Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Sziasztok !

    Nektek az ásó, nekem az olló nem jön. Az ásóhoz csak annyit szeretnék írni, hogy amennyiben a kofás feladat miatt hiányoljátok, akkor ne járjatok úgy, mint én. Írtam, hogy egy nagy katyvasz lett az erdőm, mert egyszerre raktam ki a mandzsúriát és előtte nagyon idegesített, hogy nem csak a 10 ásó, utána még 5 hogyan lesz meg, hanem a többi hozzávaló is /fa-humusz.../.
    Pedig annyira egyszerű lett volna a képlet. Ha kész van 2 barackfám, indítom a gkörijét és lehet, hogy 3-4.. napig tart előállítani a többit, de apránként pakoltam volna ki és így is teljesítettem volna a feladatot, viszont az erdőm egyensúlya nem borult volna fel.
     
  2. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Ma reggel egyszerre lett meg az utolsó köre a bükk- és meggyfáknak, barackból még volt hátra egy kör (6-7 db volt kint).
    Szépen, álmosan, komótosan learattam, majd elkezdtem törölgetni és azt vettem észre, hogy teljesen lepucoltam a területet :D
     
    -Szemecske-, PZoli64, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Már én is jártam hasonlóan. Csak én rossz utasítást adtam a munkásoknak... Gondolhatod, hogy hogy néztem és éreztem amkor az üres területet megláttam :(:eek::cry:
    Tanulság: Hát az nem sok van: talán ne kezdjen a farmer lánya "ész nélkül" vagy álmosan a takarításhoz xD:cry:xD
     
    aida2330, PZoli64, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Én álmosan egyik reggel szedtem le vagy fél terület fákat...manuálisan szedem és nem az érés leszedésre kattintottam, hanem a kivágásra :eek:
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én azóta próbálkozom a segítőkkel amióta beállították azt hogy visszakérdez, hogy biztos vagyok-e benne? de lehet, hogy ez a kérdés pont neked hiányzott?
    Szia!
    Pontosan ezt csinálom én is. Igaz nekem készen van/volt a 10 barackfám azért csak volt, mert már három kint van a területen. Viszont az játékom egyensúlya fontos nekem és az alapanyagokra is szükségem van, hiszen ott van előttem még a 10 darab eu fenyő elkészítése, mint feladat és annak a deszkaigényét is előkéne teremtenem + még hozzájöhetnek a megrendelők igényeinek pótlásai is. Szóval csak egy része a gyopáros játékomnak a főtéri figurák feladatainak megoldása, mást is kéne mellette még csinálnom amit pont úgy élvezek, mint ahogy a feladatok megoldását.
    Az erdő egyensúlya is fontos nekem is és nem szeretném beáldozni egy fél, vagy akár egész napért az erdőmben a megszokott és élvezetes játékomat.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.10.23
    PZoli64, -kidmama-, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ásóimat cserélném borostyánra:music: Lassan annyi ásom lesz, hogy törölni kell:music: Mert nem kell most semmire;):p
     
    kakukkszegfű, Bokalmgazda és aida2330 kedveli ezt.
  7. dwistvan

    dwistvan Utánpótlás-írogató

    2 db arborista jelvény 1. szintet kell készíteni a feladatban. Amióta ez a feladat, azóta készítettem négyet és még mindig nem kettő. Hány másodpercen belül kell készíteni egymás után, hogy kettő legyen. Milyen módszerrel lehet egyszerre kettőt elkészíteni?
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kipróbáltam, nálam simán megy a több is, de sajnos csak egymás után. Szerintem nem lehet belőle egyszerre kettőt készíteni. Valamelyik lépés kimaradhatott nálad, ha nem számolja el a feladat az egymás után készített jelvényeket. A főtéri feladatokhoz szeretnéd a jelvényeket beadni?
    Elindítottad a feladatot mielőtt nekiálltál a jelvénygyártásnak?
    Túl kevés az információ amit írtál ahhoz, hogy segíteni tudjak..
    Kicsit bővebben írd le ide, vagy valamelyik helptopikban tedd fel újra. pl itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/megrendelések-küldetések-kérdései.10467/unread
     
