Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gyakran látni ilyent... Már jó ideje az a módszer... megjelenik... frissítek... És nem bosszankodok rajt8)
    Sajnos minden farmon van ami hiányzik... nálam a borostyán jön nagyon kicsi arányban...:oops:
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia drága szomszikám:D!
    Téged valószínűleg fejbe talált KacsaKata az üzenetemmel, vagy az elkóborolt baglyok közül valamelyik amit nem olvastál el.:D

    Irina minden alkalommal így viselkedik amíg nem frissítem a játékomat. Egyszer még a kezdetek elején én is adtam neki egy cukrot amit ugyanígy megevett és persze vissza nem kaptam, de még a rendszer üzenetre sem méltatott magamtól jöttem rá, hogy elrontottam és már elmúlt az az idő amikor aktív volt, hiába írta ki a hátra lévő időt, már nem fog visszajönni csak egy hét múlva.:cry:xD
    Bár őszintén szólva nekem panaszkodni eszembe sem jutott:oops:

    Minden esetre a cukit elkönyveltem tanulópénzként, és az órát nézem a monitor alján és nem Irináét azóta.
    ****

    Más: éjfélkor én is meglepődtem az iccaka:

    Beléptem Rackóhoz ezt láttam az 5. nap ajándékoknál:
    [​IMG]
    Mentem át a kisfarmomra ahol nincs gyopi, -már csak kíváncsiságból- is megnézni, hogy ott mi van, mivel ott nincs gyopár kiváltva /230. szintű farm/
    ott ezt találtam:
    [​IMG]
    Meglepődtem rendesen, mert ilyent még eddig nem tapasztaltam, hogy Rackó különbséget tenne a farmok között és gyopáros ajándékot hozott volna. Remélem folytatása is lesz:inlove: Esetleg eljutunk a cukorkáig is.../?/
    [​IMG]
     
    nagymami2, -BombadilToma-, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  3. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Megjött a javítás Fülesnél,jóváírta a 21 feladatban az elhasználódó raktár bővítést.Lehet tovább csinálni!
     
    Sali~*.*, -BombadilToma-, farmerSS és 6 más kedveli ezt.
  4. pisti243

    pisti243 Haladó

    Sziasztok, szeretném kérdezni, hogy az ásó miből repül fel mert kéri a kosbort de nincs ásóm (rögtön elásom magam :) )!
     
    -gyöngy-581 és -Szemecske- kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kálmán!
    De jó, köszönjük szépen, hogy elhoztad a hírt. Előttem még ott vannak ezek a feladatok, hiszen nem vagyok még a 28. szinten, de azt jelenti, hogy nem fogok majd megakadni itt sem, játszhatok tovább a magam tempójában, ahogy jól esik:inlove:
    Köszönjük szépen!
    Szia!
    Azt nem tudom, hogy nálad miből fog reppeni, nálam most az előbb arattam a kékfüvet + rózsát és kaptam 3 ásót is.
    Próbáld meg Te is a kékfüvet, mert valószínűleg onnét kaptam az ásókat. Pontosan nem tudom, mert a segítőkkel arattam, együtt láttam a felröppenő mennyiségét.
     
    -kidmama-, pisti243, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  6. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Sajnos csak egy darabig tudod csinálni.Én Alice-nál a 26 feladatnál elakadtam,kell a 30-as szint gyopáron.Fülest tudom csinálni a 24 feladatig,ott majd kell az új növény a cikória.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.10.23
    farmerSS, PZoli64 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kálmán :)
    Nem féltelek abban a tempóban ahogy Te játszol mindjárt odaérsz a 30. szintre, gratulálok a sikereidhez és a kitartásodhoz:D:D
     
    GA-BI-O-Farm, farmerSS és Bokalmgazda kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szuper!
    Lehet folytatni a téren állók kiszolgálását!:inlove:
    Jöhet a 29. szint!8)
     
    kakukkszegfű, farmerSS és Bokalmgazda kedveli ezt.
  9. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Jöhetni jöhet,de még kell hozzá 24 ezer Atp.Alice-nél meg a 30-as szint,na az meg nem mostanában lesz.......hacsak nem jön még 2 fószer a fő-térre!
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most Alicénél a 10 Mand. barackot és a 3 vadcseresznyét pakolom kifelé... De Karcsinál elakadtam...
    De majd csak ad a rendszer 3 növényszinkronizálót:music:
    Elméletileg 4-en lesznek... De azt gondolom, hogy az újabbak majd csak a következő nagy frissítéssel jönnek majd;)
     
    kakukkszegfű, Bokalmgazda és farmerSS kedveli ezt.
  11. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Szia

    Köszi, hogy hoztad a hírt. Félve mentem be a Gyopárra, és örömmel láttam, hogy mindkét kofa feje felett már nem kérdőjelek, hanem csillagok vannak.
    Köszi a moderátoroknak, hogy vitték a hibát, kommunikáltak velünk és nem hagyták, hogy félbe maradjon sokunknál ez a kihívás.
     
    Swallow, PZoli64, Bokalmgazda és 4 más kedveli ezt.
  12. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Sziasztok. Nálam még mindig nem jön az ásó vagy lapát.Hiába ültetek hosszú érésűt vagy bár mit nem ad ásót . Talán azért mert kézzel aratok?
     
    Sziszi1950 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Igen azért és ezt most nem fejteném ki bővebben.:wuerg:
     
    alex0824, -gyöngy-581, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Elképzelhető:oops: Én munkással aratok, és bőven van felesleges Ásóm is...:music:
    Talán így próbálnak vásárlásra ösztönözni... - csak ha ez oda lenne írva nyíltan.. Pl emeli a felreppenők számát valamelyik munkás az korrektebb lenne8)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  15. pisti243

    pisti243 Haladó

    Köszönöm!!! :) :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. LadyMixy

    LadyMixy Fórum-zöldfülű

    jönni fog az , nekem is van 27 és kézzel aratok.
     
    alex0824, tavirózsa1 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Szeretném kérdezni, azt a 27 db-ot mióta gyűjtögeted?
     
    alex0824, Fätum és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehet ki sincs váltva növény az ásóhoz;)xDxDxD
    Én még nem láttam 25 feletti ásót a számlálón8) - mondjuk folyamatosan használom az érkezőket;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  19. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nem is az a lényege a dolognak, hiszen ilyen többször is előfordul. A gond az, hogyha a rendszer kiírja, hogy a művelet nem végrehajtható, akkor tegyen is úgy teljes egészében. Azaz ha már nem hívható vissza az ügyfél, akkor a cukorkákat is hagyja békén. Persze nem egy marharostélyossal lépett le hanem egy cukorkával, így annyira nem bosszant a dolog. De a hiba az hiba, bármely apró vagy jelentéktelennek tűnő is.
    :)
    Így könnyű cukorka akciókat csinálni, ha Irina előtte egy hónapig, itt ott gyűjtöget a cégnek!
    :D
     
    apja_72, zsani_apja, PaySkin és 7 más kedveli ezt.
  20. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Mintha pár napja olvastam volna itt, h Karcsi és Alice teljesítéseit számolja a rendszer, mégha nem is látjuk. Nekem úgy tűnik, h már kitettem a 12 papucskosbort (vagy a Murphy törvény szerint 11-nél állok.:() Meg tudtok benne erősíteni, hogy ha kérdőjel van, nem felkiáltó, akkor már számolja? S ha igen, honnan tudhatom, hogy mennyinél tartok? Ezt látják a modik? Köszönöm a segítő válaszokat előre is minden érintett játékostársam nevében.