Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Olvastalak és itt valami félreértés van, én a múltról beszéltem amikor azt írtam, hogy anno a farmos haladásomra költöttem elég sokat. Persze, hogy mindegy, hogy hová viszem a pénzemet, egy céghez megy, ezt én is tudom. És ha igazak a sejtéseim, márpedig szerintem ismertjük egymás játékát annyira /mindketten öreg csatalovak vagyunk ebben a játékban/ a farmos/bahás haladásodra fordítottad Te is a befizetett pénzt.
    Nem írtam azt, hogy nem költök a gyopis játékomra semmit, itt az az igazság, hogy csak annyit ami feltétlenül szükséges. Ez igaz a farmra is.
    És igen, csodára várok, hogy hiába, vagy tényleg eljön az az idő amikor újra jó lesz a játék ezt majd megmutatja az idő, addig marad nálam ez a visszafogott költség és sovány persely.
     
    zsoxxya, PZoli64, kincsembogaram67 és 3 más kedveli ezt.
  2. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    A kerti ásó csak a virágok aratásával elvétve jön naponta talán 1, tegnap megvettem a kerti segitőket próbaképpen, és máris letudtam gyártani 5 kosbort. a szorgalom nem elég a kerti munkában, ahhoz költeni is kell, hogy haladni is tudj.
     
    PZoli64, Sali~*.*, rózsabimbó és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pontosan egyformán gondolkozunk:inlove:
     
    kakukkszegfű és kincsembogaram67 kedveli ezt.
  4. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    A mai aratásnál nálam sem jött ásó, pedig vegyesen ültettem hosszú érésű növényeket éjszakára.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Csak amennyit feltétlen szükségesxDxDxD Ezt jól megmagyaráztad, kimagyaráztad:music:
    Én is pont ennyit költök8) Még a végén kiderül egyformán játszunkxDxDxD
    Mióta sokaknál ez az ásó mizéria van... figyelem a saját Ásóim számát... Tegnap 8 ásó reppent!
    Teljesen vegyesen ültettem, amikor volt időm learattam az éppen beérett részeket... :music:
    Ma még egy sem... Rózsa és kankalin volt vetve... :music:
    Semmi taktika nincs benne... :oops: Talán ásó ügyben csak szerencsés vagyoko_O
     
  6. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Programozót keresek, aki képes ásót varázsolni a felreppenők közé. :)
    A panaszkodást általában kerülöm, de ami tény, az tény, hogy van egy növény, amit termelni kellene, de nincs hozzá megfelelő mennyiségű alapanyag.
    Ráadásul Füles Karcsi 12 db-ot kér. Csak remélni merem, hogy nem egyszerre kell mind a 12-őt kiültetni.
    Szívesen meghallgatnám a választ arra, hogy ezt miért így kell beállítani?
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem szükséges egyszerre kiültetni... de többször kell ásó a feladatok teljesítéséhez:wuerg:
    Munkással aratsz? Ha szabad kérdezni....
     
    kakukkszegfű és kincsembogaram67 kedveli ezt.
  8. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Kézzel aratok. A ráérős, majd odaérünk egyszer típusú játékos vagyok. :D
    Igen, olvastam, hogy aki igénybe veszi a gépi aratást, neki bővebben jönnek a felröpik. Viszont azt gondolom, ha egyszer lehet gép nélkül is, akkor nem kellene ekkor szórás különbségnek lennie.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem kellene, nem helyes... de ez van-.-
    Remélem változik!
     
  10. tyukanyo588

    tyukanyo588 Utánpótlás-írogató

    Szia! Én is ásóra várok több mint egy hete, de sehol. Már mindegyik növénnyel próbálkozom. Lassan már kedvem se csinálgatni!
     
  11. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    halihoó!
    Nincs már hátra, mint ásó, kapa, nagyharang. :D
    Már csak 19 szint és érkezek. ;)
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hali hali!
    Szerintem jóval gyorsabb és egyszerűbb belépni egy kertészeti szakáruházba /nem írok nevet, mert nem szeretnék reklámozni semmit sem/ és megvenni a hiányzó ásókat. Nálam jelenleg kettő van, most használtam el a készletemet a kosbormag gyártására, tehát nem sürgős talán már...vagy még.... :D:music:
    Jelenleg a 20/20-nál járok és várom a 28. szintet nem reménytelenül.. meg az ásó készletem bővülését is, meg persze a mandzsúriai barackok második adagjának a készültét is :)
     
    apja_72 és Bokalmgazda kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos Alice a 30. szintre vár...:music: Karesz meg növényszinkronizálóra... 8) Szép lassan haladok a következő cél felé;)
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szomorú vagyok. 2 napja kész vannak a piaciak, a 28. szintre várok. Deee azóta nem tudom a megrendelőket móresre tanítani, állandóan azt kérnek, amit a piaciak miatt ki kellett rakni. Mondtam nekik, hogy nincs és nem is lesz, de fütyülnek a fejemre. Remélem, hogy észhez fognak térni, mert amit nyertem , azt elveszítem a megrendelőknél.:cry: Ráadásul a kiváltás is drága, 44 Madzsúriai barackért 38 FA-t kér. Egy jó dolog van, hogy legalább már tudok 40 órást indítani.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :( Még szerencse, hogy a téren állók csak ültetést és aratást kívánnak... s nem viszik el magát a növényt és fatermést...
    A kiváltás valóban így drága... Nálam, a rózsát aprópénzért ki tudom váltani... De a Mandzsu barack és a vadcseresznye... kiváltása nagyon sokk arany ... :(
    A 40 órás átalakító egész jól működik mostanában...:music:
     
  16. Enikő65

    Enikő65 Haladó

    Nekem sem jön az ásó ,elég dühítő :( Bár már régóta panaszkodunk semmi nem történik !!!! :(
     
    tyukanyo588 és -Szemecske- kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Próbáld meg úgy hogy munkást hívsz segítségül;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  18. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Teljesen mindegy.
    Én munkásokkal dolgoztatok, még sincs ásó.
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia+
    A billentyűzetemből vetted ki a szót nálam se nagyon röpköd, pedig munkásokkal aratok.
     
    tyukanyo588 és aida2330 kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nekem elfogytak az insta, hajtass, temérdek, sorolhatnám. Viszont ásom az van. :D Már majdnem elástam magam szégyenemben. :D ;)