Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nálam éjjelre megy gyopár és kékfű vegyesen. Reggel megdobják a felröpit, Barna és Scarlett már ácsingózik is, miután én csak
    naponta 1* szolgálom ki őket. Az UH-ba meg benyomom a gyopárt és kékfűvet, mindig csak 100-100 hagyok meg belőlük.
    Mondjuk előfordúlt már, felröpi reményébe, hogy nappalra is a hosszú gazokat ültettem. Hétvégére viszont jó tartalékolni
    rózsát, mert akkor jön Irina, valahogy megbolygatja a többieket mert kicsit furcsán sok rózsát kérnek.
     
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudom melyik szinten vagy, milyen növényeket tudsz ültetni, mekkora földterületen? Nálam éjszakára gyopár van a földben, az érésidőt figyelembe véve, ennél hosszabb érésideje a papucsnak van, de ugye ott az ásó felröppenője szab határt a növénymagok előállytásánál.
    A mai reggeli aratás felröpije:
    [​IMG]
     
    alex0824, libuskafarm és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Biztos olvastam... de kb nem tartottam fontosnak:music: vagy simán hibának gondoltam... és nem foglalkoztam vele:wuerg:xDxDxD
    Pipa került a feladatra... ez a lényeg;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  4. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Nagyon jól lehetne haladni, ha nem szintlépések kellenének.:p
     
    alex0824 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Ha az ember ráérez a saját tempójára akkor azért jönnek azok a szintlépések;)
     
    kakukkszegfű és böbe764 kedveli ezt.
  6. FarmerFater!!

    FarmerFater!! Utánpótlás-írogató


    Üdv

    Pl Alice feladatánál ahol van a kérdőjel ráhúzod az egeret és kiírja az infót ami ami pontosan ezt irja A raktárad tárolókapacitása véges. Szabad kapacitáshoz juthatsz ha törölsz egy tárgyat vagy felhasználod az átalakítóban. A 23 as feladatnál ahol kéri a tárolókapacitás növelését ezt javasolja megoldásként. És ezért nem értem hogy miért nem működik a leírtak alapján.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, közben mint láttad, hozta Sali a képet is, és válaszoltam is rá.
    Neked is pont azt tudom írni, mint amit neki: ahogy azt idézted is Szabad kapacitáshoz juthatsz a törléssel, és ez valós - nincs benne az, hogy a törléssel a Tárolási kapacitásodat bővíted.
    Értjük az észrevételeteket, hogy ez a szövegbuborék így a feladathoz nem segítség, de félrevezető információ nincs benne.
    Elvittem, én ennyit tudtam tenni.
    Megértésedet köszönöm
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért mert csak egy javaslat arra hogy tudsz helyet csinálni... :music:
    Viszont a helycsinálás nem bővítés....8)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  9. FarmerFater!!

    FarmerFater!! Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a válaszod de akkor ebben az esetben a ? re való mutatás nem ad megfelelő tájékoztatást mint pl az eveteknél


    Ezt is megértem csak a konkrét feladatnál van kiírva
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.10.23
    Sali~*.* és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tudom... és értem....:music:
    Ez csak egy hiba a sok közül...:oops: Én már az ilyeneken ki sem akadok... ;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  11. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Sziasztok! klárikat51,ID36255600 vagyok.Kérdésem,hogy a Falu főtere Alice Gamsbart 75 papucskosbort kér tőlem, ezt teljesítettem
    miért nem jelenik meg a zőld pipa
     
  12. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Még 15 növény hiányzik hozzá, 60 növényt arattál eddig.
    Legközelebb kérlek, ilyen problémával a segítségkérő topicok valamelyikébe írj.
    És elég egyszer egy helyen jelezni a problémádat, nem célszerű leírni ugyanazt több helyre is.
    Köszönjük az együttműködést!
     
    Sali~*.*, alex0824 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Az alpesi növények előállításánál nálam 75 papucskosbor szerepel.Vagy nem ez számít?
     
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    12. szinten vagyok, nem sok hiányzik a 13hoz.
    Csak az a 2 növényem van és még csak 1 -et bővítettem a területekből. Kell nyomatni a szinteket, hogy haladhassak.
    Nálam is amikor ideférek akkor rózsa, de éjjel mindig gyopár van. Ha tudom, hogy 1 óránál is többet leszek távol, akkor nappalra is azt tennék, de nem növelhetem ész nélkül a mennyiséget, mert nem tudok mit kezdeni vele és a rózsát meg nem tudom növelni, mert abból kell sokkal több. A vevőket annyiszor próbálom kiszolgálni, ahányszor csak lehet és belefér a napba, de éjjel aludni szoktam, már nem vagyok olyan elkötelezett, hogy felkeljek éjjel hozzá, pedig sokszor nem tudok aludni, szóval beleférne :D
     
    alex0824, Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Annyit kell betakarítani. Sajnos nem lehet látni, hogy mennyinél tartunk épp.
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A gyopár jó az átalakítóba;)
     
    kakukkszegfű és libuskafarm kedveli ezt.
  17. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Végre a 17-s szinten vagyok.... honnan tudnék szerezni metszőollót? Az kellene vmilyen fenyőhöz..
    Köszi a segítséget
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A metszőolló fák aratásából jön, felröppenő. Érdemes a hosszabb érésű fákkal próbálkozni elég ritka, legalább is nálam :)

    MetszőollóÉszaki erdőn / Minden fábólEgyes fák előállításához szükséges
     
  19. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Köszönöm :)
     
    alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Szia! Először azt a választ kaptam,hogy még 15 hiányzik,és 60 db van.Akkor ezt az adatok hol látták,vagy milyen tények alapján írták a
    számokat?