Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na majd csaj várjuk ki a végét, hogy jóváírják e vagy javítják e. Azért épp azok akik élen járnak várniuk kellett a zöld
    üzemanyag tárolási kapacitására, míg el nem érték a 26-os szintet, azt se javították.
     
    PZoli64, Sali~*.*, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Atyaaaééég, miért nem bírtál magaddal?
    Nem tudom, de akkor mindenkinek írni kell a Hibába és" verni kell az asztalt ", mert amit mostanában csinálnak az már kiveri a biztosítékot mindenkinél. Nekem valahogy olyan érzésem van, hogy hagyják veszni a süllyedő hajót. A bocsánatukból és a kódjukból nem kérek, csak egy rendesen játszható játékot.
     
    Netudki50, PZoli64, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  3. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Ha valóban javítják, akkor olyan mindegy, hogy ma vagy a jövő héten lépem meg.
    Majd futtatnak egy szkriptet vagy a kitalálóját, nekem mindegy, csak legyen jó. Idő van rá, mert amúgy is legközelebb a 30-as szintet kell elérni.
     
    Sali~*.*, sutimami57, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szerintem akkor is írtak páran, aztán nem volt semmi reakció, mert maguk se tudják és látják át mit is alkotnak össze:wuerg:
    Ó , ha csak a gyopi süllyedne én nagyod örülnék neki, rengeteg hiba forrása épp a gyopi szerintem.:sleepy:
     
    Netudki50, PZoli64, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    És ha nem javítják? Amilyen hanyagul dolgoznak, az is elképzelhető. Nekem olyan érzésem van, hogy a főnök kiadja a feladatokat a programozónak, az meg elfelejti a felét megcsinálni. Ha meg utólag csinálja, akkor összeakad másik programokkal és abból lesz a hibák sorozata.
     
    Netudki50, Sali~*.*, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is ezt terveztem tenni, holnap reggel... De úgy tűnik várnom kell:oops:
     
    kakukkszegfű és farmerSS kedveli ezt.
  7. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Ok, de ezt én eddig nem tudtam :) de mint mondják: jó pap is holtig tanul :)
     
    Sali~*.*, sutimami57, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  8. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Valamit csinálniuk kell, mert senki nem fog akkor innen tovább menni.
    Ha meg nem csinálják, akkor így jártam, nem fogok a kardomba dőlni. Legfeljebb nem 10, hanem 12 év alatt érem el az 50. szintet és azonnal átkeresztelem a Napraforgó dombot Kakasdombra.
     
    Netudki50, PZoli64, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is a saját káromon tanultam meg, remélem ez megvigasztal :D:D
     
  10. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Teljesen :D legalább nem leszek cukorbeteg
     
    Netudki50, PZoli64, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Na aztán miért Kakasdomb? Tudod-e, hogy ott én vagyok az Úr.:D:D
     
    Crispello, Netudki50, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szerintem ebbe mindannyian belefutunk 1-2* aztán már nem csalogatjuk vissza őket.;)
     
    Netudki50, Sali~*.*, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem feltétlen mindig van így... :music: Egyszer hívtam
    vissza véletlenül kiszolgálás nélkül megrendelőt s mást kért...8)ez csak véletlen... mint az ásó reppenése...
     
    kakukkszegfű és PaySkin kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Szép nap ez a mai;) Ha minden jól megy elérem a 28. szintet!:inlove:
     
    kakukkszegfű, Netudki50 és bocsika67 kedveli ezt.
  15. Zsuta

    Zsuta Utánpótlás-írogató

    Én egy hét alatt kaptam 1 azaz egy darab ásót, ha így megy karácsonyra meg lesz a 12 ásom a papucshoz
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én sajnos pont most vesztettel el egyet, mivel nem figyeltem a tárolóm kapacitására ami betellett. Mentem és gyorsan törölgettem párat, bár megmondom őszintén fájt a szívem törölni bármit is a egyebekből, mert tudom hogy legközelebb pont azokra lesz majd szükségem. :D
    Kitartást neked a gyűjtögetéshez:music:
     
    Netudki50 és farmerSS kedveli ezt.
  17. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Ugyan igy vagyok én is , már irtam a segitségkéró topikba, a válasz ültessek, vessek arassak. Naponta 4-5-ször aratok növényeket ásóból kapok 1, mig a másik két szerszámból naponta 3-4-t. _Ez nem hibát jelent a rendszerben ? Miért kell ilyen megmagyarázhatatlan módszerrel lassitani a munkánkat és a kedvünket elvenni ettől a játéktól.
     
