Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnálom:( Kitartás, majd jön;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  2. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Kiváltottam a segítőket 12 aranyért. De sajnos nem aratja le a növényeket. Miért nem? Hát elment a kedvem a játéktól, Abba hagyom a gyopárt sajnálom mert már a 23-as szintet majdnem befejezem . mindenem ki van váltva amit lehetett. Jó éjt sok sikert nektek.
     
  3. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Az ásóhiányra szeretnék reflektálni:). Amikor elértem a szintet és elérhetővé vált a papucskosbor nagyon keveset kaptam. Most sem dúskálok, de annyi mindig van, hogy folyamatosan tudok papucskosbort gyártani.
    Az elején, ha 1db ásót kaptam, azonnal készítettem a magot és ültettem ki. Nem vártam össze. Ami számomra meglepő, hogy sokszor a papucskosbor aratásakor 1 db ásó sem jön. Többet kapok a gombából és a kékfűből.
    De, az is lehet, hogy nálam később lesz ásóhiány. Amikor mindenki a borostyánra panaszkodott, nekem törölni kellett.
    Aztán ideért a válság, drasztikusan lecsökkent a borostyán mennyisége. Mondhatni, az sem tért teljesen magához.:(
    A gyopáron az a rendszer, hogy nincs rendszerxDxDxD Mintha, folyamatosan tekergetnék a popmétert!-.-:music:
     
    PZoli64, Kuzdern, agi770 és 5 más kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én is lassan haladok, még csak a 14. szint végén vagyok....
    Szerintem jobban jártunk volna, ha ezekért a csillagokért amit a Gyopár kért, inkább új sima területeket vehettünk volna, ahova azt teszünk, ültetünk,amit szeretnénk. :sleepy:
     
    -Szemecske- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ennyire szereted, ha egy megemelt számú eventnövényt kéne letermelned ugyanannyi idő alatt és hozzá több felröpit is? A + terület ahol azt csinálhatsz amit akarsz az pont ezzel járt volna:oops:. Vigyázz, hogy mit kívánsz, mert a végén teljesülni fog.:)
    Inkább szenvedek az ásó kapa és nagyharang előteremtésével, lesem a felröpiket a gyopáron, mint ezt.:music:
     
    Kuzdern és farmerSS kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Mint írtam, azt ületenénk, amit akarnánk, tehát nem eventnövényre gondoltam. Esetleg + ólakat kitehetnénk oda, vagy dekorokat.. Ezekre gondoltam. :)
     
    joti54 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen olvastam, de nem hiszem, hogy lehetséges lenne, hogy kihagyják az eventekből, ha növényeket is lehet ültetni oda is.
    No megyek aludni, szép álmokat, jó éjszakát Neked.
     
  8. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Sziasztok!

    Becsorogtam a 15. szintre, úgy látom, hogy kb két hét volt, ez most valahogy könnyebbnek tűnt. Lehetett volna 1-2 nappal hamarabb, de a végére már hagytam kifutni.

    Nekem egyelőre itt most vége a gyopárnak, mivel nincs értelme tovább csináljam, a domb nem érdekel, amúgy meg semmi izgi nincs benne. Lehet néha-néha benézek, de amíg nem történik valami, addig felesleges.

    Ha jól emlékszek, akkor talán kb 4 hónap alatt sikerült eljutni eddig. Munkásokat egyszer vettem a két területen, az átalakítóban pedig 2×9500-as adagok mentek.

    Aki pedig még csinálja vagy épp kezdi, sok sikert a továbbiakban! :)
     
    -Szemecske-, apja_72 és aida2330 kedveli ezt.
  9. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Szia!
    Arra vigyázz, hogy szlovákul tolják a reklámokat belépéskor. :D Én, vagy is apja, leragadt a 25. szinten. Ennek több oka is van, talán a legrelevánsabb, hogy még nem érte el a 26.- at. :D ;)
    Szép napokat, csókolom! ;)
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxDNa ne már.....ezért?????
    Tesztelik a találékonyságunkat;)
    Ennek pont az a lényege, hogy játszani kell érte:inlove:
     
  11. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Én is ilyen gondokkal küszködtem. Vettem a kertbe aratót és pl ma reggel 4 ásót adott, és a 12 db-os küldetés igy tudtam teljesiteni. Kézzel aratással naponta 1 adott.
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    vélhetően megtelt /közel telített a tárolód, ezt jelzi a Raktárban egy kis harang jel is. Ha egy Segítségkérő topikba hozol Farmnevet és Farm ID-t, akkor meg tudom nézni a problémát.
     
    Bokalmgazda kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Örülök, hogy ezzel a módszerrel sikerült megoldani a problémát!
    De sajnos van akiknél ez sem segít:wuerg: - legalább is erről írnak!
    Nálam napi 7-10 ásó reppen az elmúlt 3 napot figyelve.... Így panaszra nincs okom...
    Csak borostyán ügyben...:oops:
     
  14. adri121100

    adri121100 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a választ .Reggelre minden rendben ment.De sajnos így sem adja az ásókat. Talán majd a mai napon sikerül.Még egyszer köszönöm.
     
    zali1111, -Holdfeny-. és bokaerzsi kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Amikor egy termelőhelyen lejár a kulcsért vett hely ideje és a termelés nem fejeződött be, elveszítek mindent? Vagy hogy lehet ezt kiküszöbölni? Van egyáltalán megoldás? Vagy elmegy az idő az éterben üresen vagy elveszítek mindent? 3. variáció nincs? Köszi.
    Netán újabb kulcsost lehet indítania lejárat előtt?
    Most pl egy helyen van még 4 óra akármennyim, de egy cserés nem fér bele, akkor az a 4 óra kuka? Ez egy nagyon jó megoldás :)
     
    zali1111 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem veszítesz semmit! Leszedés után viszont újabb kulcsokkal tehető elérhetővé a gyártási hely!
     
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Tehát végigviszi és addig nem zár be.
     
    zali1111 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Az átalakítónál ha mondjuk van még 2 óra idő, akkor nyugodtan lehet indítani akár 40 órás időtartamot is, mert azt már úgy kezeli, mintha végig menne az óra.
     
    zali1111, libuskafarm és aida2330 kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    igen, így van!
     
  20. agi770

    agi770 Törekvő

    Ó de jó köszi! Pont ezzel volt problémám nekem is :) Most már ami a bosszúságot okozza, hogy a két utolsó bepakolásomnál egy fia pontot sem adott a nyavalyás:cry:
     
    zali1111, Luca_511 és -Holdfeny-. kedveli ezt.