Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez elő fordul:(
     
    kakukkszegfű és zali1111 kedveli ezt.
  2. gelu59

    gelu59 Haladó

    Alpesi rózsa ,nem tudom kihelyezni ?
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az alpesi kertbe próbálod? Mert csak oda tudod ültetni.
     
    GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  4. gelu59

    gelu59 Haladó

    Fát kitudok helyezni,növényeket nem ,2 szinten vagyok lehet azért nem engedi?
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    A 2. szinten Te még csak az alpesi erdőt tudod használni, ami csak a fák ültetési területe.
    A növényes területet majd csak a 8. szinttől tudod elérni. Ott tudsz majd rózsát és egyéb növényeket ültetni a későbbiekben.
    Az északi erdő és az alpesi kert ismertetőjét, leírását erre a linkre kattintva közvetlen elérheted:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/
     
    Sali~*.*, nagymami2, -Holdfeny-. és 4 más kedveli ezt.
  6. gelu59

    gelu59 Haladó

    Köszönöm !
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor ezért, ezt a fontos információt lehagytad az előző írásodból, de látom, már Alex válaszolt neked. :)
     
    alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, verőfényes szép napot kívánok mindenkinek.:)

    Elfogyott Karcsika és Alice feladata a számomra, kicsit beragadtam a 23/20-as feladatokba, várnom kell a 28. szintre, hogy a következőt teljesíteni tudjam..
    Azt hittem a fejlesztés bármi lehet /lehet, hogy félreértettem az itt elhangzott kérdéseket és válaszokat, vagy csak figyelmetlen voltam, nem tudom/ A 27. szintem van pár fejlesztés, de egyik sem elég jó Alicének, ragaszkodik egy olyanhoz amihez a következő szintre van szükség. Nem esik túl jól, de nem is vészes, remélem gyorsan ledolgozom a szintből még hátra lévő pár ATP-t és folytathatom tovább a pipák kirakását. Addig gyűjtögetem a jelvényeket és játszom a megszokott játékomat.
    Sietni nem sietek sehová, ráérek és legalább magához tér a Gyopár is az eddigi rohamtempótól. :D
     
    alex0824, Sali~*.*, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Csendes madárcsicsergős őszi nap van a gyopáron!
    Várom a csodát az az az utolsó növényszinkronizáló érkezését....:music: utána tovább tudok menni Karcsinál...:p
    Alice a 30. szintre vár....:eek: Várhat még egy ideigxDxDxD
     
    kakukkszegfű, Bokalmgazda és aida2330 kedveli ezt.
  10. FarmerFater!!

    FarmerFater!! Utánpótlás-írogató



    Üdv

    Azt írja hogy növeld a raktár kapacitást amit törléssel vagy átalakítással is meg lehet tenni csak ez ebben az esetben nem működik és így felvetődik az a kérdés hogy ha az van ki írva akkor miért nem lehet ezzel tovább haladni ez így elégé félrevezető.
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    törléssel???? Itt bővíteni kell:wuerg:
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  12. FarmerFater!!

    FarmerFater!! Utánpótlás-írogató


    Üdv

    Azt tudom hogy bővítéssel lehet de a kérdőjelre viszed az egeret azt írja hogy törléssel vagy átalakítással is lehet bővíteni a raktár kapacitását ami a valóságban nem igaz.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ahhoz, hogy aratni tudj, ahhoz tudsz kapacitást növelni törléssel is akár, bár ezt legutolsóként szoktuk javasolni, hasznosabb a dolgok vmilyen szintű felhasználása.
    Füles és Alice feladatai fejlesztést, bővítést kérnek. Kérlek, add meg hol olvastál ilyet, hogy a feladathoz elegendő lenne a törlés, hogy a félrevezető információt javítani tudjuk. Köszönöm
     
    alex0824, Sali~*.*, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos én nem láttam ilyent sehol:music:
    Egy fotó jó lenne róla, hogy képbe legyünk;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Itt a kép elhoztam. Erről már az első gazdaköri megjelenésekor is beszéltünk. Ha a ? jelre kattintunk a képen látható felírat jelenik meg. azonban a törlést a raktár tárolási kapacításának növeléséhez NEM fogadja el.
    [​IMG]
    Szerintem is félrevezető, mert ebben az esetben nem ezt kéri.
    Azonban valóban tudom növelni a befogadó képességét a raktáramnak úgy, hogy az általam feleslegesnek tűnő egyéb kategóriából törlök, azért hogy aratáskor a még hiányzó pl. borostyánkő, ásó stb. egyéb hozzávalóknak tudjak helyet biztosítani.
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszi a képet. Elviszem az esetet, de ígérni nem tudom, hogy ez javításra kerül-e. Ugyanis a szöveg Szabad kapacitáshoz jutásra írja a módszereket, s nem tárolókapacitás bővítéshez adja ezt tippnek - s ez az állítás így igaz, s nem félrevezető.
    Ami biztos, hogy a Küldetésekhez ténylegesen fejlesztéses bővítés szükséges - jelenleg ez a 4 szint érhető el:
    upload_2023-10-5_12-28-58.png

    Megértéseteket köszönöm!
     
    alex0824, nagymami2, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen. Előre bocsátom, hogy nem vitatkozni szeretnék. Értem amit mondasz, de akkor viszont nem így és itt /ennél a feladatnál a ?-nél az információs ablakban kellene megjeleníteni, én így értelmezem. Tapasztalatból már tudom, hogy itt nem ez a feladat megoldása.
    Egy kérésem volna még, hogy az egyéb kategória /felröppenők/ valahogy bekerülhetnének a UH-ba, mert így törölgethetjük a kukába a felhalmozódott röpiket. Ezekért is megdolgoztunk, s úgy gondolom, ha a gyújtófa a maga 1 csp. értékével ott van, akkor talán a nagyobb értékű röpiknek is jó lenne helyet szorítani, volna jogosultságuk. Hisz 100-2000 csp/db.-ről van szó, ami naponként elég szép summa.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azta.... hogy mik vannako_O:eek:o_O:eek:
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem ez az első eset, volt már ilyen amibe beleszaladtam az első megrendelők megjelenésénél. Ezzel nem azt mondod ugye, hogy most olvastál róla először?
     
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Valami huuu-huuu hunyós ez a gyopár :)
    Most hogy többet foglalkozom vele és haladni szeretnék, húúúú-húúú de bosszant néha, a havasi rózsa és gyopár tréfája. A gyopár adja a több koszorút, gombakosarat, gondolom, mert hosszabb idejű, viszont a vevők meg többnyire szép számmal kérik a rózsát és persze a koszorút, gombakosarat.
    Néha majdnem bedobom a törülközőt, de még bírom :) Folyton tele a raktár a gyopárral és mivel a cserés lassú, így néha nem tudom koszorúhiány, rózsahiány miatt kiszolgálni a vevőt.
    Sem bővíteni nem tudok még, a gyopárt csak cserére tudom beadni, hát valami csodálatos!!! helyzet :)
    Valami jó ötlet? Köszi

    ui mert igaz van kuka, na de megtermelem és kidobom? Ez milyen pazarlás már. Így is a lelkiismeretem oda, hogy a borostyánt és a virágzó ágat néha kukázom :( Ezen valamit változtatni kellene, vajon nem gondolják így?
     
    alex0824, Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.