    Netudki50, farmerSS, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    De jó, hogy ezt írod. :)
    Többé én se hívok vissza lyukas zsebű megrendelőt.
    Pontosan azt a tételt ismételte meg most is, amit nem kapott meg.
    Egyébként élvezem a játékot a gyopáron.

    A szabim alatt végre volt időm játszani vele.
    Az 5. szinten rostokoltam, de most 1 hét alatt 5 szintet léptem.
    Pedig csak azt a megrendelőt szolgálom ki, akinek tetszik az adománya. Vagy van mit adni neki.
    A Virágkoszorún pedig nem görcsölök, mert nekem meg az jön alig. Kihagyom, ha kell napokig. Szívfájdalom nélkül.
    A 24 órás környilas átalakító mindig be van pakolva (3 nagy barkács + 30 gally).
    Szinte csak meggyezem és rózsázom. Bár kipróbáltam már más fákat is, de ezzel a kombóval tudom kiváltogatni a rúnákat.
    Már csak a bükkfáé van hátra, aztán jönnek a 2-es szintű rúnák már.
    Szépen, nyugodtan haladok, ráérek.
    Én megtaláltam a saját örömömet a gyopiban (imádok feladatokat megoldani, pl.)
    Idegeskedni, szomorkodni (főleg egy játékon) felesleges és hasztalan.
    Mindig lehet tenni valamit, hogy a dolgok jobbá váljanak, vagy jobban érezzük magunkat.
    Nos, ez csak egy kis élménybeszámoló volt, mint játékos, sziasztok. :)
     
    Crispello, Sali~*.*, Netudki50 és 9 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Pont ezen gondolkodom én is. Amikor a metszőollóra volt szükségünk az jött nagyon nehezen. emlékszel még rá? Ahogy haladunk a játékban mindig az jön nehezebben amire nagyon várunk. Én eltörölném a gyopárról teljesen a felröppenőket főleg azt, hogy a megrendelők is kérjék. Szükség nincs rá, kérhetnének helyette terményeket is. A törlések miatt háborgok és sajnálom, hogy az egyik felröppenő kárára törölnöm kell egy másikat miközben tudom, hogy előbb utóbb arra is szükségem lehet. Az pedig már tényleg elveszi a kedvemet, hogy semmi ellenértéket nem kapunk érte, holott az "ára" fel van tüntetve.
    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm, hogy ezt így leírtad, örülök az örömödnek és legalább nem érzem magamat csodabogárnak egyedül, mert én is kb így érzek a gyopárral kapcsolatban ahogy Te:inlove::D:inlove:
    Azért a barackot ne hanyagold el, mert óriási segítség lesz kicsit később a játékodban :)
     
    Netudki50, PZoli64, -BombadilToma- és 2 más kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Most pedig, mint modi szólok Hozzátok.
    Megkérek Mindenkit, hogy ne vigyük el a Csevegőt abba az irányba, hogy majd biztos nem fogják kijavítani a hibát.
    Meg, hogy hanyagul dolgoznak, stb.
    Lehet, hogy így van, lehet, hogy nem, ebbe ne menjünk bele...

    Felesleges olyanon görcsölni, ami még meg sem történt.
    Ha mégis megtörténik, akkor majd igazodunk ahhoz a helyzethez.
    Sokan még nem is járunk azokon a szinteken.
    Ne rontsuk el előre a saját hangulatunkat.
    Köszönöm! :)
     
    -Szemecske-, Sali~*.*, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.