    aida2330 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ettől szép ez a játék;) Lehet újra tervezni;)
    Már kérdőjel van a kis figurák felett? Ha még felkiáltó jel akkor nem nyomtál rá a feladat indítására...:music:
     
    kakukkszegfű és aida2330 kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Már csak a Barna gomba hiányzott nála a négy közül. Gondoltam, vissza hívom. Nem gondoltam volna, hogy ezt meghúzza nálam, a kis ravasz. :D
    [​IMG]
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ismerős, én már vissza sem merem hívni azt aki gombát kért előtte xD:cry:xD
    De most éppen viharos az időjárás gyorsan ültessél nemesített gombát rózsával felváltva szépen sorban :D
    PS: Nézd Apja milyen szépem van nekem:inlove::D:inlove:
    képpel egészítettem ki a hozzászólásomat
     
    Utoljára szerkesztett: 1.10.23
    aida2330, PZoli64, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  12. dwistvan

    dwistvan Utánpótlás-írogató

    Bizonyára rányomtam, miután a feladat többi része már rég kész.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt hittem, moderátor lettél ezzel a kék írással, ahogy hirtelen feljöttem. :D Szép, láttam a birtokosban. :)
    Nekem is van már a raktárban mandzsu fát, talán 6 db is. Egyenlőre nem rakom ki, majd, ha elértem a 23. szintet. Akarom írni a 23. századot. :D
     
  14. dwistvan

    dwistvan Utánpótlás-írogató

    Igen, a főtéri feladatokhoz. A többi feladat elkészült. Készítettem egy arborista jelvény 1. szintet, miután a feladatot elindítottam. Utána ebből készítettem egy második szintet. Utána ismét készült még egy első szint. Ezzel nem lett kettő. Gondoltam, hogy azért, mert az előzőből második szintet csináltam. Ezért ismét csináltam egy első szintet. Továbbra sem lett kettő. Így csináltam ismét egy első szintet. A feladat most sem kész. Megemlítem, hogy legalább 28 szinten mindig működtek a feladatok. Ez nem működik. Még csinálok nyolc jelvényt, egyszer csak lesz belőle kettő. Vagy így marad. Bizonyára direkt ilyen.
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem tudom sajnos a választ rá. Kérlek szépen írjál a hibatopikba és kérjél moderátori segítséget, mert én itt tanácstalan vagyok.
    Viszont kár erre pazarolni a termésedet amikor kaphatsz segítséget a modokról akik szívesen és készséggel segítenek neked.
    Nem, nem lettem moderátor, de ez legalább jól látható és mindenki észreveszi azt, hogy mivel egészítettem ki a hsz-t.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.10.23
    zsani_apja és aida2330 kedveli ezt.
  16. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Szia!
    Gondolom nem frissült a játékod az említett idő alatt, én sokszor járok így, váltásokkor. :)
    Szerintem te ezzel tisztában vagy.
     
    aida2330 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Jó reggelt!

    Végre sikerült, kiváltottam az összes területet az Alpesi kertben! :D

    [​IMG]

    Viccet félretéve, péntek óta ilyenek történnek nálam a gyopároson. Általában kétszer, de van hogy többször is frissítenem kell, mert csak forog a virág (képen be is kereteztem) és lefagy. Ez mindig máskor történik: aratás, belépés (mint most is), megrendelők kiszolgálása, alapanyag gyártása stb. És csak itt, farmos rész megfelelően működik.
    A feleségem még nem váltotta ki a gyopárt, semmi gondja nem volt a játékkal! Tényleg nem lehetne ezzel kezdeni valamit? Vagy csak ez megint engem bosszant? :)
     
    bokaerzsi, Bokalmgazda és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Nem csak nálad van probléma.
    Én is tapasztalom ezt a jelenséget.
     
    PaySkin, -kidmama- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Nálam is ez volt a hétvégén, bármit akartam csinálni, előbb el kellett hagyjam a gyopit, aztán vissza.
    Egész nap csak napraforgózott.
    A farmon szerencsére nem tapasztaltam ilyesmit.
     
    PaySkin és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -kidmama-

    -kidmama- Junior szaki

    Én pedig ásó hiányban szenvedek.
    Mindegy mit vetek ásó as alig röppen föl.
     
    bokaerzsi, -Szemecske-, Sziszi1950 és 2 más kedveli ezt.