no majd szép lassan csordogál a szint is, türelmes vagyok, ráérek, nincs hová sietnem :D Van rá két-három hét, hogy letisztuljon ami most még gubanc mire odakerülök, talán már világos lesz nekem is. :)
     
    PZoli64, sutimami57, PaySkin és 2 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Állítólag jövő héten jóváírják Fülest. Ha nem írják jóvá, akkor írni kell a Hibába és jelezni kell, mert ez nem a játékosok hibája.
    Szia. Nálam is felborult a rend a piaciak miatt. Alig várom, hogy kész legyen és visszarendezzek mindent.
     
    Sali~*.*, sutimami57, PaySkin és 2 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Pontosan ezért soha sem szoktam visszahívni azokat a megrendelőket akik lukkal a zsebükben távoznak, mert ismétlik a hiányos feladatot, mintha fénymásolóval készülnének rá...
    PS: Egyébként nem borítanak nálam a megrendelők semmit sem, a normál játékomat folytatom tovább, hiszen nem erőltetem a főtériek kiszolgálását. Siethetnék, de minek? Ezek a faladatok is megvárnak, akármikor teljesíthetem azokat. Csak szép nyugiban haladok ahogy élvezem a játékot:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.23
    PZoli64, sutimami57, PaySkin és 2 más kedveli ezt.
  20. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Megléptem a lehetetlent, és az eredmény!!! Nem csak a szamár, de Alice is megállt.
    Egyszerre indítottam őket, a 2 db. Műkertész jelvény 3. megvolt, a kapacitás növelve lett, de mégse jelent meg egyik kofánál se pipa. Na, akkor így jártam/jártunk. Remélem a jövő héten tényleg orvosolják ezt a hibát, és haladhatunk tovább.
     
    PZoli64, Sali~*.*, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.